MINI RESOLUTE EDITION
MINI JCW CLUBMAN UNTOLD EDITION
MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION
MINI CABRIO SEASIDE EDITION
MINI CLUBMAN FINAL EDITION
ČISTĚ ELEKTRICKÉ MINI CABRIO
MINI Clubman Final Edition - hlavní teaser MINI Clubman Final Edition - hlavní teaser

MINI CLUBMAN FINAL EDITION.

POSLEDNÍ SVÉHO DRUHU.

MINI Clubman Final Edition je úžasnou kombinací výkonu, reprezentativnosti a praktičnosti. Pro město je elegantní a hbitý, pro delší cesty prostorný a všestranný. Je inspirován prvním modelem Clubman vyrobeným v roce 1969 a zároveň je navržen jako jeho pocta i oslava. A protože je na celém světě k dispozici pouze 1969 kusů, je vyhrazen těm, kteří si potrpí na decentní styl a dokonalé zpracování.

Chcete usednout za volant? Měli byste si pospíšit, protože je po celém světě k prodeji pouze 1969 kusů.

Objednejte si své ještě dnes, dokud to ještě lze.

VYBAVENO NA MAXIMUM.

MINI Clubman Final Edition ohromí maximálním rozsahem standardní výbavy. Zušlechťování jsme dotáhli na maximum. Není co dodat. Máte vše, co potřebujete. Tak se posaďte, udělejte si pohodlí a vydejte se na cestu k novým zážitkům.
MINI Clubman Final Edition - teaser - doplňková výbava

PROZKOUMAT DETAILY.

MINI Clubman Final Edition - modely

MINI CLUBMAN FINAL EDITION.

PRO VÁS A VAŠE MINI.

ATRAKTIVNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A NABÍDKY FINANCOVÁNÍ.

NAJÍT KONKRÉTNÍ PŘÍSLU-
ŠENSTVÍ.

MINI Clubman Final Edition - příslušenství
MINI Clubman Final Edition - financial services

MINI FINANCIAL SERVICES.

ZJISTIT MOŽNOSTI.

Právní doložka:

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených. Emisní třída a její specifikace jsou určeny na základě nařízení Evropské rady 1999/94/EC a evropského nařízení v platném znění. Zobrazené hodnoty jsou založeny na údajích o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie na základě klasifikace dle cyklu NEDC. Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html. Cena je nezávazným doporučením výrobce (včetně DPH, bez nákladů na dopravu). Závazné informace o ceně vám rád poskytne váš MINI Autorizovaný Dealer.