Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

preferovaný dealer

The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI Countryman Hybrid
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
THE NEW MINI COUNTRYMAN SE – side view THE NEW MINI COUNTRYMAN SE – side view
MINI Cooper SE Countryman ALL4: Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 2,0–1,7 l/100 km; oficiální emise CO2 (kombinované): 45–40 g / km; oficifální spotřeba elektřiny: 14,0–13,1 kWh/100 km (NEDC). V závislosti na okolních podmínkách je k dispozici dočasné maximum výkonu spalovacího motoru, které může být o cca 10 % vyšší, než je udávaný výkon. Doba maximálního výkonu se zvyšuje s klesající okolní teplotou (přibližně 5 s při +25 °C, přibližně 40 s při –20 °C).

NOVÉ MINI COOPER SE COUNTRYMAN ALL4.

OD 999 700 KČ*.

TECHNICKÉ ÚDAJE NOVÉHO MINI COOPER SE COUNTRYMAN ALL4.

ELEKTRICKÝ DOJEZD
55 – 57 km (i)
SPOTŘEBA PALIVA
2,1 – 1,7 l/100 km (i)
SPOTŘEBA ELEKTŘINY
13,9 – 13,5 kWh/100km (i)
EMISE
48 – 39 g/km (i)
VÝKON
224 k (165 kW)

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení. Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) a jsou přepočtené na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby bylo možné zajistit porovnání mezi vozidly. U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.

Logo MINI Electric – Elogo – line Logo MINI Electric – Elogo – line

PLUG-IN HYBRIDNÍ MINI.
DEJTE SI RYCHLÝ VÝLET.

Osvojte si mimořádnost. Nové MINI Cooper SE Countryman ALL4 využívá sílu elektřiny k tomu, aby vytvořilo vzrušující, ale přitom odpovědné jízdní zážitky. Spojením promyšlené koncepce a technické propracovanosti překonává vše, co jste si kdy mysleli o jízdě s hybridním vozem. Ohromí dokonalou vyvážeností mezi výkonností a hospodárností, která je výsledkem toho nejlepšího z obou druhů pohonu.

ZAPOJTE SE DO PRÁCE S NULOVÝMI EMISEMI.

ELEKTRICKÝ DOJEZD MINI COUNTRYMAN. AŽ 57 KM.

Nové MINI Cooper SE Countryman ALL4 je vybaveno nejnovějším typem baterie s kapacitou 10,0 kWh, která zajistí elektrický dojezd až 57 km. To znamená, že sníží vaše každodenní náklady na dopravu. Navíc ale získáte také různá daňová zvýhodnění, stejně jako budete osvobozeni od různých poplatků a budete mít snazší parkování ve městech. Tento univerzální vůz do města i mimo něj během jízdy na elektrický pohon nevypouští do ovzduší žádné škodlivé emise.

MINI Ccountryman hybrid– nabíjení baterie – jak nabíjet
MINI Cooper SE Countryman ALL4 – nabíjení doma – baterie

NABÍJENÍ VAŠEHO MINI DOMA.

Své MINI Cooper SE Countryman ALL4 může snadno a pohodlně nabíjet ze standardní domácí 230V elektrické zásuvky. Právě to je nejlevnější způsob nabíjení vašeho MINI, který trvá přibližně 5 hodin. Není potřeba instalace žádného speciálního vybavení. Součástí standardní výbavy vašeho MINI je kabel pro domácí nabíjení jednofázovým proudem.

NABÍJENÍ VAŠEHO MINI NA CESTÁCH.

I když vyrazíte na delší víkendový výlet nebo pojedete navštívit rodinu v jiném městě, můžete zůstat v klidu a těšit se na parádní svezení. Nemusíte se bát omezeného dojezdu, protože MINI Cooper SE Countryman ALL4 ujede až 500 kilometrů a když nemá elektřinu, může pokračovat dál v jízdě. Přesto je ale dobré vědět, že síť veřejných nabíjecích stanic se neustále rozrůstá. Pro více informací kontaktujte svého MINI Autorizovaného Dealera.

MINI Hybrid – nabíjení baterie – veřejné nabíjení
MINI Cooper SE Countryman ALL4 - plug in hybrid - benzín a elektrika

PŘEPNĚTE SE A VYRAŽTE.

MINI COOPER SE COUNTRYMAN ALL4 – POHON VŠECH KOL PRO VŠECHNY CESTY.

