Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

Vaš preferovaný dealer

MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
Countryman
electric _ logo electric _ logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Head Um displej MINI Head Um displej

OBJEVTE ČISTOU ENERGII. V PODÁNÍ MINI.

NOVÁ ÉRA ELEKTRICKÝCH AUT.

MINI ELECTRIC MINI ELECTRIC

NOVÉ MINI ELECTRIC.

Zažijte elektrizující zážitek s nejnovějším členem rodiny MINI ideálním pro městský životní styl.

K odběru novinek o značce MINI se můžete přihlásit už teď.

STAY INFORMED.

Převzali jsem vše, co máte na automobilech značky MINI rádi – vzrušující styl jízdy při projíždění zatáček, zrychlení, potěšení z jízdy, kreativní využití prostoru a ikonický design – a přidali jsme další, zcela novou dimenzi. Přecházíme na elektrický životní styl. Sílu, kterou poskytuje elektrická energie, jsme využili k tomu, abychom zážitek z jízdy povznesli na ještě vyšší úroveň. Dokonalá směs technologie a emocí.

Jste zvědaví? Těšte se tedy na exkluzivní novinky, o kterých vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu, a vydejte se s vozem MINI Electric do budoucnosti.

MINI Electric MINI Electric
Koncept MINI Electric

VOLTY & EMOCE.

MINI ve své nejintenzivnější podobě: jeden výrazný evoluční krok, kombinující výkony s technologií budoucnosti a nezaměnitelným pocitem MINI.

MINI Plug-In hybrid

ODPOJIT & VYRAZIT.

Co nejrychleji do budoucnosti. Protože ta právě dorazila v podobě plug-in hybrid MINI Countryman. Nabízí to nejlepší z obou energetických světů a navíc i terénní schopnosti. K dispozici právě teď.

SPORTOVNÍ AGILITA

SPORTOVNÍ AGILITA.

Když potřebujete výkon navíc, plug-in hybrid MINI Countryman okamžitě poskytuje vysoký točivý moment, který nastupuje hladkým způsobem a přináší vzrušující agilitu a strhující akceleraci.
INTELIGENTNÍ PRAKTIČNOST

INTELIGENTNÍ PRAKTIČNOST.

Značka MINI je známá svým kreativním využitím prostoru a plug-in hybrid MINI Countryman je praktické a natolik prostorné, že dovnitř naložíte téměř všechno a všechny.

VÝKON DVOU MOTORŮ, PŘENÁŠENÝ NA VŠECHNA ČTYŘI KOLA.***

Inteligentní a elektricky poháněný pohon všech kol ALL4 značky MINI poskytuje špičkovou trakci a přilnavost, díky níž budete mít vše pod kontrolou za jakýchkoliv podmínek.
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
Countryman
electric _ logo electric _ logo