Vaš preferovaný dealer

JUST MINI

JUST MINI.

Objevte svět MINI s novou nabídkou JUST MINI. Vyberte si z modelů COUNTRYMAN, CLUBMAN, nebo 3DVEŘOVÉ, 5DVEŘOVÉ a vyrazte do města či do světa. V této nabídce na Váš čekají skvělé ceny. Neváhejte a objevujte. nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH.

Teasers

JUST MINI

3dveřové a 5dveřové.

Ať už město objevujete sami, nebo je Vás víc MINI 3dveřové a 5dveřové v nabídce JUST MINI vybavené výkonným motorem, chytrým infotainmentem MINI Connected a nebo LED světlomety Vám Vaše každodenní objevování jednoznačně a stylově zpříjmení. Pro více informací klikněte na obrázek výše.

 

 

 

JUST MINI

Clubman a Countryman.

Ať už jste gentleman, podnikatelka, rodina nebo dobrodruzi, naše největší modely Clubman a Countryman přijíždí v nabídce JUST MINI vybavené pro Vaše každodenní potřeby. Ve výbavě najdete například: MINI Connected, LED světlomety, nebo výkonný motor pro každý semafor, krizovou situaci, nebo horský průsmyk. Pro více informací klikněte na obrázek výše.

 

 

 

Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační.

Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák .č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. 

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Konkrétní nabídku vám poskytne autorizovaný dealer MINI. 

 

Nabídka je platná na omezené množství vozů od 01. 07. 2021 do 30. 09. 2021.

 

*Uvedené splátky operativního leasingu jsou kalkulovány za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok a obsahují povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro podnikatele – plátce DPH.

 

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner MINI v České republice.