Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

preferovaný dealer

The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI Countryman Hybrid
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

JOHN COOPER WORKS.

MINI VZRUŠENÍ. MAXIMALIZOVANÉ.***
Od * 845 016 Kč

VYZKOUŠEJTE NA VLASTNÍ KŮŽI 306 KONÍ.

Naše modely Johny Cooper Works jsou připraveny rozbušit vaše srdce svými muskulaturními tvary, osobitým nízkofrekvenčním zvukovým doprovodem a ryzím výkonem stáda 306 koní. Tyto divoké, vysokovýkonné automobily jsou reinkarnacemi závodních legend John Cooper Works a ztělesňují podstatu motoristického sportu. A odkaz nyní žije dál. S větší dávkou sportovnosti a nejvýkonnějším motorem, který kdy poháněl automobil MINI, se jedná o řidičskou vášeň ve své nejpřesvědčivější podobě. Jakmile budete mít jeho sílu pod kontrolou, okamžitě poznáte, že nejtěžším na testu JCW je z něj vystoupit.

PODÍVEJTE SE NA NEJTĚŽŠÍ TEST ZE VŠECH.** ***

Jakmile padne zelená, můžete vypustit energii, kterou máte pod pravou nohou, a také závodníka, jenž ve vás dřímá. Vypořádali jsme se s řadou náročných úkolů, abychom vám ukázali úžasný výkon našich nových modelů MINI John Cooper Works.
MINI JCW Cabrio – MINI JCW 3dveřové – MINI JCW Countryman – MINI JCW Clubman MINI JCW Cabrio – MINI JCW 3dveřové – MINI JCW Countryman – MINI JCW Clubman

POZNEJTE MODELY.

Naše modely MINI John Cooper Works, které představují podstatu motoristického sportu, se vyznačují výraznou a přitom svalnatou osobností, za kterou se hlavy otáčejí a čelisti padají. Jsou to reinkarnace vítězných rally legend Johna Coopera. Tyto jedinečné výkonné automobily jsou napěchované působivými prvky výbavy a postavené tak, že vám odkrví mozek.
MINI John Cooper Works GP
MINI John Cooper Works GP – speciální edice – 306 k

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP.

MINI John Cooper Works GP jde do extrému. Pro celý svět vznikne pouze 3000 kusů. Když tedy chcete zažít jeho mohutný výkon a poznat jeho závodního ducha, musíte být rychlí.

MINI John Cooper Works GP*: Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7,3 l/100 km; oficiální emise CO2 (kombinované): 167 g/km (NEDC). Dojezd závisí na mnoha faktorech, jako je například jízdní styl řidiče, zvolená trasa, povětrnostní podmínky a využívání topení/klimatizace. Může dojít ke změnám.

Špičkový výkon
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

VÝKON AŽ 306 PULZUJÍCÍCH KONÍ.

Každý model John Cooper Works, který je plný vzrušujících prvků výbavy, ztělesňuje podstatu motoristického sportu. Přímý a intenzivní výkon mění každý impulz na akci. A s každou blížící se zatáčkou silnice vibruje pulzem života – až do cílové rovinky.

ZAŽIJTE ZVUK SÍLY.

Nasaďte si sluchátka, prošlápněte plynový pedál a zaposlouchejte se do legendárního burácení John Cooper Works.** ***
Výrazný design
MINI John Cooper Works Clubman – zelená a červená – pohled z boku MINI John Cooper Works Clubman – zelená a červená – pohled z boku

ĎÁBELSKÉ DETAILY.

Stačí jediný pohled a jste v tom. Ještě před tím, než otevřete dveře, vycítíte, že John Cooper Works hraje svojí vlastní ligu. Aerodynamický přední nárazník a sportovní zadní spoiler naznačují vzrušení, které na vás čeká.

NASTUPTE DOVNITŘ.

POHLED ZE 360° POHLED ZE 360°
Víra v jedinečnost
John Cooper – Mini Cooper – Rally Monte Carlo 1965 John Cooper – Mini Cooper – Rally Monte Carlo 1965

ODKAZ JOHNA COOPERA.

