Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI Countryman Hybrid
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Elektrické MINI – bílá a černá – pohled z boku Elektrické MINI – bílá a černá – pohled z boku
MINI Cooper SE*: Kombinovaná spotřeba energie v kWh/100 km: 15,0 – 13,2, kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 0, kombinované emise CO2 v g/km: 0. A

ZCELA NOVÉ ELEKTRICKÉ MINI.

Od 882 700 Kč s DPH*

NABITÉ VÁŠNÍ.

Přijměte neočekávané. Zažijte nové potěšení. První elektrické MINI je vývojovým krokem, který spojuje pro MINI typický pocit v motokáře a ikonický design. Přepněte na nový městský elektrický životní styl.
Elektrické MINI – bílá a černá – pohled svrchu Elektrické MINI – bílá a černá – pohled svrchu

PULZUJÍCÍ VÝKONY.

The all-electric MINI The all-electric MINI

184 HP

koní a okamžitý nástup síly

7,3 s

0–100 km/h

The all-electric MINI The all-electric MINI

POCIT Z JÍZDY JAKO V MOTOKÁŘE. ZINTENZIVNĚNÝ.

Převzali jsme charakteristickou ovladatelnost MINI a energický sportovní styl a přidali nový druh pohonu pro ještě větší potěšení z jízdy. Jakmile projedete první zatáčkou, zjistíte, že elektrické MINI je MINI ve své nejintenzivnější podobě – a zmocní se vás naprosto jedinečným způsobem.
Elektrické MINI – bílá a černá – pohled zepředu

OKAMŽITÝ NÁSTUP SÍLY.

Na semaforech se nepočítá pouze výkon (k), ale také jaký máte k dispozici točivý moment (Nm). Plně elektrické MINI vám maximální točivý moment nabídne okamžitě. Zážehový motor se totiž pro točivý moment musí vytočit do otáček a následně ho přes převodovku přenést na kola.

Takže jakmile padne zelená a vy sešlápnete plyn, točivý moment nastoupí okamžitě a nabídne vzrušující agilitu a strhující zrychlení.

JEDEN RYCHLOSTNÍ STUPEŇ. ŽÁDNÉ ŘAZENÍ.

Dokonce zásluhou vysokého točivého momentu a vysokých otáček elektromotoru nepotřebuje vaše plně elektrické MINI spojku a vy můžete kdykoli a v jakékoli rychlosti okamžitě akcelerovat. Je to všechno o jednoduchosti a možnosti zrychlit z 0 na 100 km/h za 7,5 sekundy, a to bez časové prodlevy a přerušování akcelerace řazením.
Elektrické MINI – volič jízdy – hlavice
Elektrické MINI – pohled zezadu – umístění baterie

SKUTEČNÉ MINI.

Elektrické MINI je originální ikonou, nyní znovu nabitou pro silnice zítřka. Je poháněno vysokonapěťovou baterií s 96 články a kapacitou 32,6 kWh, která je umístěna pod podlahou mezi předními sedadly a pod zadními sedadly. Na tomto místě situovaná baterie dává plně elektrickému MINI mimořádně nízké těžiště, což nejen zlepšuje jeho stabilitu a ovladatelnost, ale přináší ještě více zábavy v zatáčkách.

Úplně cítíte, jak sedíte blízko silnice. Jeho široký rozchod a tuhý podvozek vás pevně drží při zemi ve chvíli, kdy dynamicky projíždíte zatáčkami.

Elektrické MINI – bílá a černá – pohled z boku Elektrické MINI – bílá a černá – pohled z boku

IKONICKÝ DESIGN.

The all-electric MINI The all-electric MINI

4 provedení

pro jedinečný vzhled

4 paprsky

pro aerodynamickou jízdu

The all-electric MINI The all-electric MINI

NADČASOVÁ KLASIKA. ELEKTRIFIKOVANÁ.

