Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

preferovaný dealer

MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
Countryman

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Clubman | Gentleman silnic MINI Clubman | Gentleman silnic

NOVÉ MINI CLUBMAN.

OTEVÍRÁ VÍCE DVEŘÍ.

Dovolte nám představit vám nejsofistikovanější, nejpraktičtější a nejprostornější MINI, jaké jsme kdy vyrobili. Jakmile se ocitnete za jeho volantem, nové MINI Clubman vám otevře více dveří ke vzrušujícím novým zážitkům. Díky pěti sedadlům a šesti dveřím vám MINI Clubman umožní naložit na cestu opravdu hodně. Prostorný zavazadlový prostor lze zvětšit až na 1250 litrů, takže vám nabídne ještě více místa pro vaše plány. Pohon všech kol ALL4 dodá jistotu, kterou na cestách potřebujete. Právě jste našli perfektní vůz pro všechny potřeby a všechna roční období.
Speciality

UMĚNÍ VŠESTRANNOSTI.

MINI Clubman MINI Clubman
MINI Clubman – interiér – palubní deska MINI Clubman – interiér – palubní deska

PŘÍBĚH ZE ZÁKULISÍ.

Nenuceně elegantní MINI Clubman je dokonalou symbiózou stylu, funkčnosti a nápadů. Jeho propracovaný interiér je velkoryse prostorný. Spojuje v sobě pečlivé řemeslné zpracování s prémiovými materiály a špičkovými technologiemi. Pocítíte výjimečný komfort a úžasný pocit pohody.
MINI Clubman – červená a černá – boční pohled MINI Clubman – červená a černá – boční pohled

CHARAKTERISTICKÝ STYL.

Asertivní, ale estetický – exteriér MINI Clubmanu propojuje osobnost s precizností. Jasně vymezené linie a sebejisté obrysy se spojují a vytvářejí jemně vyzývavý vzhled s náznaky skryté autority. Hladká silueta je dokonale doplněna sportovním postojem s širokými boky. Linie v oblasti boků přitáhnou vaše oči k jedinečným děleným zadním dveřím, které otevírají nekonečno příležitostí.
MINI Clubman – exteriér – čelní pohled MINI Clubman – exteriér – čelní pohled

MULTIDIMENZIONÁLNÍ VÝHLED.

Každá linka a každý záhyb karoserie MINI Clubman jsou navrženy tak, aby nadchly a zaujaly. Stabilní postoj vozu odráží i nová, přitažlivá maska chladiče, která modelu MINI Clubman dodává vlastní, unikátní dominantní vzhled. Umístění masky bylo taktéž přepracováno. Její promyšlenější a uhlazenější rámeček nyní ještě víc vyzdvihuje charismatický styl vozu – vybrat si můžete z chromovaného provedení nebo nového leskle černého provedení Piano Black. Jedinečný styl je dále podkreslen novými LED předními světlomety – opět v provedení Piano Black – a výjimečnými LED mlhovkami.
MINI Clubman – konektivita – palubní deska MINI Clubman – konektivita – palubní deska

INTELIGENTNÍ KONEKTIVITA.

Středobodem a bušícím srdcem interiéru MINI Clubman je středová část palubní desky s jedinečným dotykovým displejem o úhlopříčce 6,5" nebo (volitelně) 8,8". Toto intuitivní ovládací centrum otevírá dveře do světa informací a zábavy, kterou přináší MINI Connected. Systém automaticky integruje vaše zařízení a nabízí řadu online služeb a telefonních funkcí, díky nimž se pevně usadíte na sedadle řidiče, ať už jste uvnitř nebo vně svého MINI.
Prohlídka interiéru

NASTUPTE.

360° POHLED 360° POHLED
Přehled

DETAILY VÝBAVY.

VÝKON & DESIGN
ASISTENCE
INFOTAINMENT
ÚROVNĚ VÝBAVY
MINI YOURS
VYBERTE SI SVÉ MINI
Klíčové prvky

RYCHLÁ FAKTA.

5 SEDADEL
360–1250 L ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Rozchod kol verze Cooper: 1800 mm vpředu a vzadu. Všechny hodnoty jsou v milimetrech.

Rozchod kol verze Cooper: 1800 mm vpředu a vzadu. Všechny hodnoty jsou v milimetrech.

Testovací jízda
MINI Clubman MINI Clubman

OTESTUJTE JEŠTĚ DNES.

Dealer Locator
MINI Clubman MINI Clubman
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
Countryman