Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

OOPS! Až moc.

VÍC PŘÍBĚHŮ.

Příběhy jsou náplní každého skvělého rozhovoru. Tak vyrazte ven a zažijte jich co možná nejvíce. Vydejte se tam, kde jste ještě nebyli. Nechte město za sebou. Vyčistěte si hlavu. Zažijte dobrodružství. Najděte si nové přátele. Získejte vzpomínky. A až se vrátíte, o své zážitky se podělte. MINI COUNTRYMAN. VÍC PŘÍBĚHŮ.

VÍC DOBRODRUŽSTVÍ.

Abyste objevili nové obzory, musíte se vydat cestou, kterou půjde málokdo. Proslulá filmařka Lisa Gunning se vydala mimo vyšlapané cesty a vrátila se s fascinujícími záběry, spojujícími dva zdánlivě nesourodé světy: město a venkov. V hlavní roli nové MINI Countryman ALL4.

Lehký off-road MINI Countryman – charakter vozu SAV.

NA KAŽDÉM POVRCHU JAKO DOMA.

MINI Countryman prokáže svoje vynikající jízdní vlastnosti i v situacích, kdy se vydáte vlastní cestou. Troufněte si mimo běžné zpevněné silnice a objevte skutečnou offroadovou povahu MINI Countryman.

MINI Countryman ALL4 – charakter vozu SAV.

ALL4.

Mějte vše pod kontrolou za každých okolností. Systém pohonu všech kol dynamicky rozděluje výkon motoru mezi kola přední a zadní nápravy a v závislosti na vašem jízdním stylu a přilnavosti povrchu vypočítává optimální točivý moment pro každé z kol. V extrémních chvílích je možné poslat veškerý točivý moment na zadní nápravu, díky čemuž se dostanete i z těch nejsložitějších situací.

PIKNIKOVÉ SEDADLO MINI.

Pauza? Vyklopte volitelné piknikové sedadlo MINI schované pod podlahou zavazadlového prostoru a občerstvěte se při svých toulkách krajinou. Polstrované dvoumístné sedadlo je navrženo tak, abyste se vy ani vnitřek auta neušpinili, než vyrazíte dál.

Optický exteriérový paket MINI Countryman ALL4 – charakter SAV.

EXTERIÉROVÝ PAKET MINI ALL4.

Vezměte své nové MINI Countryman do terénu, aniž byste ztratili styl. Volitelný exteriérový paket MINI ALL4 zahrnuje lesklé černé prvky nárazníků, stříbrné ochranné prahy a střešní ližiny se stříbrnými bočnicemi.

Drsný design MINI Countryman – charakter vozu SAV.

VYSPĚLÝ DESIGN.

Vyzrálé. Vyspělé. Odhodlané. Nové MINI Countryman se v naší nabídce řadí do kategorie automobilů SAV a zůstává nezaměnitelně MINI. Sladili jsme jeho maskulinní proporce s dobrodružnou povahou a stvořili tak univerzální automobil, který si hravě poradí v rušných ulicích i na neprobádaných cestách za hranicemi města.

Zvýšená pozice sedadel MINI Countryman – charakter vozu SAV.

ZVÝŠENÁ POZICE SEDADEL.

Mějte vždy přehled. Díky zvýšené poloze sedadel ze svého MINI Countryman nepřehlédnete opravdu nic, ani když provoz na pohodlné silnici vystřídá dobrodružná cesta terénem.

 

 

 

VÍC PROSTORU.

Svoboda znamená hlavně volnost pohybu. Vydejte se na inspirativní cestu volnou krajinou v dalším příběhu mezinárodně uznávané režisérky Lisy Gunning, s prostorným MINI Countryman v hlavní roli.

5 sedadel MINI Countryman – VELIKOST.

PROSTOR PRO 5.

Naše dosud nejvšestrannější MINI nabízí další rozměr. Prostorná, kvalitně zpracovaná sedadla poskytují dostatek komfortu pro pět osob a ještě víc místa pro nohy. Na zadních sedadlech se pohodlně usadí i ti nejvyšší spolucestující.***

Objem zavazadlového prostoru MINI Countryman – VELIKOST.