Elektrické MINI, které kombinuje aerodynamické tvary s novými výraznými charakteristickými detaily, je navrženo tak, aby doplňovalo pulzující městský život a současně maximalizovalo váš zážitek z jízdy. Sebejisté, avšak okouzlující – představuje tradici a směřuje vstříc pestré a vzrušující budoucnosti.
Elektrické MINI – černá a bílá – maska chladiče

AERODYNAMICKÁ MASKA CHLADIČE.

Elegantní a fascinující maska chladiče dostala velmi moderní interpretaci ztělesňující historii i budoucnost MINI. Je téměř zcela uzavřená, což výrazně zlepšuje aerodynamiku. Zdobí ji výrazný žlutý proužek a logo „MINI Electric“, které jí dodávají svěží charakter. To vše je fantastickým způsobem podtrženo ikonickými, minimalisticky provedenými předními světelnými prstenci.

DVOUBAREVNÁ 17” KOLA Z LEHKÉ SLITINY MINI ELECTRIC POWER SPOKE.

Tato elegantní kola z lehké slitiny vyzařují neohrožený temperament a auru městské suverenity, současně představují MINI ve jeho nejintenzivnější podobě. Výrazný asymetrický vzhled, který se vyznačuje jedinečným stylem, je téměř zcela uzavřený, což dále zlepšuje aerodynamické vlastnosti plně elektrického MINI.
Elektrické MINI – kola – Power Spoke
Elektrické MINI – kryty zpětných zrcátek – žluté

ŽLUTÁ BARVA MINI ENERGETIC YELLOW.

Nápadné akcenty ve žluté barvě Energetic Yellow dodávají vašemu plně elektrickému MINI na silnici vysoce nezaměnitelnou osobitost. Jsou nepřehlédnutelné, avšak decentní, a hrdým způsobem reprezentují vámi zvolený druh pohonu.

LED PŘEDNÍ A ZADNÍ SVĚTLOMETY.

Stejně jako MINI, grafika britské vlajky Union Jack přesahuje čas a představuje dlouhou a bohatou historii. Zadní LED světla plně elektrického MINI jsou tvořena dvoudílným motivem, který odkazuje na ikonický symbol. Spletitá preciznost a hloubka provedení skýtají zvláštní dávku individuality. Adaptivní LED světlomety MINI s technologií Matrix v přední části vozu automaticky upravují intenzitu světla a jeho rozptyl podle konkrétních podmínek a vozidel vpředu. Významně zvyšují bezpečnost při jízdě v noci.
Elektrické MINI – LED světlomety – technologie Matrix
Elektrické MINI – pohled na interiér Elektrické MINI – pohled na interiér

TICHÁ REVOLUCE.

The all-electric MINI The all-electric MINI

1 rychlostní

převodovka

2 úrovně

rekuperace

The all-electric MINI The all-electric MINI

PROJÍŽDÍ MĚSTEM JAK NŮŽ MÁSLEM.

Dynamické, avšak jemné plně elektrické MINI nabízí zcela nový zážitek z jízdy. Téměř naprosté ticho, které si užíváte, vás zbavuje stresu z jízdy městem. Můžete se tak soustředit na to podstatné, třeba jak dobře hraje vaše hudba z hifi systému od Harman Kardon.
Elektrické MINI – plynový pedál – brzdový pedál

JÍZDA MĚSTEM S JEDNOPEDÁLOVÝM OVLÁDÁNÍM.

Vaše plně elektrické MINI můžete téměř po většinu času ovládat jediným pedálem a jím zrychlovat a brzdit. Motor je přímo spojen s koly, takže když sundáte nohu z pedálu, funguje jako generátor a umožní plně elektrickému MINI zpomalit rychleji než vůz se zážehovým motorem. Při každém zastavení na semaforech tímto způsobem dobíjíte baterii.

ŽÁDNÝ ZVUK MOTORU.

Plně elektrické MINI je tak tiché, že jsme museli pro ochranu chodců instalovat zvukový generátor, který ostatní účastníky silničního provozu upozorní na jeho přítomnost. Není potřeba motor vytáčet a kromě mírného hučení při akceleraci je jediným hlukem ten zvenčí. A to ještě pouze ve vyšších rychlostech.
Elektrické MINI – elektromotor
Elektrické MINI – interiér – přední okno

MÉNĚ HLUKU. KVALITA ŽIVOTA.

Negativní vlivy vysoké hlučnosti nedopadají pouze na sluch. Mohou vést ke stresu a oslabit naši schopnost soustředit se a koncentrovat. Elektrické MINI je ztělesněním klidu a bezhlučnosti a nabízí útočiště pro relaxaci a reflexi.
Elektrické MINI – služby – digitální zážitek Elektrické MINI – služby – digitální zážitek

POHLCUJÍCÍ DIGITÁLNÍ ZÁŽITEK.

The all-electric MINI The all-electric MINI

SLUŽBY eDRIVE

konektivita pro elektrizující životní styl

VZDÁLENÁ OBSLUHA REMOTE SERVICES

absolutní kontrola na dálku

The all-electric MINI The all-electric MINI

SNADNĚJŠÍ MOBILITA S MINI CONNECTED.

Hladce vás propojí s vaším elektrickým MINI.
Elektrické MINI – volant – dotykový displej a přístroje

KOKPIT.

Díky prémiovým technologiím uvnitř vozu je jízda stejně pohodlná, jako elektrizující. Nový sdružený digitální přístrojový panel je speciálně navržen pro elektrické MINI. Tvoří ho 5,5palcový barevný displej, umístěný za volantem a navržený v luxusním černém provedení Black Panel.

Svým řešením dokonale doplňuje dotykový displej MINI Connected s vysokým rozlišením ve středu palubní desky, jehož prostřednictvím s vaším MINI komunikujete. Je vybaven inovativními aplikacemi a službami MINI Connected, které jsou speciálně navrženy pro elektromobilitu.

SLUŽBY eDRIVE.

Služby MINI eDrive byly vyvinuty speciálně pro nové elektrické MINI tak, aby usnadnily život s ním. Poskytují například užitečné údaje, jako je aktuální dojezd, stav nabití baterie a místo, kde se nachází nejbližší nabíjecí stanice.

Také vám řekne, jak zvýšit dojezd tím, že zohledňuje vaše individuální jízdní návyky a určuje nejefektivnější trasu. Ať už tedy chcete jet sportovně, nebo se jen tak projíždět a prodloužit dojezd vozu, vždy máte vše pod naprostou kontrolou.

Elektrické MINI – kokpit – zobrazení eDrive
Elektrické MINI – MINI Connected – služby vzdálené obsluhy

VŽDY PO VAŠEM BOKU.

Prostřednictvím aplikace MINI Connected si vždy budete moci vychutnat bezproblémové připojení k vašemu plně elektrickému MINI bez ohledu na to, kde se nacházíte. Na dálku lze aktivovat funkce, jako je klimatizování interiéru či zamykání/odemykání dveří, ještě před odjezdem. Z vašeho chytrého telefonu můžete kontrolovat stav nabití baterie a dojezd vozidla. Dokonce můžete ovládat proces nabíjení ve chvíli, kdy je MINI připojeno k elektrické síti.

Aplikace také poskytuje dopravní informace, předpovědi počasí, polohu nejbližší nabíjecí stanice a obecné body zájmu. Trasu můžete naplánovat včetně dopravních informací a cíl poslat do navigačního systému svého plně elektrického MINI.

Electric MINI – MINI Ownership

ELEKTŘINA SE HODÍ K VAŠEMU JÍZDNÍMU STYLU.

CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNE MINI – zamów MINI ELECTRIC w przedsprzedaży
Plug-in hybridní MINI Countryman – nabíjení – pohled zepředu

PLUG-IN HYBRIDNÍ MINI COUNTRYMAN.

Nádherné MINI Countryman vám díky špičkovému motoru MINI TwinPower Turbo a pokrokovému systému pohonu nabízí to nejlepší z obou světů energie. Může se také pochlubit skutečnými terénními schopnostmi. A právě teď je na silnici.
MINI Cooper S E Countryman ALL4 Spotřeba paliva (kombinovaná): 2,5–2,4 l/100 km Emise CO2 (kombinované): 56–55 g/km
The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI Countryman Hybrid
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo