Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

Vaš preferovaný dealer

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Edice MINI 60 Years – zelená, bílá a černá – pohled zpředu Edice MINI 60 Years – zelená, bílá a černá – pohled zpředu

MINI 60 YEARS
EDITION.

OSLAVA ŠESTI DESETILETÍ NADČASOVOSTI.

TRADIČNĚ MODERNÍ.

V roce 1959 vytvořil Alec Assigonis nadčasovou ikonu designu, která dokonale zachytila ducha dvé doby. Chytře navržené, přitažlivé a charismatické původní Mini se nepodobalo žádnému jinému automobilu. Pro oslavu 60. výročí ikonického designu a vzrušujících jízdních vlastností připomínajících motokáru připravili designéři MINI unikátní sběratelský objekt. Edice MINI 60 Years je vzrušující z každého úhlu pohledu a vyzařuje z ní vlastní styl a vlastní přístup. Jasně ukazuje úctu k tradici, ale současně se dívá vstříc vzrušující budoucnosti.

EVOLUCE POKRAČUJE.

MINI pokračuje ve ztělesňování svých časem prověřených hodnot v podobě chytrého využití prostoru, značné individualizace vzhledu a mimořádné obratnosti. Pro připomenutí výročí jsme vytvořili limitovanou edici MINI 60 Years, která je k dispozici pro 3- a 5dveřové MINI. Je dokonalým spojením tradice MINI a dynamické moderny.

TŘI DVEŘE NEBO PĚT?

Edice MINI 60 Years je k dispozici pro 3dveřové a 5dveřové MINI.
Edice MINI 60 Years – 3dveřové a 5dveřové – pohled zpředu Edice MINI 60 Years – 3dveřové a 5dveřové – pohled zpředu

60 LET SOUČASNOSTI.

Edice MINI 60 Years – zelená, bílá a černá – pohled z boku

Exteriér edice MINI 60 Years Edition vhodně ladí s interiérem a společně vytvářejí harmonický celek od přídě k zádi. Tato edice se inspirovala v 60. letech a jejich vzrušující atmosférou. Designéři MINI nově vyladili tradiční zelenou barvu British Racing Green, určenou přímo pro tyto výroční modely. Výrazné ozdobné prvky karoserie vyhrazené této edici a speciální obložení interiéru oživují původního ducha moderním přístupem, a tím jsou jasnou ukázkou exkluzivity. Na přání jsou k dispozici i další barvy karoserie: stříbrná Melting Silver, černá Midnight Black a černá MINI Yours Enigmatic Black.

MODERNĚ KLASICKÉ ZPRACOVÁNÍ.

Edice MINI 60 Years – interiér – interiér a sedadla
Hlavní myšlenkou interiéru je pro MINI typický důraz na detaily a široké možnosti individualizace. Spojení kvalitních materiálů, inovativních tvarů a důmyslné souhry barevných odstínů vytváří zcela novou podobu palubní desky, interiéru jako celku i dveřních výplní.
Edice MINI 60 Years – lifestylová kolekce – oblečení, zavazadla Edice MINI 60 Years – lifestylová kolekce – oblečení, zavazadla

LIFESTYLOVÁ KOLEKCE MINI 60 YEARS.

Kolekce MINI Lifestyle oslavuje 60 let MINI a pokračuje v návrhu ikonického designu. Lifestylová kolekce MINI 60 Years inspirovaná vzhledem a stylem 60. let propojuje moderní estetiku a živou minulost značky MINI. Jedinečného ducha MINI přináší do všedních dní široká nabídka produktů v podobě oblečení, tašek, zavazadel, příslušenství a hraček pro děti.
MINI 60 Years Edition – kokpit – testovací jízda

TESTOVACÍ JÍZDA.

Vyzkoušejte 3dveřové a 5dveřové MINI na vlastní kůži. Domluvte si testovací jízdu a zábava může začít.