VĚTŠÍ OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

Do tohoto kufru se zabalíte. Velkorysý zavazadlový prostor nového MINI Countryman vám dá naprostou svobodu se rozhodnout, jestli vyrazíte na výlet do města, nebo na cestu za přírodou.

VARIABILNÍ ZADNÍ SEDADLA.

Sklopná zadní sedadla nabízejí nekonečné možnosti. Posuňte je dozadu, abyste získali ještě víc prostoru na nohy, sklopte jejich opěradla v poměru 40/20/40 nebo využijte podélného nastavení (rozdělení v poměru 40/60) k vytvoření požadovaného prostoru pro vaše přátele, věci nebo obojí. Stačí jen několik málo pohybů.

VÍC PRO VAŠE SMYSLY.

Fyzické prožitky vytvářejí silné emoce. Uznávaná filmařka Lisa Gunning využívá svého citu pro detail, aby odhalila, proč se nás některé věci dotýkají víc než ostatní. Nové MINI Countryman představuje svůj interiér vytvořený z opravdu kvalitních materiálů.

Elektrické nastavování sedadel MINI Countryman – SUBSTANCE.

ELEKTRICKÉ NASTAVOVÁNÍ SEDADEL.

Sedněte si a nechte se rozmazlovat ve volitelných elektricky nastavitelných sedadlech. Uložte si až dvě různé předvolby, abyste se mohli za volantem kdykoli jednoduše vystřídat.

PŘÍJEMNÉ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU.

I když slunce za oknem právě nezáří, dokáže vám MINI Countryman zvednout náladu decentním příjemným světlem díky proměnlivému podsvícení palubní desky, které se přizpůsobuje světelným podmínkám.

Mimořádná kvalita použitých materiálů MINI Countryman – SUBSTANCE.

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY.

Obklopte se tím nejlepším v mimořádně kvalitním interiéru nového MINI Countryman. Opřete svá záda do špičkové kůže volitelných sedadel MINI Yours Lounge, nechte své ruce sklouznout po měkkém povrchu palubní desky. Dopřejte požitek všem svým smyslům.***

Tříčtvrťový pohled zpředu na MINI Countryman.

VÍC ELEKTŘINY.

Jezděte v elektrickém režimu s nulovými emisemi CO2. Zažijte zrychlení jako v MINI Cooper S ve chvíli, kdy spalovacímu motoru pomáhá elektromotor. Užívejte si prostornosti a všestrannosti srovnatelné s tou, jakou nabízí konvenčně poháněné MINI Countryman. Využijte naplno výhod obou pohonů i funkčnosti elektrického systému ALL4. S dojezdem na elektřinu až 40 km, kombinovanou spotřebou 2,1 l/100 km a kombinovanými emisemi CO2 49 g/km* nemá MINI Countryman plug-in hybrid nejmenší problém dojet, kamkoliv se vám zamane. Dostupné od 2017.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ.

Samozřejmě, že nejdůležitější součástí MINI Countryman jste vy. Inteligentní asistenční systémy vás chrání ještě před nárazem a zaručují, že vaše bezpečnost je prioritou číslo jedna.

Elektrická parkovací brzda MINI Countryman – BEZPEČNOST.

ZASTAVTE. A JEĎTE.

Ať už jste zaparkovali, rozjíždíte se do kopce nebo popojíždíte v koloně, s elektronickou parkovací brzdou se vaše MINI nikdy nerozjede, dokud nechcete vy. Brzda se ovládá jednoduchým stiskem tlačítka.

Dojezdové pneumatiky MINI Countryman – BEZPEČNOST.

DOJEZDOVÉ PNEUMATIKY RUNFLAT.

S volitelnými dojezdovými pneumatikami MINI Runflat můžete pokračovat v jízdě i při defektu nebo ztrátě tlaku. Technologie Runflat umožňuje i s prázdnou pneumatikou jízdu rychlostí až 80 km/h. Zesílené bočnice pneumatiky jsou vyrobeny z gumy odolné vůči teplu, speciální geometrie ráfku zamezuje zutí prázdné pneumatiky dokonce i v zatáčkách.

Driving Assistant MINI Countryman – BEZPEČNOST.

DRIVING ASSISTANT.