Potom, co jste si dojeli na tradiční víkendový nákup, nechtělo by to vydat se do hor nebo na pobřeží, kde pořádně provětráte výkonný plug-in hybridní pohon? Díky elektrickému pohonu všech kol ALL4 budete doma nejen na ulicích vašeho města, ale také na zatáčkovitých horských silničkách. S celkovým dojezdem až 500 kilometrů nemáte žádný limit, kam můžete vyrazit.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – stříbrná – pohled zepředu MINI Cooper SE Countryman ALL4 – stříbrná – pohled zepředu

NEJZDĚTE NĚKAM. JEĎTE KAMKOLIV.

MINI COOPER SE COUNTRYMAN ALL4. VÍCE PROSTORU PRO ZAVAZADLA.

Není třeba dělat kompromisy. Můžete si s sebou vzít vše, co potřebujete. Nové MINI Countryman je neohrožený dobrodruh se sebevědomím vydat se kamkoliv. Nabídne vám dostatek místa pro pět lidí, zavazadla a všechny vzpomínky, které na cestě posbíráte. Je ideální pro aktivní životní styl s vašimi přáteli a rodinou.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR VELKÝ JAKO SÁM ŽIVOT.

AŽ 1275 LITRŮ ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

Co všechno chcete během víkendu stihnout? Nejrobustnější a drsně krásné MINI vždy přitáhne pozornost mnoha lidí. Dobrá věc je ta, že je natolik velké, že se do něj hodně lidí také vejde a i na zadních sedadlech budou mít více než dostatečný prostor pro nohy, hlavu a ramena.

MINI F60 hybrid – zavazadlový prostor – vnitřní prostor
MINIF60 hybrid - interiér - sedadla

PŮVAB FLEXIBILITY.

POSUVNÁ SEDADLA.

Velkorysý zavazadlový prostor nabízí dostatek místa pro všechny vaše plány. A jsou-li opěradla zadních sedadel dělená v poměru 40/20/40 sklopena, nové MINI Cooper SE Countryman ALL4 dokáže pojmout náklad, který je dlouhý, vysoký, široký, nebo prostě jen objemný.

KDE SE VÝKON MÍSÍ SE STYLEM.

DESIGN EXTERIÉRU PLUG-IN HYBRIDNÍHO MINI COUNTRYMAN.

Spojením výrazných, drsně líbivých tvarů a mužných proporcí s dobrodružným duchem jsme vytvořili univerzální vůz, jehož přirozeným místem jsou ulice moderních měst i okresní silnice. K dispozici je v devíti různých barevných provedeních, která doplňuje čtveřice atraktivních kontrastních střech. Proč si nenavrhnout své vlastní hned teď? Barvy. Kola. A také další možnosti, jako je třeba kontrastní střecha, pruhy na kapotě nebo kryty zpětných zrcátek.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posunem do strany změňte barvu

DESIGN INTERIÉRU PLUG-IN HYBRIDNÍHO MINI COUNTRYMAN.

INSPIRUJÍCÍ INTERIÉR.

Nové plug-in hybridní MINI Countryman je vybaveno chytrými detaily, díky nimž je řízení zábavnější než kdy před tím. Když jdete pro MINI, můžete si vybírat. Nasedněte, rozhlédněte se a nechte se inspirovat.

MINI Cooper hybrid – interiér a volant – hnědá kůže MINI Cooper hybrid – interiér a volant – hnědá kůže

TOLIK MOŽNOSTÍ K OBJEVOVÁNÍ.

NOVÉ MINI COUNTRYMAN. VÝBAVA. PAKETY. PŘÍSLUŠENSTVÍ.

MINI Cooper hybrid – hnědo-červená barva maroon – pohled z předoboku

STANDARDNÍ A VOLITELNÁ VÝBAVA.

Objevte celou řadu standardně a volitelně nabízených prvků výbavy, které vám pomohou učinit z MINI vaše druhé já a z vaší jízdy ještě větší zábavu než kdy jindy.

MINI Hybrid – výbavy – pakety

VÝBAVOVÉ PAKETY.

Připravili jsme několik zajímavých úrovní výbavy, kterými můžete MINI ještě více přizpůsobit vašim požadavkům. Jedná se o speciálně zaměřené konfigurace výbavy a výbavových prvků, které výrazně zlepší svezení a současně také hodnotu vašeho MINI.

mini countryman plug-in hybrid – konektivita – infotainment

MINI CONNECTED.