Modely MINI John Cooper Works pocházejí z linie závodních šampionů, které postavil John Cooper, průkopnický konstruktér monopostů formule 1. Poznal závodní potenciál ihned, jakmile ho viděl. Jeho bystré oči ho spatřily v nově představeném klasickém Mini.

VÍRA V JEDINEČNOST.

Nikdo nečekal, že navzdory všemu John Cooper a ikonické klasické Mini zvítězí. Odvážný vyděděnec vzal svět motorsportu útokem a porážel protivníky svou hbitou ovladatelností, převratným motorem a koly umístěnými v rozích karoserie. A to se děje znovu a znovu.

PSANÍ ZÁVODNÍ HISTORIE.

Začátek příběhu jménem John Cooper Works se datuje do roku 1946. Charles Cooper a jeho syn John založili společnost Cooper Car a společně postavili své první závodní vozy v Charlesově malé garáži v anglickém Surbitonu. Tyto skromné začátky nakonec změnily vývoj motoristického sportu a pomohly vytvořit celosvětově známou závodní legendu, jež existuje dodnes. Nemluvme o dopadu, jaký to mělo na klasické Mini. Podívejte se na vynikající dokument John Cooper: Genius & Works, který natočila televize Sky.
John Cooper Works – jednomístný závodní monopost Formule 3 John Cooper Works – jednomístný závodní monopost Formule 3

ŘIDIČ PŘEDEVŠÍM.

Společnost Cooper Car Company nejprve stavěla jednosedadlové závodní monoposty formule 3. Ty byly velmi úspěšné ve třídě do 500 cm3 díky svému revolučnímu, vzadu umístěnému motoru. Tento geniální tah udělal ze společnosti Cooper Car Company volbu číslo jedna pro začínající závodníky. John Cooper vyhrál jak mistrovský titul ve formuli 1, tak pohár konstruktérů.
John Cooper Works – První Mini Cooper John Cooper Works – První Mini Cooper

VZNIK LEGENDY.

Poté, co John Cooper sklidil velký úspěch s vozy vlastní konstrukce, ohromilo ho nově zkonstruované klasické Mini. Fascinovaný jeho potenciálem si usmyslel, že ho přestaví na vítězný závodní automobil. Použitím výkonnějšího motoru, nových brzd a ostřejšího řízení záhy proměnil tento malý rodinný automobil na soutěžní stroj, který ničil všechny velikány závodní scény. V roce 1961 se zrodilo první Mini Cooper.
John Cooper – Mini Cooper – závodní trofeje John Cooper – Mini Cooper – závodní trofeje

VZDORUJE VŠEM KONVENCÍM.

Teď už Mini nemohlo nic zastavit. Instinkt Johna Coopera se opět ukázal jako správný. Byl mistrem svého oboru. Vzniklo nadčasové auto své doby. V roce 1964 byla značka Mini Cooper světově uznávaná. Vyhrála téměř všechny představitelné závody včetně historických vítězství na Rally Monte Carlo 1964, 1965 a 1967. Mini a John Cooper zušlechtili klasické Mini ve vítězný automobil, který svou konkurenci obrovským způsobem válcoval.
MINI Cooper S – John Cooper Works MINI Cooper MINI Cooper S – John Cooper Works MINI Cooper

ZCELA NOVÁ ÉRA.

V roce 2001 se Mini připojilo k BMW Group a bylo přejmenováno na MINI. Tato změna přinesla výrazné oživení zájmu o ladění modelů MINI a pokračování odkazu John Cooper Works. Od roku 2003 začala centra MINI nabízet tuningové kity John Cooper Works pro MINI Cooper a MINI Cooper S, které posunuly výkon modelu MINI Cooper na 126 koní (93 kW) a MINI Cooper S na působivých 200 koní (147 kW).
MINI Cooper S – Kit John Cooper Works GP MINI Cooper S – Kit John Cooper Works GP

RYCHLEJŠÍ A RYCHLEJŠÍ.

V roce 2006 bylo na trh uvedeno vyladěné MINI Cooper S s kitem John Cooper Works. Tato nová limitovaná edice hatchbacku MINI nabídla dechberoucí výkony a unikátní závodní pocit. V té době to bylo nejrychlejší silniční MINI, které dokázalo zrychlit z 0 na 100 km/h pod 6,5 sekundy. Vzniklo pouze 2000 kusů. A všechny ve stejném barevném provedení: modré metalíze Thunder Blue se zrcátky v červené barvě Chili Red a stříbrnou střechou Pure Silver, kde se nacházelo pořadové číslo 1 až 2000.
MINI John Cooper Works Clubman – pohled zpředu MINI John Cooper Works Clubman – pohled zpředu

ZNOVUZROZENÍ LEGENDY.

V roce 2007 BMW získalo značku John Cooper Works, stejně jako technické a vývojové zázemí. A už o rok později představilo dva nové modely MINI John Cooper Works: totálně přepracované verze John Cooper Works od hatchbacku a Clubmanu. Tyto vozy poháněl 1,6litrový čtyřválec s dvoukomorovým turbodmychadlem Twin Scroll a výkonem 211 koní (155 kW). Byl to důkaz průkopnického ducha a zapálení Johna Coopera pro jízdní dynamiku. O pět let později, v roce 2013, byla představena limitovaná edice MINI John Cooper Works GP, kterou poháněl 218koňový přeplňovaný 4válec. Opět bylo vyrobeno pouze 2000 kusů tohoto vysoce vyhledávaného modelu.
Soutěžní automobil X-raid MINI John Cooper Works – Rally Dakar Soutěžní automobil X-raid MINI John Cooper Works – Rally Dakar

INSTINKT ŠAMPIONA.

Dědictví závodních MINI i nadále žije v modelech MINI John Cooper Works, které právě dorazily do ulic. Všechny sdílejí stejnou vysokovýkonnou DNA a závodní ladění a nabízejí přesvědčivou kombinaci precizní ovladatelnosti a zrychlení. Kromě toho náš závodní tým MINI John Cooper Works také poráží svou konkurenci v závodech. Nedávno vyhrál na okruhu Daytona a porazil některé z předních světových závodních automobilů. A po čtyřech po sobě jdoucích vítezstvích na Rally Dakar zažil závodní tým X-raid MINI John Cooper Works vynikající ročník Rally Dakar 2019, kdy hned pět posádek skončilo v první desítce a tým získal celkově druhé místo.
Modely JCW

VYBERETE SI TO VAŠE.

 
John Cooper Works logo
MINI John Cooper Works

3DVEŘOVÉ

Od 845 016 Kč *

7,1 - 6 l/100 km disclaimer
162 - 137
g/km disclaimer

Volba motoru a výbavy

Výkon
231 PS (170 kW)
druh paliva
Benzin
Spotřeba
7,1 - 6 l/100 km disclaimer
Emise
162 - 137 g/km disclaimer
převodovka
Manuální , Sportovní automatická
pohon
2 kol

HLAVNÍ VLASTNOSTI

Barva

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena:  Nemetalický lak "Rebel Green"

Kola

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena: 18" kola z lehké slitiny "John Cooper Works Cup", dvoubarevná černá

BARVA STŘECHY

K dispozici jsou 3 barvy střechy

KRYTY ZRCÁTEK

K dispozici jsou 3 kryty zrcátek

PRUHY NA KAPOTĚ

Pruhy na kapotě v černé a bílé barvě

DOPLŇKOVÁ VÝBAVA

Otvor na kapotě, maska ve stylu závodních vozů, ikonické logo JCW, spodní nasávací otvory

