MINI RESOLUTE EDITION
MINI JCW CLUBMAN UNTOLD EDITION
MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION
MINI CABRIO SEASIDE EDITION
MINI CLUBMAN FINAL EDITION
ČISTĚ ELEKTRICKÉ MINI CABRIO
MINI Cabrio Seaside Edition - teaser na hlavní straně

MINI CABRIO SEASIDE EDITION.

NALAĎTE SE NA POŘÁDNÉ VLNY.

VLASTNOSTI EDICE.

MILUJEME MOŘE.

Vytvořili jsme speciální, pobřežím inspirovanou edici našeho nejnespoutanějšího člena rodiny. MINI Cabrio Seaside Edition okouzlí vaše smysly ještě dřív, než do něj nasednete. Tento model oslavuje 30 let potěšení z jízdy se sluncem nad hlavou a posouvá ji na zcela novou úroveň. S výkonným motorem MINI Cooper S pod kapotou je dynamický a současně vzrušující. Díky velkorysému prostoru pro čtyři pasažéry na vás a vaše přátele čekají za každým rohem nečekaná dobrodružství.

PONOŘTE SE DO PŘÍMOŘSKÉ ATMOSFÉRY.

Interiér MINI Cabrio Seaside Edition si zamilujete díky jeho světlem naplněné a vzdušné atmosféře. Přímořské barvy, konkrétně odstíny pískově béžové a uklidňující modré, dodávají vnitřnímu prostoru bohatou texturu, která navozuje pohodovou prázdninovou atmosféru. Přitom nechybějí ani prémiové materiály a rafinované detaily, které můžete obdivovat, jakmile vyjde slunce a střecha se složí dozadu.
MINI Cabrio Seaside Edition – čalounění a plaubní deska

PROZKOUMEJTE DETAILY.

VLASTNOSTI & VÝBAVA.

MINI Cabrio – Seaside Edition – modely

MINI CABRIO SEASIDE EDITION.

Od 920 400.1 Kč

PRO VÁS A VAŠE MINI.

ATRAKTIVNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A NABÍDKY FINANCOVÁNÍ.

NAJDĚTE PŘÍSLUŠEN-
STVÍ, KTERÉ HLEDÁTE.

MINI Cabrio Seaside Edition – příslušenství
MINI Cabrio Seaside Edition – financial services

MINI FINANCIAL SERVICES.

POSADÍME VÁS ZA VOLANT.

DALŠÍ KROKY.

Disclaimer:

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou dostupné u vybraného modelu, a mohou se během konfi gurace lišit. Hodnoty pro vozidla MINI vybavená vznětovými motory jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) a jsou přepočtené na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby bylo možné zajistit porovnání mezi vozidly.

*Dostupnost modelu/motorizace s těmito uvedenými hodnotami si ověřte u svého prodejce MINI.