Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

OOPS! Až moc.

DALŠÍ ÚROVEŇ STYLU.

Pořiďte si opravdovou ikonu stylu – upravenou pro městský život. U nové jedinečné edice MINI Seven Edition jsou všechny výrazné prvky použity v jednom jediném modelu. 5dveřový hatchback kombinuje unikátní designový koncept s charakterem dravce, zatímco posunuje vnitřní praktický styl na zcela novou úroveň. Naskočte a užijte si jízdu.

ROZLOŽENO.

Naložte víc ze svého života. 5dveřové MINI Seven Edition je pouze o 161 mm delší než 3dveřový hatchback, ale nabídne mnohem větší prostor. Díky dalšímu páru dveří se na zadní sedadla pohodlně usadí tři lidé. A budou mít víc místa pro nohy. Kufr přináší 67 litrů navíc, takže celkem pojme překvapivých 278 litrů nákladu. Skvělé pro ty, kteří milují dlouhé cesty.

DETAILY DESIGNU

Prohlédněte si nové MINI Seven Edition zblízka. Dotýkání povoleno.

LAPIS VYPADÁ K SVĚTU.

S barvou karoserie Lapisluxury Blue z nabídky MINI Yours se podíváte víc do hloubky. S inspirací u modré pigmentace drahého kamene Lapis Lazuri se nám podařilo vytvořit nejintenzivnější modrý tón, který se kdy dostal na karoserii MINI. Pokud dáváte přednost klasičtějším odstínům, vyberte si pro svou Seven Edition lak Pepper White, Midnight Black nebo British Racing Green. Střecha a zpětná zrcátka v barvě Melting Silver dodají karoserii vkusný kontrast.

KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

Při výběru dvou stejně lákavých doplňků se styl prolíná s funkcí. Leštěná 17" kola Seven Spoke v barvě Spectre Grey dodají vašemu designovému modelu sofistikovanost, zatímco 18" kola Vanity Spoke nádech funkčního tuningu. Ať už zvolíte jakoukoliv sadu, společně s dalšími výraznými prvky se stanou centrem pozornosti.

NEOBVYKLÉ KONTRASTY.

Volitelné pruhy na kapotě v barvě Melting Silver výborně pasují k barvě střechy a krytů zpětných zrcátek. Mají unikátně navržený design s tenkými okraji v barvě Malt Brown. Díky nim se vaše Seven Edition posune přímo na pole position.

OSOBNÍ STYL.

Designový status MINI Seven Edition naznačují pouze rafinované detaily. Emblém MINI Seven zvýrazňuje boční ozdoby a vítá každého, kdo chce nastoupit.

NA MÍRU.

Jakmile prozkoumáte vibrující centrum města, opět se usadíte do exkluzivních sportovních sedadel Seven Edition Diamond Malt Brown. Na míru čalouněná černá kůže je doplněna bočnicemi s šachovnicovým vzorem a klasickým prošíváním v barvě Malt Brown. Nestyďte se a vyberte si ze vzorníku volitelného koženého čalounění: Cross Punch Carbon Black, MINI Yours Lounge Carbon Black nebo Lounge Satellite Grey.

PRVNÍ TŘÍDA.

Každého lovce dobrodružství, který vstoupí dovnitř, přivítají výrazné prahové lišty, ozdobené logem Seven. Bušícím srdcem vašeho MINI Seven Edition je esence vzrušující elegance. Vkusné trio znaků Seven, jemných povrchů Malt Brown a stříbrných pruhů zajistí vaší palubní desce designový status.

CENTRÁLNÍ KRUHOVÝ PŘÍSTROJ.

Bušícím srdcem vašeho MINI Seven Edition je esence vzrušující elegance. Vkusné trio znaků Seven, jemných povrchů Malt Brown a stříbrných pruhů zajistí vaší palubní desce designový status.

COLOUR LINE MALT BROWN.

Colour Line Malt Brown je perfektní barvou pro opěrky dveří a povrch boků středového panelu. MINI Seven Edition je zcela nezaměnitelné.

POVRCHY PIANO BLACK.

Strukturální prvky Piano Black jsou ideálním doplňkem jedinečného designu Colour Line Malt Brown.

MINI 5dveřové Seven Edition

POZNEJTE RODINU MINI.

MINI 5dveřové Seven Edition
Výkon
Emise
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrychlení
0–100 km/h disclaimer
Cooper Od 645 242 Kč
100 (136)
5 - 4,7, 4.7, 5.0
Cooper D Od 675 142 Kč
85 (116)
3,9 - 3,6, 3.6, 3.9
Cooper S Od 729 196 Kč
141 (192)
6 - 5,4, 5.4, 6.0
Cooper SD Od 768 196 Kč
125 (170)
4,3 - 4,1, 4.1, 4.3