The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 5-door Hatch side view
MINI 5DVEŘOVÉ
MINI Convertible side view
CABRIO
MINI Clubman side view
Clubman
MINI Countryman side view
Countryman
MINI Countryman SE side view
MINI Countryman Hybrid
MINI John Cooper Works side view
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Cabrio Sidewalk Edition MINI Cabrio Sidewalk Edition

MINI CABRIO SIDEWALK EDITION.

OTEVŘENO NOVÝM DOBRODRUŽSTVÍM.

MINI Cabrio Sidewalk Edition je drzé a spontánní. Oslavuje bohatou historii nefiltrovaného vzrušení a pokračuje v tradici předchozích speciálních edicí. Přináší čerstvou interpretaci půvabu a stylu MINI, a přitom posunuje zábavu a vzrušení z jízdy se staženou střechou na novou úroveň. Pod kapotou navíc buší srdce v podobě silného motoru MINI Cooper S. Tak se připravte a při jízdě za slunečními paprsky si užijte ryzí zábavu!

MINI Cabrio Sidewalk Edition – modrá a černá – pohled z boku MINI Cabrio Sidewalk Edition – modrá a černá – pohled z boku

SPECIALITY EXTERIÉRU.

BEZ ZÁBRAN SPOLEČENSKÝ.

MINI Cabrio Sidewalk Edition vytváří esteticky působivé kontrasty tím, že kombinuje ikonické prvky se současnými. Karoserii zdobí metalická barva Deep Laguna, dokonale doplněná plátěnou střechou v barvě antracitu. Boční ozdoby jsou zvýrazněné nápisy SIDEWALK a díky proužkům na prahových lištách je tato speciální edice ještě speciálnější.

MINI Cabrio Sidewalk Edition – barvy – designové vzory

JDĚTE CESTOU DESIGNU.

Karoserie je lakovaná efektním metalickým lakem Deep Laguna – barvou, která symbolizuje jízdu se staženou střechou pod modrou oblohou. Doplňují ji působivé reflexní designové vzory, ozdobné pruhy na kapotě a další prvky.

PLÁTĚNÁ STŘECHA 3 V 1.

MINI Cabrio Sidewalk Edition je vybaveno elektricky ovládanou střechou tři v jednom, která se zásadně liší od ostatních. Tichý, chytře řešený mechanismus stahování do tvaru písmene Z pracuje ve třech fázích: střechu natáhne, stáhne, nebo ji posune do typické MINI polohy střešního okna, čímž do interiéru pustí čerstvý vzduch. Otevře se nebo zavře za pouhých 18 sekund – a to až do rychlosti 30 km/h. Látka plátěné střechy je navíc ozdobena speciálními vetkanými geometrickými vzory, které zdůrazňují touhu vozu pohybovat se vpřed.

MINI Cabrio Sidewalk Edition – střecha – pohled shora
MINI Cabrio Sidewalk vzory MINI Cabrio Sidewalk vzory

SPECIALITY INTERIÉRU.

KREATIVNÍ ZPRACOVÁNÍ.

Hnací silou designu interiéru MINI Cabrio Sidewalk Edition je tradiční důraz MINI na detaily a jeho impulzivnost. Nechybí celá řada jemných odstínů, prémiových materiálů a rafinovaných detailů, které je možné při jízdě se staženou střechou obdivovat. Díky nekonečným možnostem individualizace si bez problémů vytvoříte styl, který nejlépe odráží vaši osobnost.

MINI Cabrio Sidewalk Edition – interiér – čalounění a kokpit

*Multifunkční přístrojový panel bude dostupný od července 2020.

MINI Cabrio Sidewalk kožené vzory MINI Cabrio Sidewalk kožené vzory

MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ & PAKETY.

AŤ JE JEN VÁŠ.

Abyste si své MINI Cabrio Sidewalk Edition mohli upravit podle svých představ, nabízíme dva různé pakety. Vyberte si, který preferujete, a pokračujte do konfigurátoru. Tam si můžete vybrat svůj model a pak si navrhnout MINI svých snů.

MINI Cabrio Sidewalk Edition – paket Sidewalk Edition – možnosti přizpůsobení MINI Cabrio Sidewalk Edition – paket Sidewalk Edition – možnosti přizpůsobení

MINI CABRIO + PAKET SIDEWALK EDITION.

Obsahuje:

 • Metalický modrý lak Deep Laguna
 • Plátěnou střechu Sidewalk
 • Kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě karoserie
 • 17" dvoubarevná kola Scissor Spoke
 • MINI Yours kožené čalounění Leather Lounge Sidewalk v barvě antracitu (včetně sportovních sedadel)
 • Povrchy interiéru Sidewalk a specifické čalounění dveří s efekty v petrolejové barvě (včetně paketu Excitement)
 • Sportovní kožený volant s nápisem Sidewalk a kontrastním prošíváním v petrolejové barvě
 • Broušené hliníkové prahové lišty (design Sidewalk)
 • Specifické pruhy na kapotě s okrasnými linkami
 • Označení edice na bočních ozdobách (design Sidewalk)
 • Specifické podlahové koberce s kontrastním lemem v tmavě petrolejové barvě a s prošíváním v barvě Energetic Yellow (žlutá)

K dispozici je celá řada alternativních exkluzivních a neobvyklých možností pro interiér a exteriér, které jsou k dispozici bez dalších příplatků. Jak bude vypadat to vaše? Přejděte na Konfigurátor ještě dnes.

grey line
MINI Convertible Sidewalk Edition Pack – Paket Sidewalk Edition – Možnosti přizpůsobení MINI Convertible Sidewalk Edition Pack – Paket Sidewalk Edition – Možnosti přizpůsobení

MINI CABRIO + VÝBAVA SIDEWALK EDITION.

Obsahuje veškerou výbavu MINI Cabrio s paketem Sidewalk Edition a navíc:

 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Paket úložných prostor
 • Jízdní režimy MINI
 • Automatickou klimatizaci
 • Světelný paket
 • LED přední světla
 • LED mlhovky
grey line