 
John Cooper Works logo
MINI John Cooper Works Cabrio

CABRIO

Od 958 114 Kč *

7,3 - 6,2 l/100 km disclaimer
166 - 142
g/km disclaimer

Volba motoru a výbavy

Výkon
231 PS (170 kW)
druh paliva
Benzin
Spotřeba
7,3 - 6,2 l/100 km disclaimer
Emise
166 - 142 g/km disclaimer
převodovka
Manuální , Sportovní automatická
pohon
2 kol

HLAVNÍ VLASTNOSTI

Barva

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena:  Nemetalický lak "Rebel Green"

Kola

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena: 18" kola z lehké slitiny "John Cooper Works Cup", dvoubarevná černá

KRYTY ZRCÁTEK

K dispozici jsou 3 kryty zrcátek

PRUHY NA KAPOTĚ

Pruhy na kapotě v černé a bílé barvě

DOPLŇKOVÁ VÝBAVA

Otvor na kapotě, maska ve stylu závodních vozů, ikonické logo JCW, spodní nasávací otvory

 
John Cooper Works logo
MINI JCW CLUBMAN

CLUBMAN

Od 1 075 114 Kč *

7,4 - 7 l/100 km disclaimer
169 - 159
g/km disclaimer

Volba motoru a výbavy

Výkon
306 PS (225 kW)
druh paliva
Benzin
Spotřeba
7,4 - 7 l/100 km disclaimer
Emise
169 - 159 g/km disclaimer
převodovka
Sportovní automatická
pohon
4 kol

HLAVNÍ VLASTNOSTI

Barva

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena:  Nemetalický lak "Rebel Green"

Kola

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena: 19" kola z lehké slitiny John Cooper Works Circuit Spoke dvoutónová

BARVA STŘECHY

K dispozici jsou 3 barvy střechy

KRYTY ZRCÁTEK

K dispozici jsou 3 kryty zrcátek

PRUHY NA KAPOTĚ

Pruhy na kapotě v černé a bílé barvě

DOPLŇKOVÁ VÝBAVA

Otvor na kapotě, maska ve stylu závodních vozů, ikonické logo JCW, spodní nasávací otvory

 

Volba motoru a výbavy

HLAVNÍ VLASTNOSTI

Barva

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena:  Není dostupný

Kola

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena: Není dostupný

BARVA STŘECHY

K dispozici jsou 3 barvy střechy

KRYTY ZRCÁTEKK

dispozici jsou 3 kryty zrcátek

PRUHY NA KAPOTĚ

Pruhy na kapotě v černé a bílé barvě

DOPLŇKOVÁ VÝBAVA

Otvor na kapotě, maska ve stylu závodních vozů, ikonické logo JCW, spodní nasávací otvory

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

3DVEŘOVÉ

Zvolte druh paliva:

Benzin

231 PS

170 kW

Od 845 016 Kč *
  • Manuální
  • Sportovní automatická
Vybrat

CABRIO

Zvolte druh paliva:

Benzin

231 PS

170 kW

Od 958 114 Kč *
  • Manuální
  • Sportovní automatická
Vybrat

CLUBMAN

Zvolte druh paliva:

Benzin

306 PS

225 kW

Od 1 075 114 Kč *
  • Sportovní automatická
Vybrat

Countryman

Zvolte druh paliva:

3DVEŘOVÉ

Zvolit převodovku:

Manuální

Od 845 016 Kč *
Vybrat

Sportovní automatická

Od 898 420 Kč *
Vybrat

CABRIO

Zvolit převodovku:

Manuální

Od 958 114 Kč *
Vybrat

Sportovní automatická

Od 1 011 518 Kč *
Vybrat

CLUBMAN

Zvolit převodovku:

Sportovní automatická

Od 1 075 114 Kč *
Vybrat

Countryman

Zvolit převodovku:

3DVEŘOVÉ

Zvolit pohon:

2 kol

Od 898 420 Kč *
Vybrat

2 kol

Od 845 016 Kč *
Vybrat

CABRIO

Zvolit pohon:

2 kol

Od 1 011 518 Kč *
Vybrat

2 kol

Od 958 114 Kč *
Vybrat

CLUBMAN

Zvolit pohon:

