MINI Countryman

MINI COUNTRYMAN.

MINI Countryman vám umožní při každém zapnutí motoru zahájit jedinečné dobrodružství a je připraven vzít vás na místa, kam se jiná vozidla nedostanou. Ať už je to klikatá silnice vedoucí pobřežím, nebo rušným městem.

Teasers

MINI Countryman

MINI COUNTRYMAN

ZA 7999 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ.

MINI Countryman Cooper 100 kW/136k s výbavou ve výši 40 010 Kč bez DPH
za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 15 000 km
  • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel
  • balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km*

MINI CONNECTED

PŘIPOJTE SE

MINI CONNECTED.

Systém MINI Connected přináší novou úroveň konektivity do vašeho MINI díky široké škále inteligentních služeb a aplikací. Užívejte si veškeré informace a zábavu naplno, stejně jako maximálně pohodlný multitasking a mnoho dalších funkcí.

PŘIZPŮSOBENÉ MINI

PŘIZPŮSOBTE SI

PŘIZPŮSOBTE SI SVÉ MINI.

MINI vám poskytuje prostor ke kreativitě. Staňte se vlastním návrhářem a ze svého MINI vytvořte jedinečný kousek s vlastním podpisem. To vše je možné díky futuristické technologii 3D tisku. Zůstává jediná otázka: Jak si z MINI udělat skutečně vlastní vůz?

ZAREZERVUJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU JEŠTĚ DNES.

MINI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

NAJDĚTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.

Rádi objevujete ve vašem městě nová zákoutí? Hledáte nová dobrodružství? Podívejte se na sociální kanály MINI a získejte trochu inspirace.

Teasers

VYHLEDÁVAČ DEALERŮ

NAJDĚTE SI SVÉHO DEALERA.

Převládá ve vás silné nutkání? Vstali jste dnes ráno a pomysleli si: „Já chci MINI“? Kliknutím na níže uvedené tlačítko vyhledáte nejbližšího MINI Autorizovaného dealera a své nové MINI si budete moci u domu zaparkovat ještě dnes večer.

MINI COUNTRYMAN ZA 7 999 Kč bez DPH měsíčně*

 

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Countryman Cooper 100 kW/136k (pořizovací cena vozu 700 600 Kč vč. DPH) s výbavou ve výši 40 010 Kč bez DPH (vůz musí obsahovat automatickou převodovku) za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km. Splátka s DPH činí 9 679 Kč. Nabídka platí pro plátce DPH do 30.9.2018. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.