S volitelnou výbavou MINI Driving Assistant vždy víte, co se blíží. Systém varující před čelní srážkou vás upozorní v případě, že se k provozu před vámi blížíte příliš rychle, nebo tehdy, když se k vpředu jedoucímu vozu přiblížíte na méně než bezpečnou vzdálenost. Pokud je potřeba, systém přednatlakuje brzdovou soustavu, aby bylo možné okamžitě zareagovat a brzdná dráha byla co nejkratší. Systém pro zmírňování následků kolize ve městě City Collision Mitigation registruje náhlé změny v plynulosti silničního provozu a podle toho vůz zpomaluje. Takže i když vy na chvilku nedáváte pozor, nové MINI situaci ohlídá.

KTERÉ JE TO VAŠE?

Vyberte si MINI Countryman, které nejvíc ladí k vašemu životnímu stylu. Tady je několik tipů, které vám pomůžou nastartovat imaginaci a rozbuší vaše srdce.

MINI Countryman – hrdina CESTOVÁNÍ.

PŘÍBĚHY ZAČÍNAJÍ TAM, KDE KONČÍ SILNICE.

Maximálně všestranný, připravený zdolávat zapomenuté silnice, divočinu i městskou džungli.

19" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN V DESIGNU EDGE SPOKE.

Ovládněte město a okresní silnice s těmito úchvatnými 19" koly z lehkých slitin Edge Spoke.

Exteriérový optický paket MINI Countryman ALL4 – CESTOVÁNÍ.

EXTERIÉROVÝ PAKET MINI ALL4.

Podtrhněte offroadový charakter svého MINI Countryman. S tímto paketem svůj vůz zvýrazníte leskle černými prvky nárazníků, stříbrnými ochrannými prahy nebo střešními ližinami se stříbrnými bočnicemi.

PIKNIKOVÉ SEDADLO MINI.

I když se vám nechce, občas je zkrátka potřeba zastavit. Vyberte si to nejlepší místo k odpočinku, vyklopte z kufru piknikové sedadlo MINI a užijte si okolní atmosféru.

Navigační systém Professional – CESTOVÁNÍ.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL.

Můžete ztratit hlavu, ale nikdy ne cestu. S tímto navigačním systémem vždycky znáte svůj směr.

Střešní ližiny MINI Countryman – CESTOVÁNÍ.

STYLOVÉ STŘEŠNÍ LIŽINY.

Buďte připraveni na vše s praktickými ližinami. Dodávány vždy ve stylovém provedení se stříbrnými bočnicemi.

MINI Countryman – hrdina MĚSTA.

VYTVOŘTE PROSTOR PRO DOBRODRUŽSTVÍ.

Díky extrémně flexibilnímu vnitřnímu prostoru je ve voze dostatek prostoru pro zásoby na všechna vaše dobrodružství.

Jednoduché otevírání MINI Countryman – MĚSTO.

JEDNODUCHÉ OTEVÍRÁNÍ.

Dovolte svému MINI, aby se o vás postaralo systémem Komfortního přístupu, automaticky ovládaným víkem zavazadlového prostoru a systémem jednoduchého otevírání. Prostě jen stiskněte tlačítko na vašem klíči a víko zavazadelníku se automaticky otevře.

Barva karoserie MINI Countryman Chestnut – MĚSTO.

BARVA KAROSERIE CHESTNUT (JEDNOBAREVNÁ).

Barva Chestnut dodá karoserii příjemně přirozený vzhled.

Variabilní zadní sedadla MINI Countryman – MĚSTO.

VARIABILNÍ ZADNÍ SEDADLA.

Posuňte zadní sedadla dozadu a získejte více místa pro nohy, nebo je sklopte v poměru 40/20/40 či podélně posuňte sedáky (v poměru 60/40) a vytvořte potřebný prostor pro vaše přátele, zavazadla nebo bojí.

Příprava pro zadní nosič MINI Countryman – MĚSTO.

PŘÍPRAVA PRO ZADNÍ NOSIČ.

V případě, že potřebujete převézt víc, než zvládne pojmout vnitřek MINI Countryman, vždy máte možnost instalovat zadní nosič MINI.

Výbavový paket MINI Countryman – CITY.

PAKET WIRED.

Propojení se světem přes dotykový displej o velikosti 8,8 palce s doplňkovým ovladačem. Naučte se rychle a jednoduše pracovat s navigačním systémem a velkým množstvím infotainmentu pomocí dotykového ovladače na středové konzole.

MINI Countryman – hrdina DESIGNU.

KOMFORT PŘEDEVŠÍM.

Prémiové materiály, vyspělé technologie a také prostorové osvětlení se postarají o to, že jste obklopeni kvalitou a komfortem.

Modrá barva karoserie lapisluxury blue pro MINI Countryman – DESIGN.

BARVA MINI YOURS LAPISLUXURY BLUE.

Ukažte všem, že váš styl je opravdu jedinečný – s karoserií v exkluzivní tmavě modré barvě. Pro stvoření toho nejintenzivnějšího modrého tónu, jaký se kdy na MINI objevil, jsme se inspirovali přírodními pigmenty legendárního kamene Lapis Lazuli.

Podsvícený černý interiér MINI Yours pro MINI Countryman – DESIGN.

ČERNÉ KOŽENÉ ČALOUNĚNÍ CARBON BLACK OD MINI YOURS.

Udělejte si pohodlí v jemné kůži elegantních potahů s vlajkou Union Jack (kůže/Dinamica) vyšitou na zadní straně hlavových opěrek.

MINI Countryman MINI Yours piano black illuminated interior - DESIGN.

PODSVÍCENÝ ČERNÝ INTERIÉR MINI YOURS.

Leskle černé podsvícené plochy prosvěcují kokpit jakoukoliv barvou, na niž máte zrovna náladu. Skuteční závodníci však upřednostňují červenou.

19" kola z lehkých slitin MINI Yours masterpiece – DESIGN.

19" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN MINI YOURS MASTERPIECE.

Precizně leštěný vnější prstenec zvýrazňuje rozměr kola a tmavě šedá barva Dark Spectre dodává nádech exkluzivity. Všechny tyto prvky jedinečným způsobem spojuje především trojrozměrný devítipaprskový design s důmyslně propracovaným vzhledem.

Kožený volant MINI Yours pro MINI Countryman – DESIGN.

KOŽENÝ VOLANT MINI YOURS.

Uchopte prémiovou kvalitu nového MINI Countryman do svých rukou. Přejeďte dlaněmi po volantu ručně obšitém kůží Walknappa a zvýrazněném lesklými černými povrchy Piano black.

MINI Countryman – hrdina SPORTU.

PŘIPRAVENI NA NEČEKANÉ?

Sprintovat ulicemi města, nebo hltat nekonečné horské vesničky? S volitelným paketem John Cooper Works Chili vás v životě čeká o jedno rozhodnutí méně. Tolik vzrušení za volantem se nevyčerpá, ani když to z bodu A vezmete do bodu B oklikou přes Z.

Sportovní sedadla MINI Countryman JCW čalouněná kůží dinamica – SPORT.

ČERNOU KŮŽÍ DINAMICA ČALOUNĚNÁ SPORTOVNÍ SEDADLA JOHN COOPER WORKS.

V pohodlí vás provezou rychlými zatáčkami. Sportovní sedadla John Cooper Works doslova obejmou vaše záda.

19" kola z lehkých slitin JCW Course Spoke – SPORT.

19" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN JOHN COOPER WORKS COURSE SPOKE.

Dopřejte si drsně vyhlížející 19" kola z lehkých slitin John Cooper Works Course Spoke.

Výbavový paket chili pro MINI Countryman JCW – SPORT.

VÝBAVOVÝ PAKET CHILI PRO JOHN COOPER WORKS.

Dopřejte vašemu MINI Countryman červené závodní detaily s tímto výbavovým paketem inspirovaným odkazem rallye.

Interiérový paket MINI Countryman JCW – SPORT.

INTERIÉROVÝ PAKET JOHN COOPER WORKS.

Vžijte se kdekoliv do role závodníka, s paketem, který váš interiér promění v kokpit závodního vozu.

Aerodynamický kit MINI Countryman JCW – SPORT.

AERODYNAMICKÝ KIT JOHN COOPER WORKS.

Nasávací otvory v předním spoileru, výrazný difuzor v zadním nárazníku a napřímený střešní spoiler vám napomáhají ovládat celou jeho sílu.

MINI Countryman – hrdina ELECTRIC.

JÍZDA PLNÁ VÝKONU.

Svištěte do práce elektricky a o víkendech dejte městu sbohem – díky zcela novému plug-in hybridnímu pohonu MINI. I trvale udržitelná jízda umí být zábavná.

Jízda na elektřinu s MINI Countryman – ELECTRIC.

JÍZDA NA ELEKTŘINU.

Díky našemu zcela novému ovladači eDrive můžete volit mezi třemi různými režimy jízdy na elektřinu. V režimu AUTO eDrive využívejte nejefektivnější kombinace elektromotoru a zážehového motoru, v režimu MAX eDrive si užívejte jízdu čistě na elektřinu až do rychlosti 120 km/h nebo v režimu SAVE BATTERY nechte vše na spalovacím motoru a k jízdě na elektřinu se vraťte později. Prostě vyberte režim, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám nebo náladě, a můžete vyrazit.

MINI Countryman eboost – ELECTRIC.

EBOOST.

Dokonce, i když zážehový motor slouží jako hlavní zdroj pohonu, elektromotor se v případě potřeby vyššího výkonu vloží do hry. Například ve chvíli, kdy prudce zrychlujete, nebo když potřebujete více přilnavosti při průjezdu zatáčkou.

Nabíjení MINI Countryman – ELECTRIC.

NABÍJENÍ.

Akumulátor svého plug-in hybridního MINI Countryman můžete dobíjet ze standardní domácí 230voltové zásuvky nebo pomocí nabíječky určené pro dobíjení elektromobilů. Nabíjecí zásuvku naleznete pod krytem na předním levém blatníku.

Stříbrná barva karoserie MINI Countryman melting silver – ELECTRIC.

STŘÍBRNÁ BARVA KAROSERIE MELTING SILVER.

Zahalte vaše plug-in hybridní MINI Countryman to této elektrizující barvy.

18" kola z lehkých slitin MINI Countryman pin spoke – ELECTRIC.

18" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN PIN SPOKE.

Zářivé jako elektrické MINI, které vezou. Černá 18" kola z lehkých slitin Pin Spoke vyzařují auru elegance.

John Cooper Works

John Cooper Works

Všichni ven.

Víc výkonu. Víc exkluzivních doplňků. A víc zábavy. Modely John Cooper Works jsou potomky legendárních strojů Johna Coopera a jsou stejně vyzývavé jako v dobách, kdy byly šampiony rychlostních zkoušek. Pokud hledáte u svého MINI vzrušení i exkluzivitu, už nemusíte pátrat dál.

MINI Countryman

POZNEJTE RODINU MINI.

Countryman family
MINI Countryman
Výkon
Emise
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrychlení
0–100 km/h disclaimer
One D Od 685 100 Kč
85 (116)
4,3 - 4,1, 4.1, 4.3
Cooper Od 677 300 Kč
100 (136)
5,7 - 5,5, 5.5, 5.7
Cooper ALL4 Od 730 600 Kč
100 (136)
6,2 - 6,1, 6.1, 6.2
Cooper D Od 755 300 Kč
110 (150)
4,5 - 4,3, 4.3, 4.5
Cooper D ALL4 Od 808 600 Kč
110 (150)
5 - 4,8, 4.8, 5.0
Cooper S Od 787 800 Kč
141 (192)
6,3 - 6,2, 6.2, 6.3
Cooper S ALL4 Od 842 400 Kč
141 (192)
7,1 - 7, 7.0, 7.1
Cooper SD Od 895 700 Kč
140 (190)
4,8 - 4,6, 4.6, 4.8
Cooper SD ALL4 Od 949 000 Kč
140 (190)
5,1 - 4,9, 4.9, 5.1
Cooper S E ALL4 Od 968 500 Kč
100 (136)
2,3 - 2,1, 2.1, 2.3
MINI John Cooper Works Od 1 015 300 Kč
170 (231)
7,4, 7.4, 7.4