Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

OOPS! Až moc.
MINI 3-Door Hatch Seven Edition Hero

NOVÝ KLASIK.

Pořiďte si opravdovou ikonu stylu – upravenou pro městský život. Limitovaná edice MINI Seven Edition v jediném celku spojuje naše nejtypičtější designové prvky. Vznikl jedinečný a výrazně pokrokový designový koncept, který umožní, aby tento 3dveřový hatchback ukázal vaši vlastní cestu životem. Nezaměnitelně moderní. Nezaměnitelně MINI.

ZROZEN KE HŘE.

"MINI Seven Edition je skutečnou ikonou stylu a chce předvést, co dokáže. Výrazný vzhled Seven Edition není jen o specifickém znaku Seven na bočních panelech a prahových lištách, ale také o interiéru. Jedinečný koncept s interiérovými designovými prvky Malt Brown, lak karoserie Lapisluxury Blue skvěle pasuje ke střeše a krytům zpětných zrcátek Melting Silver. Pod efektní karoserií se skrývá motor zaměřený čistě na zábavnou jízdu. 3dveřové MINI Seven Edition pohání motor TwinPower Turbo, který je silný i hospodárný. Tuhý podvozek a nízké těžiště zajišťují skutečně motokárové svezení, s nímž projedete každou zatáčku jako skutečný profesionál."

DETAILY DESIGNU

Prohlédněte si nové MINI Seven Edition zblízka. Dotýkání povoleno.

LAPIS VYPADÁ K SVĚTU.

S barvou karoserie Lapisluxury Blue z nabídky MINI Yours se podíváte víc do hloubky. S inspirací u modré pigmentace drahého kamene Lapis Lazuri se nám podařilo vytvořit nejintenzivnější modrý tón, který se kdy dostal na karoserii MINI. Pokud dáváte přednost klasičtějším odstínům, vyberte si pro svou Seven Edition lak Pepper White, Midnight Black nebo British Racing Green. Střecha a zpětná zrcátka v barvě Melting Silver dodají karoserii vkusný kontrast.

KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

Při výběru dvou stejně lákavých doplňků se styl prolíná s funkcí. Leštěná 17" kola Seven Spoke v barvě Spectre Grey dodají vašemu designovému modelu sofistikovanost, zatímco 18" kola Vanity Spoke nádech funkčního tuningu. Ať už zvolíte jakoukoliv sadu, společně s dalšími výraznými prvky se stanou centrem pozornosti.

NEOBVYKLÉ KONTRASTY.

Volitelné pruhy na kapotě v barvě Melting Silver výborně pasují k barvě střechy a krytů zpětných zrcátek. Mají unikátně navržený design s tenkými okraji v barvě Malt Brown. Díky nim se vaše Seven Edition posune přímo na pole position.

OSOBNÍ STYL.

Designový status MINI Seven Edition naznačují pouze rafinované detaily. Emblém MINI Seven zvýrazňuje boční ozdoby a vítá každého, kdo chce nastoupit.

NA MÍRU.

Jakmile prozkoumáte vibrující centrum města, opět se usadíte do exkluzivních sportovních sedadel Seven Edition Diamond Malt Brown. Na míru čalouněná černá kůže je doplněna bočnicemi s šachovnicovým vzorem a klasickým prošíváním v barvě Malt Brown. Nestyďte se a vyberte si ze vzorníku volitelného koženého čalounění: Cross Punch Carbon Black, MINI Yours Lounge Carbon Black nebo Lounge Satellite Grey.

CENTRÁLNÍ KRUHOVÝ PŘÍSTROJ.

Bušícím srdcem vašeho MINI Seven Edition je esence vzrušující elegance. Vkusné trio znaků Seven, jemných povrchů Malt Brown a stříbrných pruhů zajistí vaší palubní desce designový status.

PRVNÍ TŘÍDA.

Každého lovce dobrodružství, který vstoupí dovnitř, přivítají výrazné prahové lišty, ozdobené logem Seven. Bušícím srdcem vašeho MINI Seven Edition je esence vzrušující elegance. Vkusné trio znaků Seven, jemných povrchů Malt Brown a stříbrných pruhů zajistí vaší palubní desce designový status.

COLOUR LINE MALT BROWN.

Colour Line Malt Brown je perfektní barvou pro opěrky dveří a povrch boků středového panelu. MINI Seven Edition je zcela nezaměnitelné.

POVRCHY PIANO BLACK.

Strukturální prvky Piano Black jsou ideálním doplňkem jedinečného designu Colour Line Malt Brown.

MINI 3dveřové Seven Edition

POZNEJTE RODINU MINI.

MINI 3dveřové Seven Edition
Výkon
Emise
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrychlení
0–100 km/h disclaimer
Cooper Od 610 142 Kč
100 (136)
4,9 - 4,5, 4.5, 4.9
Cooper D Od 651 742 Kč
85 (116)
3,9 - 3,5, 3.5, 3.9
Cooper S Od 705 796 Kč
141 (192)
5,9 - 5,2, 5.2, 5.9
Cooper SD Od 744 796 Kč
125 (170)
4,2 - 4, 4.0, 4.2