MINI Connected přináší do vašeho MINI díky široké škále inteligentních služeb a aplikací novou úroveň konektivity. MINI Connected také nabízí celou řadu možností navigování, komunikace a přehrávání hudby – pokaždé s ohromujícím zobrazením a inteligentním hands-free hlasovým ovládáním. Tato výbava je nabízena ve dvou paketech. Podívejte se, který je nejlepší právě pro vás.

mini countryman hybrid – MINI Yours – obložení interiéru

MINI YOURS.

Program MINI Yours vám pomocí prvotřídních prvků výbavových a důmyslně navržených řešení umožní vylepšit vaše MINI. Od luxusního čalounění a různých provedení volantu až po kola z lehké slitiny tento program nabízí nádherné a propracované detaily, které podtrhují špičkovou úroveň zpracování. Díky nim je vaše MINI zvenku i zevnitř jedinečným způsobem stylové.

MINI Countryman phev – originální díly – příslušenství

MINI ORIGINÁLNÍ DÍLY & PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Objevte širokou škálu originálních dílů a příslušenství, kterými vaše MINI ještě více přizpůsobíte osobním požadavkům. Připravena jsou vysoce kvalitní kola z lehké slitiny, jedinečné exteriérové detaily, ale také nabídka našich skvělých polepů a pruhů.

PODÍVEJTE SE NA NĚJ V KONFIGURÁTORU.

 
MINI Countryman SE All 4 – sage green – pohled z předoboku

Cooper SE All 4

Od 999 700.00 Kč *

1,7 l/100 km disclaimer
40
g/km disclaimer
61 km Dojezd na elektřinu
13,1 kWh/100km

Volba motoru a výbavy

Výkon
220 PS (162 kW)
druh paliva
Hybrid
Spotřeba
1,7 l/100 km disclaimer
Emise
40 g/km disclaimer
převodovka
Automatická
pohon
4 kol

HLAVNÍ VLASTNOSTI

Barva

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena:  Metalický lak "White Silver"

Kola

Zvolená výbava není k dispozici, byla nahrazena: 18" kola z lehké slitiny Pin Spoke, Runflat, černá

PRUHY NA KAPOTĚ

K dispozici jsou 3 barvy pruhů na kapotu

BARVA STŘECHY

K dispozici jsou 3 barvy střechy

ZRCÁTKA

K dispozici jsou 3 barvy krytů zpětných zrcátek

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Cooper SE All 4

Zvolte druh paliva:

Hybrid

220 PS

162 kW

Od 999 700.00 Kč *
  • Automatická
Vybrat

Cooper SE All 4

Zvolit převodovku:

Automatická

Od 999 700.00 Kč *
Vybrat

Cooper SE All 4

Zvolit pohon:

4 kol

Od 999 700.00 Kč *
Vybrat

Váš výběr

MINI Countryman SE All 4 – sage green – pohled z předoboku

Cooper SE ALL4

Od 999 700.00 Kč *
220 PS (162 kW) Combined System Power
220 PS (162 kW) VÝKON
70 kW Elektrický výkon
Hybrid
Automatická
4 kol
61 km Dojezd na elektřinu
13,1 Electric power usage
Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
1,7 l/100 km (kombinovaná)
40 g/km CO2 (kombinovaná)

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
g/km l/100 km disclaimer

Select your MINI

Hybrid

220 PS (162 kW) / 3 Cylinders

Cooper SE ALL4

Od 999 700.00 Kč

*

Automatická, Automatická převodovka

4 kol

Spotřeba paliva & Emise (NEDC disclaimer)
1,7 l/100 km (kombinovaná)
40 g/km CO2 (kombinovaná)
Vybrat

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
g/km l/100 km disclaimer
NovéMINI Countryman – zelená a černá – boční pohled NovéMINI Countryman – zelená a černá – boční pohled

NOVÉ MINI COUNTRYMAN.

Nové MINI Countryman je zde a je drsnější a výraznější než kdy před tím. Zaujme nezaměnitelným designem i pohonem všech kol, takže na první pohled je dokonale univerzálním parťákem. Když s ním vyrazíte na cestu po pobřeží nebo se vydáte do víru velkoměsta, nové MINI Countryman vám vždy poskytne takové zážitky, které slibuje již na pohled. Užijte si novou podobu svobody a flexibility na každé vaší cestě, ať už vede kamkoliv.

MINI Electric logo – Elogo – line
The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 3DVEŘOVÉ
MINI 5DVEŘOVÉ
CABRIO
CABRIO
Clubman
Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI Countryman Hybrid
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
g/km l/100 km disclaimer