MAXIMALIZUJTE SVŮJ CHARAKTER.

S PŘÍSLUŠENSTVÍM JOHN COOPER WORKS SI SESTAVTE SVŮJ VLASTNÍ.

Dodejte svému MINI více vašeho charakteru. Rychlost, odvaha a vaše já. Příslušenství John Cooper Works přináší mnoho detailů, které zvýrazní to nejlepší z vaší povahy.

PRO MILOVNÍKY KARBONU A PRŮBOJNÉ LIDI, JAKO VY.

Individualizujte si vaše MINI příslušenstvím Stitched Carbon inspirovaným okruhovými závody. Kryty vnějších zpětných zrcátek, rámeček nasávacího otvoru kapoty a madlo víka zavazadlového prostoru vám nabízejí nespočet způsobů, jak proměnit exteriér vašeho MINI a propůjčit mu ještě autentičtější závodní charakter.

MINI John Cooper Works 3dveřové – zelená a černá – picture @lucatribondeau96 MINI John Cooper Works 3dveřové – zelená a černá – picture @lucatribondeau96
MINI John Cooper Works – madlo víka zavazadlového prostoru – černé - picture @lucatribondeau96 MINI John Cooper Works – madlo víka zavazadlového prostoru – černé - picture @lucatribondeau96

JCW Madlo víka zavazadlového prostoru s tlačítkem, sešívaný karbon.

Madlo víka zavazadlového prostoru vyrobené z vysoce kvalitního karbonu propůjčuje zadní části vozidla výrazný vzhled.
MINI John Cooper Works – rámeček nasávacího otvoru – picture @lucatribondeau96 MINI John Cooper Works – rámeček nasávacího otvoru – picture @lucatribondeau96

JCW Rámeček nasávacího otvoru na kapotě, sešívaný karbon.

Skutečné závodní nadšení. Rámeček nasávacího otvoru JCW je vyroben z vysoce kvalitního karbonu a vyznačuje se zcela novým vzhledem.
MINI John Cooper Works – červená a černá – boční ozdoby spékaný karbon MINI John Cooper Works – červená a černá – boční ozdoby spékaný karbon

JCW Boční ozdoby, sešívaný karbon.

Dvojnásobně sportovní. JCW boční ozdoby jsou výrazným designovým prvkem na stranách vozu a ohromují zcela novým karbonovým vzhledem.

SYMBOL HVĚZDY.

MINI John Cooper Works – zelená a černá – pohled z boku – picture @lucatribondeau96 MINI John Cooper Works – zelená a černá – pohled z boku – picture @lucatribondeau96

MINI Originální kompletní kola mají na bočnici pneumatiky umístěn symbol hvězdy. To znamená, že byla vyvinuta v úzké spolupráci s předními výrobci pneumatik (např. Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Pirelli) a navržena a otestována tak, aby vylepšila schopnosti vašeho konkrétního MINI. Poskytuje maximální přilnavost, dlouhou životnost, bezpečnost a také nejmodernější technologii runflat, která umožní pokračovat v jízdě i v případě, že dojde ke ztrátě tlaku v pneumatice.

DETAILY PRVKŮ VÝBAVY.

MINI ORIGINÁLNÍ KOLA & PNEUMATIKY
PERFORMANCE & DESIGN
LESKLE ČERNÝ DESIGN PIANO BLACK

KOLEKCE MINI JOHN COOPER WORKS.

MINI John Cooper Works – přívěsek na klíček – lanyard - picture @lucatribondeau96

JCW KLÍČ SE ŠŇŮRKOU.

Klíčový zážitek. Stylové pouzdro klíče je velmi inteligentní, protože vestavěný čip NFC umožňuje funkci vybraných funkcí chytrého telefonu. Jeho vzhled doplňuje nepochybně sportovní alcantarová šňůrka JCW.

MINI SERVIS. RODINA, KTERÉ MŮŽETE VĚŘIT.

MINI John Cooper Works – MINI Service Inclusive

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Rodina MINI je o spojení a důvěře – důvěře, že o vše bude postaráno. Proto jsme hrdí, že vám můžeme představit službu MINI Service Inclusive, díky níž je servis vašeho MINI plně pokrytý pouze jednou platbou. Všechny služby a úkony údržby jsou zahrnuty ve vámi vybraném typu smlouvy. Služba MINI Service Inclusive je k dispozici také pro vaše ojeté MINI. Připojte se tedy k rodině MINI. Kontaktujte svůj MINI Servis a zjistěte, jak na to.

NA MINI VALUE SERVICE SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

S MINI Value Service vás nezaskočí žádná nečekaná překvapení. Bez ohledu na to, kolik kilometrů nebo let jste s vaším MINI strávili, se vždy můžete spolehnout na to, že přijedete za těmi, kteří to umějí nejlépe. MINI Value Service nabízí celou řadu služeb, které vám dají na srozuměnou, co můžete čekat – dnes i v budoucnu. Vždy se můžete spolehnout na prémiový servis za atraktivní, transparentní cenu all inclusive a MINI Originální díly. Dokonale přizpůsobené vašim potřebám.

Děkujeme @alexandermini za fantastické fotografie!

MINI John Cooper Works – MINI Value Service