Vaš preferovaný dealer

POSPĚŠTE SI. NEBUDOU

Online nabídka dealerských vozů MINI.

VYBERTE SI SVÉ MINI ONLINE. U VYBRANÉHO VOZU KONTAKTUJTE UVEDENÉHO PRODEJCE Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA A BUĎTE ZASE O KROK BLÍŽ SVÉMU VYSNĚNÉMU MINI.

Zásady bezpečného online nákupu skladových vozů MINI

bezpecnost

Teasers

john cooper works All4

mini clubman

Nestárnoucí klasika. 306 koní. Nejsofistikovanější, nejpraktičtější a nejprostornější MINI.  Jakmile se ocitnete za jeho volantem, nové MINI Clubman vám otevře více dveří ke vzrušujícím novým zážitkům. Perfektní vůz pro všechny potřeby a všechna roční období.

KONTAKT NA PRODEJCE

Tomáš Kopáček

+420 776 026 776

kopacek@bmwcartec.cz

cooper S

mini 5dveřové

Originální ikona designu, nyní přepracovaná pro moderní městský provoz. Tento spolehlivý 5dveřový hatchback, kombinující věhlasný charakter MINI s větším počtem dveří a větším prostorem na hlavu a nohy, mění vzhled měst, silnic a parkovišť po celém světě. Umožní vám také naložit více zavazadel, a tak jej ještě lépe využít, aniž byste se museli vzdát agilní jízdy jako v motokáře, kterou se MINI proslavilo.

KONTAKT NA PRODEJCE

Tomáš Kopáček

+420 776 026 776

kopacek@bmwcartec.cz

Teasers

cooper

mini countryman

Oživení nadčasovým kouskem ve větším rozměru.  Nezaleží na tom, jaké jsou vaše plány. MINI Countryman pojme bezpečně všechny a všechno, na čem Vám záleží. A ještě více díky podélným střešním nosníkům.

KONTAKT NA PRODEJCE

Tomáš Kopáček

+420 776 026 776

kopacek@bmwcartec.cz

Teasers

MINI clubman renocar praha

JOHN COOPER WORKS

MINI CLUBMAN

 Ztělesněním stylu skloubeného s funkcí. K tomu nestárnoucí klasika a 306 koní. Nejsofistikovanější, nejpraktičtější a nejprostornější MINI.  Jakmile se ocitnete za jeho volantem, nové MINI Clubman vám otevře více dveří ke vzrušujícím novým zážitkům. Perfektní vůz pro všechny potřeby a všechna roční období.

KONTAKT NA PRODEJCE

Petr Langr

+420 261 393 660

petr.langr@renocar.cz

mini SE renocar

cooper SE

MINI electric

Čistě elektrickou městskou mobilitu lze nyní zažít také v typickém stylu MINI, a to díky novému MINI Cooper SE.

Kombinuje trvale udržitelnou mobilitu s potěšením z jízdy, výrazným designem a prémiovou kvalitou, která je pro značku MINI typická. Tento první čistě elektricky poháněný model britské prémiové značky poskytuje ryzí pocit z jízdy vozem MINI s nulovými lokálními emisemi.

KONTAKT NA PRODEJCE

Petr Langr

+420 261 393 660

petr.langr@renocar.cz