mini connected – konektivita ikona mini connected – konektivita ikona
MINI CONNECTED.

VŠECHNY FUNKCE.

mini connected – šedá oddělovací linka mini connected – šedá oddělovací linka

ZÁBAVA.

mini connected - dab tuner mini connected - dab tuner

DIGITÁLNÍ RÁDIO DAB.

Digitální rádio DAB (Digital Audio Broadcasting) umožňuje, kdekoliv je digitální příjem, snadno přepínat mezi vašimi oblíbenými stanicemi s vynikající kvalitou zvuku. Pro ještě větší výběr a lepší kvalitu zvuku je k dispozici také digitální tuner DAB+. Dále lze přijímat informace, například o provozu či počasí, stejně jako o názvu skladeb a podrobnostech o interpretech.

mini connected – rádio visual boost mini connected – rádio visual boost

RÁDIO MINI VISUAL BOOST.

Systém MINI Visual Boost přichází se službami MINI Connected a úžasným, snadno ovladatelným dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Obsahuje dvojitý tuner, čtyři středové reproduktory a dva středové basové reproduktory. Součástí balíčku je i hands-free Bluetooth a LED kroužek kolem centrálního přístroje MINI. Systém MINI Visual Boost se ovládá snadno pomocí ovladače MINI na středové konzole.

PŘÍPRAVA PRO APPLE CARPLAY®.

Příprava pro Apple CarPlay® je rychlý a pohodlný způsob, jak bezpečně používat váš iPhone a vaše oblíbené aplikace pro iOS za volantem vašeho MINI bez nutnosti připojení kabelem. Jedná se o ve voze umístěný multimediální hub, který posílá věci, které chcete za jízdy dělat a vidět, na dotykový displej. Můžete tak dostávat povely navigace, telefonovat, přijímat a odesílat zprávy a poslouchat hudbu, a přitom se plně soustředit na cestu. Umožňuje také používat Spotify a vybrané aplikace třetích stran. Hlavní funkce můžete ovládat pomocí dotykového displeje MINI, ovladače MINI mezi sedadly nebo pomocí hlasových příkazů Siri. Siri můžete na svém iPhonu aktivovat dlouhým stisknutím tlačítka hlasového ovládání na volantu.

Podrobné informace o podporovaných aplikacích najdete na stránce http://www.apple.com/ios/carplay/. Uvidíte, jak učiní váš každodenní život lepší, snazší a propojenější.

mini connected - služby počasí mini connected - služby počasí

MINI Connected jízdní servis.

MINI ConnectedDrive Services vám umožní dělat, co chcete, a spojit se se vším, co je pro vás důležité. Užijte si celou řadu inteligentních služeb a aplikací pro vozidlo, které vám poskytnou informace a zábavu po celou dobu vaší cesty. Je to jen na Vás jestli novou aplikaci MINI chcete používat.
mini connected – online parkovací informace mini connected – online parkovací informace

MINI ONLINE.

MINI Online kombinuje množství služeb a aplikací do jednoho elegantního paketu, díky němuž budete držet krok se vším, co se kolem vás děje. Je neustále aktualizováno o nové aplikace, protože se snažíme našim uživatelům poskytovat další funkce a výhody*.

NOVINKY.

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími zprávami, které jsou neustále aktualizovány společnostmi Thomson Reuters/CBC/AFP a dalšími poskytovateli zpráv. Obsah, který obdržíte, je vybírán podle vašich preferovaných kategorií, jako je průmysl nebo sport, svět či panorama (může se lišit podle trhu a jazyka). Aby bylo zajištěno, že se během jízdy budete soustředit na silnici a provoz před vámi, můžete v případě potřeby vybrané zprávy číst prostřednictvím funkce předčítání textu. Můžete rovněž uložit své jednotlivé RSS kanály.

POČASÍ.

Budeme vás informovat o počasí, které můžete očekávat v cíli vaší cesty. Pokud se ve svém voze podíváte do MINI Online, nabídne vám podrobnou denní předpověď i výhled na příštích pět dní. Zobrazí se ráno, poledne, večer, noc, pravděpodobnost deště, rychlost a směr větru, vlhkost a „pocitová“ teplota. V některých zemích nabízí i index kvality ovzduší.

INFORMACE O ZEMI.

Přečtěte si o omezeních jízdy a pravidlech jednotlivých zemí. Získejte informace o rychlostních limitech, povinné výbavě a zvláštních pravidlech.

INFORMACE O PARKOVÁNÍ.

Najděte možnosti parkování na místech v okolí nebo na určitých místech. Zjistěte více o otevírací době, dostupnosti a cenách (pokud jsou údaje k dispozici).

DEŠŤOVÝ RADAR.

V rámci aplikace o počasí je zobrazována překrývající mapa se srážkami pro vybraná místa, řekne vám například, kdy se déšť blíží vaší aktuální poloze nebo cíli.

ONLINE VYHLEDÁVÁNÍ.

Vyhledejte a najděte jakékoliv zajímavé místo během několika sekund. Můžete také vyhledat služby podle polohy. Výsledky jsou zobrazeny s adresou, telefonními čísly a vzdálenostmi od konkrétních míst. Pokud je to možné, poskytujeme také další informace, jako jsou hodnocení a recenze (pokud jsou k dispozici), otevírací doba a fotky.

WIKI LOCAL.

Vyhledejte a přečtěte si články z Wikipedie týkající se míst v okolí nebo jiných konkrétních míst. Můžete se rozhodnout, co chcete vědět. Aplikace ve vašem MINI jsou tu pro vás se všemi odpověďmi.

*Některé aplikace a služby jsou specifické pro jednotlivé země.

mini connected – spotify mini connected – spotify

SPOTIFY.

MINI a Spotify vám prostřednictvím audiosystému MINI umožní přístup k veškeré hudbě, na kterou si vzpomenete. Stačí propojit bezplatnou aplikaci Spotify v telefonu iPhone® se systémem MINI Connected a užít si 30 milionů skladeb a rádio Spotify. Můžete si také vytvořit vlastní seznamy skladeb, takže odteď máte ideální hudbu pro každou cestu. Ovládejte svou Spotify hudbu prostřednictvím MINI Connected a nenechte se rozptylovat telefonem.
mini connected – středový reproduktor mini connected – středový reproduktor

DODATEČNÉ STŘEDOVÉ REPRODUKTORY.

Kromě již tak působivého systému reproduktorů, který je ve vašem voze součástí standardní výbavy, vám paket MINI Connected Media a vyšší nabízí dva další středové reproduktory. Ty jsou zabudovány do panelů předních dveří a poskytují jemnější a jasnější zvuk, vaše jízda bude tak bezpečná a pohodlná, jak jen může být, a to díky snadnému ovládání hlasitosti a hlasovým povelům.
mini connected – šedá oddělovací linka mini connected – šedá oddělovací linka

cestování

mini connected – dopravní informace mini connected – dopravní informace

REAL-TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Buďte o krok napřed před provozem a vyhněte se zpožděním díky dopravním informacím v reálném čase (RTTI) a navigačnímu systému MINI Connected. Upozorní vás na nehody, dopravní zácpy a práce na silnici před vámi. RTTI vám pomůže najít nejrychlejší trasy a vyhnout se všem zdržením. Poskytne vám aktuální informace o dopravní situaci na všech klíčových silnicích a dálnicích. Vypočítá, jaké zpoždění lze očekávat, a navrhne objížďky tak, abyste mohli včas reagovat.

V hlavním menu vyberte „Navigace“ a poté „Mapa“. Dopravní situace se zobrazuje barevně. Zelená znamená žádné komplikace, žlutá pomalu jedoucí provoz, oranžová provoz stop-and-go a červená signalizuje stojící dopravu. Ve chvíli, kdy jsou k dispozici zprávy o konkrétní trase, se v části „Dopravní informace“ zobrazí žluté nebo červené varování. Podrobnosti o zdržení a možných objížďkách jsou uvedeny po kliknutí na „Dopravní informace“.

mini connected – navigační systém mini connected – navigační systém

MINI NAVIGAČNÍ SYSTÉM.

Navigační systém MINI umožňuje navádění do cíle cesty pomocí kombinace hlasových pokynů, zobrazení na mapě a šipek na snadno přehledném, kvalitním dotykovém displeji s vysokým rozlišením. Dovoluje vám zmenšení a přiblížení, abyste získali jasný a podrobný pohled na vaši trasu. Systém rovněž nabízí noční režim, dopravní informace v reálném čase a funkci vyhledávání bodů zájmu, které vás rychle a bezpečně dovedou k cíli. Systém se ovládá prostřednictvím ovladače MINI a jeho mapy lze aktualizovat přes USB. Celkově vaše rádio MINI Visual Boost promění na zkušeného průvodce.

mini connected – remote services mini connected – remote services

REMOTE SERVICES.

Remote Services vám umožňují přístup k vašemu MINI a aktivaci některých jeho funkcí na dálku telefonem pomocí aplikace MINI. To znamená, že můžete lokalizovat svůj vůz. Můžete na dálku zamknout a odemknout dveře. Rovněž můžete na dálku aktivovat i klimatizaci a ventilaci, abyste si byli jisti, že než vyrazíte, bude ve voze přesně tak, jak to máte rádi. K dispozici je mnohem více dalších funkcí. To vše, a ještě více zvládnete pomocí aplikace MINI.

mini connected – automatické aktualizace map mini connected – automatické aktualizace map

AUTOMATICKÁ DÁLKOVÁ AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ.

Abyste ze svého navigačního systému MINI vytěžili maximum, doporučujeme mapy pravidelně aktualizovat. Silniční sítě se rychle mění, od uzavírek, důležitých oprav až po zcela nové ulice. Proto neustále aktualizujeme naše mapové podklady, abychom zajistili, že řidiči MINI budou mít k dispozici účinnou navigaci. Aktualizace mapy navigace vaší země se do vašeho MINI zasílají až čtyřikrát ročně a instalují se automaticky a bezdrátově.

Nové aktualizace se v systému zobrazí, jakmile budou k dispozici. Musíte je jen potvrdit. Úplné aktualizace map získáte u svého preferovaného prodejce.

mini connected – šedá oddělovací linka mini connected – šedá oddělovací linka

ASISTENCE.

mini connected – inteligentní tísňové volání mini connected – inteligentní tísňové volání

INTELIGENTNÍ TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ.

Pokud nejste při nehodě schopni si sami zavolat pomoc, je dobré vědět, že MINI ano. S volitelným inteligentním systémem nouzového volání vaše MINI automaticky provádí tísňové volání lokálně dostupným mobilním službám. SIM karta a integrovaná telematická jednotka přenášejí relevantní data, jako jsou přesné GPS souřadnice vašeho MINI, číslo karoserie (VIN), typ nehody (např. místo nárazu), stav airbagů a bezpečnostních pásů, počet cestujících a směr jízdy. Speciálně vyškolený personál s vámi poté naváže kontakt a informuje příslušné pohotovostní služby, aby se pomoc mohla dostat na místo co nejrychleji. Telefonicky vám poskytnou podporu – ve vašem rodném jazyce, kdykoliv je to možné. Tuto funkci lze aktivovat také ručně.

mini connected – automatické povinné tísňové volání mini connected – automatické povinné tísňové volání

AUTOMATICKÉ POVINNÉ TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ.

Všechny nové modely MINI v EU mají nyní integrovaný eCall – povinný automatizovaný systém tísňového volání, který informuje pohotovostní služby v případě nehody. Systém eCall v případě vážné dopravní nehody automaticky vytočí jednotné evropské číslo tísňového volání – 112 – a pohotovostním službám sdělí polohu vozu a další údaje nutné pro záchranu. Se zákazníky je komunikováno v jejich rodném jazyce, bez ohledu na to, kde je tísňové volání spuštěno. Měli bychom dodat, že tato služba není černá skříňka a nezaznamenává nepřetržitě polohu vašeho MINI. Je ve voze pro lepší ochranu a zaznamenává pouze minimum dat v době nehody – například číslo karoserie (VIN), přesnou polohu (pomocí GPS) a další data, jako je typ kolize. Systém eCall nelze použít k monitorování pohybů motoristů.

MINI – Teleservices – Informační obrazovka MINI – Teleservices – Informační obrazovka

MINI TELESERVICES.

Pokoušet se zapamatovat si termín návštěvy servisu je minulostí. Zásluhou služby Teleservices vaše MINI automaticky ví, kdy potřebuje pravidelnou údržbu nebo neplánovaný servis. Současně vám i vámi vybranému MINI Servisu poskytne všechny důležité informace.

mini connected – rozpoznávání mluveného slova mini connected – rozpoznávání mluveného slova

ROZPOZNÁVÁNÍ MLUVENÉHO SLOVA.

S vaším MINI můžete mluvit vaším přirozeným hlasem. Tato funkce je schopna rozpoznat váš přirozený hlas během několika sekund. Můžete tedy s MINI komunikovat hlasem a přerušit ho, pokud chcete. Můžete jej dokonce požádat, aby provedl úkony jako: „Ukaž mi nejrychlejší cestu domů.“ Je to ideální způsob, jak ovládat mnoho funkcí vašeho telefonu, takže vy můžete mít ruce na volantu a oči bezpečně upřené na silnici.
mini connected – šedá oddělovací linka mini connected – šedá oddělovací linka

KOMFORT.

mini connected – komfort mini connected – komfort

DOTYKOVÝ DISPLEJ (6,5''/8,8'')

Vylepšete své připojení k digitálnímu světu a sílu technologie MINI s 6,5" nebo 8,8" dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Toto prémiové rozhraní vám umožní bezproblémový přístup ke všem aplikacím vašeho MINI a s navigačním systémem získáte nejjasnější představu o vaší trase. Díky pokročilé technologii dotykového displeje máte doslova na dosah ruky všechny inovativní funkce pro zábavu, komunikaci a navigaci.
mini connected – concierge services mini connected – concierge services

CONCIERGE SERVICES.

Je pozdě večer a vy hledáte lékárnu, výjimečnou restauraci, bankomat nebo potřebujete rezervovat hotel? Stačí stisknout „Concierge Services“ v menu navigace MINI Connected a prostřednictvím bezplatného volání pomocí předinstalované SIM karty kontaktujete jednoho z vašich „osobních asistentů“. Nemusíte používat svůj vlastní telefon. Náš tým Concierge Services poskytuje rychlé služby odpovídající vaší poloze a bude pro vás osobně vyhledávat a zkoumat jakékoli body zájmu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Adresy a další podrobnosti budou přeneseny přímo do navigačního systému MINI. Přehled výhod:

  • Dostupnost 24/7
  • Individuální a osobní informační služba, když jste na cestách
  • Poradenství, plánování a organizování
  • Přímý přenos adres do vašeho navigačního systému
  • Žádné další náklady navíc doma ani v zahraničí
  • Funguje nezávisle na vašem mobilním telefonu

Upozorňujeme, že tato služba je v současné době k dispozici pouze jako doplňková služba s MINI Connected Navigation a MINI Connected Navigation Plus. Dostupnost může záviset na specifikaci vozu, příplatkové výbavě a datu výroby. V případě potřeby se prosím obraťte na místního prodejce MINI.

mini connected – multifunkční ovladač mini connected – multifunkční ovladač

MINI CONNECTED.

MINI Connected poskytuje základ pro komplexní řadu inteligentních služeb a aplikací pro chytré telefony, které můžete bezpečně zobrazit na dotykovém displeji MINI. Je to originální soubor funkcí pro konektivitu MINI, ale nyní je dále výrazně vylepšen našimi novými balíčky. MINI Connected funguje jako neocenitelný společník na cesty a umožňuje vám přístup k zábavě a organizaci dne integrací informací z vašeho zařízení – ať už uvnitř nebo vně vašeho MINI. Funkce lze snadno ovládat pomocí ovladače MINI nebo multifunkčního volantu. Můžete si také užít pohodlný přístup k hudebním aplikacím, jako je Spotify.

Poznámka: Dostupnost a funkčnost se mohou u různých verzí a regionů lišit.

mini connected – funkce amazon alexa mini connected – funkce amazon alexa

MINI CONNECTED XL.

MINI Connected XL je inteligentní rozšíření MINI Connected a obsahuje další chytré aplikace, které vám budou po celou dobu pomáhat. Jde například o inteligentní asistentku Alexa* od Amazonu, která s vámi může na cestách mluvit a pomoci vám uspořádat den, získávat nejnovější zprávy a výsledky ze sportu přímo za volantem, pouhým stisknutím tlačítka.

*Dostupnost a funkčnost se může u různých verzí a regionů lišit.

mini connected – hands-free telefonování mini connected – hands-free telefonování

HANDS-FREE TELEFONOVÁNÍ.

Výbava MINI Connected Navigation Plus vám umožní užít si handsfree volání se standardně dodávaným systémem Bluetooth vašeho MINI. K vašemu MINI lze pomocí Bluetooth připojit dva mobilní telefony, jimiž můžete uskutečňovat a přijímat hovory, aniž byste museli pustit volant. Jednoduše použijete tlačítka na volantu nebo hlasové ovládání. Druhý vestavěný mikrofon na straně spolujezdce navíc zajišťuje optimální čistotu zvuku v celém interiéru vašeho MINI. Indukční propojení s externí anténou vašeho vozu dovoluje, aby byl příjem mobilního signálu přinejmenším stejně dobrý jako mimo vůz.

mini connected – přední loketní opěrka mini connected – přední loketní opěrka

PŘEDNÍ LOKETNÍ OPĚRKA.

Loketní opěrka vpředu (s úložným prostorem) je praktická i pohodlná, ergonomicky navržená a poskytuje přirozený úchop ovladače MINI. Loketní opěrku můžete sklopit a nastavit do několika poloh. Kromě toho obsahuje robustní bezdrátový dokovací systém, který je vybaven adaptérem pro daný telefon, účinně do vašeho vozu integruje chytré telefony se standardem QI a dovoluje bezpečné uložení a rychlé a účinné nabíjení.

mini connected – bezdrátové nabíjení mini connected – bezdrátové nabíjení

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ.

Přihrádka pro bezdrátové nabíjení MINI, umístěná ve středové loketní opěrce, umožní během jízdy bezpečně uložit a nabíjet jakýkoliv chytrý telefon se standardem QI. Váš interiér tak bude bez kabelů. Jakmile umístíte telefon do nabíjecí přihrádky, baterie se začne automaticky nabízet. Po umístění bude LED kontrolka indikovat, že je váš telefon připojen a nabíjí se. Nabíjecí přihrádka vašemu telefonu rovněž dovoluje dosáhnout nejlepšího možného příjmu, protože jej bezdrátově připojuje k externí anténě. Podrobnosti o kompatibilitě získáte u autorizovaného prodejce MINI. Pamatujte také, že tuto nabíjecí přihrádku by měl instalovat pouze vyškolený technik ve specializované dílně. S instalací vám pomůže vaše místní MINI centrum.

mini connected – integrace amazon alexa mini connected – integrace amazon alexa

INTEGRACE AMAZON ALEXA.

Možná ji znáte z domova, ale teď se k vám Alexa může brzy přidat i na cestách. Stačí přidržet tlačítko hlasového ovládání na volantu po dobu tří sekund a ještě více zvýšit pohodlí při řízení MINI. Získejte na cestách přístup ke službám a zábavě, a dokonce nakupujte s Amazonem. Můžete ji také přimět, aby pomocí hlasu ovládala některé funkce vaší inteligentní domácnosti – například zvýšila teplotu, než se vrátíte domů.

Pamatujte, že Amazon Alexa je k dispozici pouze ve spojení s MINI Connected XL.

mini connected – rozhraní mini connected – rozhraní

USB ROZHRANÍ.

USB připojení na středové konzole je současně vstupem pro externí zařízení (a jejich nabíjení), který umožňuje přímé ovládání a přehrávání hudby z přehrávačů, souborů na paměťových zařízeních a v chytrých telefonech. Připojení zařízení k USB rozhraní je v závislosti na vybavení jednoduché a přímé a lze jej provést pomocí originálních USB kabelů nebo kabelového adaptéru MINI, který je k dispozici jako příslušenství.

Výbava Connected Navigation Plus nabízí na středové konzole dva USB porty/rozhraní vedle sebe: typ A/1,5 A a port typu C/3 A pro extra rychlé nabíjení mobilních zařízení, což vám dovolí používat a nabíjet dva telefony (nebo jiná zařízení) současně.

mini connected – ovladač mini connected – ovladač

MINI OVLADAČ.

Ovladač MINI umístěný na středové konzole umožňuje snadno procházet všemi vašimi funkcemi a funkcemi MINI Connected jeho otáčením, stiskem a nakláněním. Na dotykovém displeji se zobrazí malý obrázek ovladače, takže můžete snadno zjistit, kde v rámci MINI Connected jste a co děláte. K dispozici jsou také tlačítka pro přímou volbu médií, komunikace, hlavního menu, rádia a navigace. Tlačítko Option otevře stránku se souvisejícím nastavením a stisknutím Back se dostanete na předchozí stránku.

mini connected – dotykový ovladač mini connected – dotykový ovladač

MINI DOTYKOVÝ OVLADAČ MINI TOUCH.

Ovladač MINI na středové konzole přináší technologii MINI Connected přímo na dosah ruky. Dotykový ovladač umožní systém MINI Connected pohodlně obsluhovat jednou rukou, stisknutím tlačítek nebo pohybem na dotykové plošce. Můžete zadávat nové cíle, vyhledávat v multimédiích, seznamu kontaktů a telefonních číslech. Centrálně umístěný ovládací displej dovoluje snadno a pohodlně sledovat všechny funkce spravované pomocí ovladače. Ovládání je jednoduché a omezuje nároky na vaši pozornost, díky tomu se můžete plně soustředit na dění na silnici.

mini connected – bluetooth hands free rozhraní mini connected – bluetooth hands free rozhraní

BLUETOOTH HANDS-FREE ROZHRANÍ.

Bluetooth hands-free rozhraní do vašeho systému MINI bezdrátově a inteligentně integruje kompatibilní chytré telefony s technologií Bluetooth a samozřejmě umožňuje jejich intuitivní ovládání prostřednictvím dotykového displeje. To znamená, že máte přímý přístup k nejdůležitějším datům a funkcím vašeho telefonu nebo zařízení uvnitř vašeho MINI. Jeho používání je mimořádně bezpečné a pohodlné, protože jej lze obsluhovat za pomoci ovladače MINI, multifunkčním volantem nebo hlasovým ovládáním.

mini connected – bluetooth audio streaming mini connected – bluetooth audio streaming

BLUETOOTH AUDIO STREAMING.

Bluetooth hands-free rozhraní bezdrátově přenáší hudební data do audiosystému vašeho MINI. To je možné díky rádiu MINI Visual Boost a všem možnostem výbavy MINI Connected. Funkce převodu textu na řeč vám umožní poslouchat obsah prostřednictvím audiosystému. V závislosti na použité výbavě lze mobilní telefon obsluhovat ovladačem MINI, tlačítky na multifunkčním volantu nebo hlasem.

mini connected – rozšířená bluetooth příprava pro mobilní telefony mini connected – rozšířená bluetooth příprava pro mobilní telefony

ROZŠÍŘENÁ BLUETOOTH PŘÍPRAVA PRO MOBILNÍ TELEFONY.

Tato výbava umožňuje hands-free telefonní hovory a propojuje až dva kompatibilní telefony se systémem vašeho MINI, přičemž výrazně zlepšuje kvalitu zvuku vašich hovorů. Obsahuje středovou loketní opěrku s dokovací přihrádkou, která je ideální pro uložení a nabíjení vašeho mobilního telefonu. Získáte také multifunkční tříramenný sportovní kožený volant, který nejen umocňuje zážitek z jízdy, ale také poskytuje dokonalý způsob ovládání mnoha funkcí vašeho telefonu.

mini connected – kožený sportovní volant mini connected – kožený sportovní volant

KOŽENÝ SPORTOVNÍ VOLANT.

Ergonomicky tvarovaný sportovní volant s kontrastním prošíváním v barvě benzinu je jemný na dotek, ale zároveň nabízí výjimečně pevný úchop. Navíc propůjčuje interiéru sebevědomý a sportovní charakter. Volitelná multifunkční tlačítka nabízejí celou řadu funkcí, které lze ovládat konečky prstů – například hlasové ovládání, audiosystém či tempomat.

mini connected – šedá oddělovací linka mini connected – šedá oddělovací linka

EDRIVE.

mini connected – služby edrive – plug-in elektrický hybrid mini connected – služby edrive – plug-in elektrický hybrid

SLUŽBY EDRIVE PRO VÁŠ PLUG-IN HYBRID.

