MINI RESOLUTE EDITION
MINI JCW CLUBMAN UNTOLD EDITION
MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION
MINI CABRIO SEASIDE EDITION
MINI CLUBMAN FINAL EDITION
ČISTĚ ELEKTRICKÉ MINI CABRIO
První elektrické MINI Cabrio - teaser na hlavní stránce První elektrické MINI Cabrio - teaser na hlavní stránce

PRVNÍ ELEKTRICKÉ MINI CABRIO.

VNÍMEJTE POHYB.

Budoucnost čistě elektrické jízdy je tady. Na oslavu 30 let našeho MINI Cabria uvádíme na trh vůbec první čistě elektrické MINI Cabrio. Jízda s čistě elektrickým MINI Cabrio je zcela mimořádným a neopakovatelným zážitkem. S nulovým hlukem a nulovými emisemi dostanete zcela novou podobu potěšení z jízdy pod širým nebem – pro vaše smysly to je zcela nové dobrodružství.

PROZKOUMAT DETAILY.

ZAŽIJTE BUDOUCNOST ČISTĚ ELEKTRICKÉ JÍZDY.

Toto exkluzivní čistě elektrické MINI Cabrio je k dispozici pouze v omezeném počtu, a proto si ho rozhodně nenechte ujít. Jedině s tímto bezemisním MINI Cabriem, které posunuje potěšení z jízdy pod širým nebem na maximum, se budete moci kochat bezhlučnou jízdou a užijete si nové zážitky, které budete vnímat všemi smysly. Samozřejmostí jsou exkluzivní designové prvky, jež najdete od přídě k zádi, ale především také typický pocit z jízdy jako v motokáře MINI, který zažijete na každém metru a bude Vás bavit.

První čistě elektrické MINI Cabrio - FINANCIAL SERVICES teaser

MINI FINANCIAL SERVICES.

PROZKOUMEJTE MOŽNOSTI.
První čistě elektrické MINI Cabrio - teaser První čistě elektrické MINI Cabrio - teaser

Disclaimer:

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. Emisní třída a její specifikace jsou určeny na základě nařízení Evropské rady 1999/94/EC a evropského nařízení v platném znění. Zobrazené hodnoty jsou založeny na údajích o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie na základě klasifikace dle cyklu NEDC. Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html. Cena je nezávazným doporučením výrobce (včetně DPH, bez nákladů na dopravu). Závazné informace o ceně Vám rád poskytne váš MINI Dealer.