MINI Countryman

MINI COUNTRYMAN.

VELKÉ I KDYŽ MINI.

Teasers

MINI Countryman

S AUTOMATICKOU PŘEVODOVKOU ZDARMA

ZA 8 299 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ.

MINI Countryman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou v cene vozu za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 15 000 km
  • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel
  • balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km*

MINI S E

PLUG-IN HYBRID

MINI COUNTRYMAN COOPER S E.

Budoucnost právě dorazila v podobě nádherného plug-in hybridního MINI Countryman. Elektrická verze renomovaného červeného S-odznaku. Stejné sportovní poselství s přidanou hodnotou udržitelnosti.

Kola delají auto

ZIMNÍ KOMPLETY ZA POLOVINU.

Originální kompletní zimní kola MINI mají přesné rozměry a specifikace pro modely MINI a kromě dokonalé přilnavosti vám také nabídnout notnou dávku stylu. Elegantní, cool nebo sportovní – vyzkoušejte si, které se vám na vašem MINI budou líbit nejvíc.

ZAREZERVUJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU JEŠTĚ DNES.

Teasers

VYHLEDÁVAČ DEALERŮ

NAJDĚTE SI SVÉHO DEALERA.

Převládá ve vás silné nutkání? Vstali jste dnes ráno a pomysleli si: „Já chci MINI“? Kliknutím na níže uvedené tlačítko vyhledáte nejbližšího MINI Autorizovaného dealera a své nové MINI si budete moci u domu zaparkovat ještě dnes večer.

MINI COUNTRYMAN ZA 7 999 Kč bez DPH měsíčně*

 

*  Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Countryman Cooper 100 kW/136k (pořizovací cena vozu 700 600 Kč vč. DPH) s automatickou převodovku zdarma za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km. Splátka s DPH činí 9 679 Kč. Nabídka platí pro plátce DPH do 30.9.2018. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

 

Vyobrazené vozy jsou ilustrační a mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Nabídka je limitovaná.