Volitelné služby eDrive od MINI Connected pomáhají maximalizovat pohodlí, praktičnost a efektivitu vašeho plug-in hybridního MINI Countryman. Mohou vám na mapě ukázat nejbližší nabíjecí stanice v libovolném regionu, dojezd při aktuálním nabitím baterie, aktuální stav nabití a zbývající dobu nabíjení. Všechny tyto informace jsou jasně zobrazeny na centrálním displeji nebo prostřednictvím aplikace MINI. Poskytují také funkce upravující způsob využívání baterie, stejně jako služby vzdálené obsluhy, které vám dovolí chytrým telefonem pohodlně obsluhovat některé funkce související s vozem. Kromě dálkového zamykání a odemykání můžete také upravit nastavení nabíjení a klimatizace v konkrétních časech odjezdu. Pomohou vám také hospodárněji řídit na základě vyhodnocení dat z vaší poslední cesty společně s dalšími statistikami.

mini connected – služby edrive – elektrické mini connected – služby edrive – elektrické

SLUŽBY EDRIVE PRO VAŠE ELEKTRICKÉ MINI.

Volitelné služby eDrive od MINI Connected pomáhají maximalizovat pohodlí, praktičnost a efektivitu vašeho elektrického MINI. Během jízdy neustále vypočítávají vaši zelenou, energeticky nejúčinnější trasu, kterou můžete aktuálně jet. Aplikace MINI v reálném čase ukáže, kde jsou nejbližší nabíjecí stanice, jaké typy připojení a jaké nabíjecí výkony jsou k dispozici. Vždy se snaží zajistit, abyste se dostali k preferované nabíjecí stanici. Zobrazují také dojezd při aktuálním nabití baterie pro všechny jízdní režimy, aktuální stav nabití a zbývající dobu nabíjení.

mini connected – šedá oddělovací linka mini connected – šedá oddělovací linka

VÍCE O MINI CONNECTED.

MINI Connected – MINI a ikona konektivity s chytrým telefonem MINI Connected – MINI a ikona konektivity s chytrým telefonem

PROZKOUMEJTE PŘÍNOSY AUTOMATICKÉ KONEKTIVITY.

CO VÁM PŘINESE?

MINI Connected je soubor inteligentních funkcí, aplikací a služeb, které vás a vaše spolucestující spojí s vaším MINI a propojí vás bezpečně a automaticky s vaším okolním světem. Usnadní váš každodenní život a současně dodá vašemu cestování více bezpečí a také zábavy.

mini connected – konektivita mobilního telefonu mini connected – konektivita mobilního telefonu
MINI Connected – dotykový displej – multimedia MINI Connected – dotykový displej – multimedia
MINI Connected – Výbava a pakety – ikona MINI Connected – Výbava a pakety – ikona

SOUBOR PLNÉ KONEKTIVITY.

VÝBAVA & PAKETY.

S MINI Connected poznáte možnosti prémiových technologií. Připraveny jsou služby vzdálené obsluhy, funkce zasílání cílů do vozu či tísňové volání, které vás spolu s dalšími vzrušujícími službami propojí s vaším MINI. Seskupili jsme je do tří různých paketů. Najděte si ten, který vyhovuje právě vám.

MINI Connected – Aplikace MINI – Ikona MINI Connected – Aplikace MINI – Ikona

NASKOČTE DO VAŠEHO MINI.

APLIKACE MINI.

S aplikací MINI budete mít k vašemu MINI blíže než kdy před tím. Pomocí chytrého telefonu vstoupíte do světa připojení a komfortu odkudkoliv a kdykoliv.
mini connected – navigace – aktualizace dopravy mini connected – navigace – aktualizace dopravy
MINI Connected – pomoc – otázky a odpovědi MINI Connected – pomoc – otázky a odpovědi
POMOC A PODPORA.

ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY.

VAŠE DALŠÍ KROKY.