MINI Countryman John Cooper Works – červená a zelená – pohled zepředu MINI Countryman John Cooper Works – červená a zelená – pohled zepředu

PŘÍSLUŠENSTVÍ JOHN COOPER WORKS.

S hrdostí vám představujeme nejvíce strhující řadu příslušenství JCW, jakou jsme kdy vyrobili. Obsahuje prvky zlepšující výkonnost a posilující závodní styl. Zde je jen několik žhavých tipů, které vám rozbuší srdce a zintenzivní vaše nadšení ještě dříve, než vůbec vyjedete. Rychle, suverénně a ve vašem stylu.

PRO MILOVNÍKY KARBONU A PRŮBOJNÉ LIDI, JAKO VY.

Individualizujte si vaše MINI příslušenstvím Stitched Carbon inspirovaným okruhovými závody. Kryty vnějších zpětných zrcátek, rámeček nasávacího otvoru kapoty a madlo víka zavazadlového prostoru vám nabízejí nespočet způsobů, jak proměnit exteriér vašeho MINI a propůjčit mu ještě autentičtější závodní charakter.

MINI John Cooper Works 3dveřové – červená a černá – pohled zepředu MINI John Cooper Works 3dveřové – červená a černá – pohled zepředu
MINI John Cooper Works – červená a černá – kryty zpětných zrcátek MINI John Cooper Works – červená a černá – kryty zpětných zrcátek

JCW KRYTY VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK, SPÉKANÝ KARBON.

Velmi stylové. Kryty vnějších zpětných zrcátek JCW jsou propracované a ručně vyráběné a zaujmou svým zcela novým vzhledem z uhlíkových vláken.

MINI John Cooper Works – červená a černá – boční ozdoby spékaný karbon MINI John Cooper Works – červená a černá – boční ozdoby spékaný karbon

JCW BOČNÍ OZDOBY, SPÉKANÝ KARBON.

Dvojnásobně sportovní. JCW boční ozdoby jsou výrazným designovým prvkem na stranách vozu a ohromují zcela novým karbonovým vzhledem.

MINI John Cooper Works – madlo víka zavazadlového prostoru – spékaný karbon MINI John Cooper Works – madlo víka zavazadlového prostoru – spékaný karbon

JCW MADLO VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU S TLAČÍTKEM, SPÉKANÝ KARBON.

Madlo víka zavazadlového prostoru vyrobené z vysoce kvalitního karbonu propůjčuje zadní části vozidla výrazný vzhled.
MINI John Cooper Works – rámeček nasávacího otvoru – kapota MINI John Cooper Works – rámeček nasávacího otvoru – kapota

JCW RÁMEČEK NASÁVACÍHO OTVORU, SPÉKANÝ KARBON.

Skutečné závodní nadšení. Rámeček nasávacího otvoru JCW je vyroben z vysoce kvalitního karbonu a vyznačuje se zcela novým vzhledem.

SYMBOL HVĚZDY.

MINI John Cooper Works – červená a černá – pohled z boku MINI John Cooper Works – červená a černá – pohled z boku

MINI Originální sady kol jsou na bočnicích pneumatik exkluzivně opatřeny symbolem hvězdy. To znamená, že byly vyvinuty v úzké spolupráci s předními výrobci pneumatik (např. Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Pirelli) a testovány tak, aby zlepšily výkonnost vašeho MINI. Poskytují maximální přilnavost, životnost a bezpečnost, jakož i nejmodernější dojezdovou technologii runflat, která vám umožní pokračovat v jízdě i s prázdnou pneumatikou.

DETAILY PRVKŮ VÝBAVY.

MINI ORIGINÁLNÍ KOLA & PNEUMATIKY
PERFORMANCE & DESIGN
LESKLE ČERNÝ DESIGN PIANO BLACK

KOLEKCE MINI JOHN COOPER WORKS.

MINI John Cooper Works – multifunkční kapesní kleště – stříbrné MINI John Cooper Works – multifunkční kapesní kleště – stříbrné

JCW MULTIFUNKČNÍ KAPESNÍ KLEŠTĚ.

Buďte připraveni na všechno, co by se vám za volantem mohlo připlést do cesty. JCW multifunkční kleště se třinácti dalšími nástroji v jednom kompaktním balení, včetně štípaček drátů, kleští, otvíráků na láhve a konzervy, pilníku, nože a různých šroubováků, jsou vybaveny koženým pouzdrem s vyraženým logem JCW na vnější straně a diskrétním okřídleným logem MINI uvnitř.

MOTOKÁRA JCW.

Pokud někdo dokáže vytvořit ten pravý pocit z jízdy jako v motokáře, pak je to jedině MINI. JCW motokára je vhodná pro děti od 3 let, které také chtějí zažít trochu toho pocitu, díky němuž je jízda v MINI tak výjimečná. Motokára má tvarované sedadlo, které lze přizpůsobit velikosti řidiče, sportovní volant s integrovaným klaksonem a ruční brzdu pro ještě větší bezpečnost. Má kompaktní, práškově lakovaný hliníkový a ocelový rám s okřídleným logem MINI a dalším logem JCW na spoileru.
MINI John Cooper Works – motokára – červená a černá MINI John Cooper Works – motokára – červená a černá
MINI John Cooper Works – klíč – šňůrka MINI John Cooper Works – klíč – šňůrka

JCW KLÍČ SE ŠŇŮRKOU.

Klíčový zážitek. Stylové pouzdro klíče je velmi inteligentní, protože vestavěný čip NFC umožňuje funkci vybraných funkcí chytrého telefonu. Jeho vzhled doplňuje nepochybně sportovní alcantarová šňůrka JCW.

MINI SERVIS. RODINA, KTERÉ MŮŽETE VĚŘIT.

MINI John Cooper Works – MINI Service Inclusive MINI John Cooper Works – MINI Service Inclusive

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Rodina MINI je o spojení a důvěře – důvěře, že o vše bude postaráno. Proto jsme hrdí, že vám můžeme představit službu MINI Service Inclusive, díky níž je servis vašeho MINI plně pokrytý pouze jednou platbou. Všechny služby a úkony údržby jsou zahrnuty ve vámi vybraném typu smlouvy. Služba MINI Service Inclusive je k dispozici také pro vaše ojeté MINI. Připojte se tedy k rodině MINI. Kontaktujte svůj MINI Servis a zjistěte, jak na to.

NA MINI VALUE SERVICE SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

S MINI Value Service vás nezaskočí žádná nečekaná překvapení. Bez ohledu na to, kolik kilometrů nebo let jste s vaším MINI strávili, se vždy můžete spolehnout na to, že přijedete za těmi, kteří to umějí nejlépe. MINI Value Service nabízí celou řadu služeb, které vám dají na srozuměnou, co můžete čekat – dnes i v budoucnu. Vždy se můžete spolehnout na prémiový servis za atraktivní, transparentní cenu all inclusive a MINI Originální díly. Dokonale přizpůsobené vašim potřebám.

Děkujeme @alexandermini za fantastické fotografie!

MINI John Cooper Works – MINI Value Service MINI John Cooper Works – MINI Value Service