MINI 3DVEŘOVÉ

MINI 5DVEŘOVÉ

CABRIO

Clubman

Countryman

MINI 3DVEŘOVÉ MINI 3DVEŘOVÉ

PROZKOUMEJTE VÍC ZATÁČEK.

NOVÉ MINI 3DVEŘOVÉ
Od * 464 100 Kč

Ikonické MINI 3dveřové, které je nyní rychlejší, odvážnější a zábavnější, než kdykoliv předtím, ztělesňuje podstatu rychlé jízdy, vzrušující ovladatelnosti s nízko položeným těžištěm a radostného pocitu z jízdy jako v motokáře. Svým stylem a charizmatickým chováním je jako skvěle povedené večerní rande. A to pokaždé, když usednete za jeho volant. Je doslova napěchováno městským charakterem a větším množstvím standardně nabízené výbavy, než kdykoliv před tím. Čeká pouze na to, až si ho přizpůsobíte podle vašich představ. Je připraveno ještě více rozzářit dny vašich životů.

PROZKOUMEJTE VÍC ZATÁČEK.

Zatočte doleva. Zatočte doprava. Objevte něco nového. Nové MINI 3dveřové jezdí jako motokára, poznejte s ním víc zatáček.

Novinky v detailném pohledu

PŘEPRACOVANÝ MISTROVSKÝ KOUSEK.

MINI 3DVEŘOVÉ MINI 3DVEŘOVÉ
ZOBRAZIT DETAILY
MINI 3DVEŘOVÉ POHLED ZEPŘEDU MINI 3DVEŘOVÉ POHLED ZEPŘEDU

JEDINEČNÝ POCIT Z JÍZDY JAKO V MOTOKÁŘE.

Nic nepřekoná ten pocit, když vaše ruce pevně svírají volant, vaše chodidlo drtí plynový pedál. MINI 3dveřové čerpá výkon z 3 a 4válcových motorů MINI TwinPower Turbo s objememe 1,2/1,5/2,0 litru, které jsou nejen rychlé a zběsilé, ale také hospodárné. Široký rozchod kol, krátké převisy a vynikající přilnavost jsou zárukou toho, že auto drží na silnici jako přilepené. Stanete se závislými ihned, jakmile poprvé projedete ostrou zatáčkou a zažijete ten pocit, kdy sedíte nízko nad vozovkou a auto se chová jako motokára.

MATRIXOVÉ LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY MATRIXOVÉ LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

SVĚTLO JAKO VE DNE.

Inovativní matrixové LED světlomety zajišťují pro lepší viditelnost a bezpečnost nejlepší možnou úroveň osvětlení. Když jsou zapnuta dálková světla, je osvětlení mimořádně účinné. Čelní kamera integrovaná do zpětného zrcátka detekuje ostatní vozidla a automaticky zapíná nebo vypíná jeden či více ze čtyř segmentů předních světlometů. Tím se zabraňuje oslnění ostatních řidičů a zároveň se optimálně osvětluje prostor před vozem.

MINI CONNECTED MINI CONNECTED

PROPOJENÁ INOVACE. SKRZ NASKRZ.

MINI Connected přináší do vašeho MINI svět informací a zábavy spolu se širokou nabídkou inteligentních služeb a aplikací. Užijte si pohodlí interakce s vaším vozem, stejně jako mnoho možností sdílení a plánování, které vám dávají kontrolu nad situací, ať už jste uvnitř svého MINI nebo mimo něj. Nechte rychlou a spolehlivou konektivitu zlepšit vaše zážitky a zajistit, že si vy i vaši cestující užijete každou cestu a zároveň zůstanete ve spojení s vnějším světem.

MINI PALUBNÍ DESKA MINI PALUBNÍ DESKA

INDIVIDUÁLNĚ PŘIZPŮSOBENÉ MINI YOURS CUSTOMISED.

MINI je průkopníkem ve výrobě individuálních prvků interiéru a exteriéru za pomoci technologie 3D tisku. Můžete tak například přizpůsobit palubní desku před spolujezdcem svému individuálnímu stylu za použití různých barev a designů. Zvnějšku tu jsou například 3D tištěné boční „žábry“, které perfektně doplňují sportovní vzhled vašeho vozu. I nastupování do MINI je teď výjimečným zážitkem díky individuálně nastavitelné projekci zobrazené na zemi a osvětleným prahům, které rozzáří vaši cestu od samého počátku. (k dispozici od měsíc 2018)

Vaše MINI

INDIVIDUALIZUJTE SI HO.

Posunem do strany změníte barvu
Pohled do interiéru

NASTUPTE.

360° POHLED 360° POHLED
Přehled

NOVINKY V DETAILNÍM POHLEDU.

VÝKONY & DESIGN
ASISTENČNÍ SYSTÉMY
ZABAVA
BEZPEČNOST
ÚROVNĚ VÝBAVY
MINI YOURS
Klíčové údaje

RYCHLÁ FAKTA.

4 SEDADLA
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR 211–731 LITRŮ

Rozchod kol verze Cooper: 1485 vpředu a vzadu. Všechny hodnoty jsou v mm. V závorkách jsou uvedeny hodnoty pro verzi Cooper S

Rozchod kol verze Cooper: 1485 vpředu a vzadu. Všechny hodnoty jsou v mm. V závorkách jsou uvedeny hodnoty pro verzi Cooper S