4 kol

Od 1 075 114 Kč *
Vybrat

Countryman

Zvolit pohon:

John Cooper Works logo

Váš výběr

MINI John Cooper Works

John Cooper Works 3 Door Hatch

Od 845 016 Kč *
170 kW (231 PS)
Benzin
Manuální
2 kol
Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
7,1 - 6,9 l/100 km (kombinovaná)
162 - 157 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works logo

Váš výběr

MINI John Cooper Works

John Cooper Works 3 Door Hatch

Od 898 420 Kč *
170 kW (231 PS)
Benzin
Sportovní automatická
2 kol
Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
6,2 - 6 l/100 km (kombinovaná)
142 - 137 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works logo

Váš výběr

MINI John Cooper Works Cabrio

John Cooper Works Convertible

Od 958 114 Kč *
170 kW (231 PS)
Benzin
Manuální
2 kol
Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
7,3 - 7,1 l/100 km (kombinovaná)
166 - 161 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works logo

Váš výběr

MINI John Cooper Works Cabrio

John Cooper Works Convertible

Od 1 011 518 Kč *
170 kW (231 PS)
Benzin
Sportovní automatická
2 kol
Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
6,4 - 6,2 l/100 km (kombinovaná)
146 - 142 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works logo

Váš výběr

MINI JCW CLUBMAN

John Cooper Works Clubman

Od 1 075 114 Kč *
225 kW (306 PS)
Benzin
Sportovní automatická
4 kol
Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
7,4 - 7 l/100 km (kombinovaná)
169 - 159 g/km CO2 (kombinovaná)

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
g/km l/100 km disclaimer
John Cooper Works 3 Door Hatch disclaimer
162 - 157
7.1 - 6.9
John Cooper Works Convertible disclaimer
166 - 161
7.3 - 7.1

Select your MINI

Benzin

231 PS (170 kW) / 4 Cylinders

John Cooper Works 3 Door Hatch

Od 845 016 Kč

*

Manuální

2 kol

Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
7,1 - 6,9 l/100 km (kombinovaná)
162 - 157 g/km CO2 (kombinovaná)
Vybrat

John Cooper Works 3 Door Hatch

Od 898 420 Kč

*

Sportovní automatická, Sportovní automatická převodovka

2 kol

Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
6,2 - 6 l/100 km (kombinovaná)
142 - 137 g/km CO2 (kombinovaná)
Vybrat

Benzin

231 PS (170 kW) / 4 Cylinders

John Cooper Works Convertible

Od 958 114 Kč

*

Manuální

2 kol

Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
7,3 - 7,1 l/100 km (kombinovaná)
166 - 161 g/km CO2 (kombinovaná)
Vybrat

John Cooper Works Convertible

Od 1 011 518 Kč

*

Sportovní automatická, Sportovní automatická převodovka

2 kol

Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
6,4 - 6,2 l/100 km (kombinovaná)
146 - 142 g/km CO2 (kombinovaná)
Vybrat

Benzin

306 PS (225 kW) / 4 Cylinders

John Cooper Works Clubman

Od 1 075 114 Kč

*

Sportovní automatická, Sportovní automatická převodovka

4 kol

Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
7,4 - 7 l/100 km (kombinovaná)
169 - 159 g/km CO2 (kombinovaná)
Vybrat

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
g/km l/100 km disclaimer
John Cooper Works 3 Door Hatch disclaimer
162 - 157
7.1 - 6.9
John Cooper Works Convertible disclaimer
166 - 161
7.3 - 7.1
Kolekce JCW Lifestyle

JE TO ZPŮSOB ŽIVOTA.

Posuňte vaši vášeň o další kus dál s vysoce kvalitními produkty MINI John Cooper Works. Naše kolekce se mění, ale vždy zůstává zaměřena na to nejdůležitější. Kombinuje trvalou udržitelnost a originální prémiové materiály s inovacemi a stylovým designem. Je 100% tovární, takže si pro ně zajděte ještě dnes.
The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI Countryman Hybrid
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo