Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

OOPS! Až moc.

STEJNÉ VLASTNOSTI. VÍCE DVEŘÍ.

Dejte svému MINI více života. Dostanete motokárové jízdní vlastnosti, ikonický design a high-tech náčiní, navíc v prostorném 5dveřovém provedení se snadnějším přístupem. Na to jsme přece všichni čekali.

5dveřové MINI s otevřenými dveřmi

NASKOČTE.

Super malé. Super praktické. 5dveřové MINI je pouze o 161 mm delší než původní model, ale nabízí mnohem víc. Kromě dvou dveří navíc pojme vzadu tři cestující a nabídne jim i více místa pro nohy. Kufr se zvětšil o 67 litrů na celkových působivých 278 litrů. Zkrátka je tu prostorný turbodivoch: tedy jasný vítěz. Je čas konečně vyrazit.

5dveřové MINI, jízdní režimy MINI

SVĚŽE NEBO DRAVĚ?

Změňte jízdní styl. Volič jízdních režimů MINI upraví výkon podle vaší nálady. Ke změně jízdního zážitku a odezvy vašeho MINI stačí otočit kroužkem kolem voliče převodovky. Klidné nedělní ráno? Zkuste režim GREEN pro jemnou, hospodárnou jízdu. Potřebujete si uvolnit nervy? Zvolte SPORT pro rychlé reakce řízení i pedálu plynu.

MINI Head-Up Displej

STÁLE SE VZPŘÍMENOU HLAVOU.

Díky MINI Head-Up Displeji se budete stále soustředit na silnici. Průhledný panel se vysouvá před čelní sklo a projektuje jízdní data přesně do spodní části vašeho zorného pole. Přísun informací o rychlosti nebo navigačních pokynech nikdy nebyl jednodušší.

ZÁŘIVÁ MOTOKÁRA.

V MINI na vás temnota nikdy nedosáhne. Ambientní LED osvětlení prozáří celý interiér. Vyberte si z široké nabídky barevného spektra a přizpůsobte osvětlení své náladě. Zářivá světla, velké město, vaše MINI.

5dveřové MINI, zářivá motokára

BEZPEČNOST V DETAILU.

Nové MINI je plné nových bezpečnostních prvků. Inteligentní senzory pomáhají v náročných situacích, zatímco celá řada prvků chrání v případě kolize. Stále se skvěle řídí, ale zároveň je bezpečnější než kdy dřív.

Pokročilá technologie brzd MINI. Kontrolované brzdění v zatáčkách.

POKROČILÉ BRŽDĚNÍ.

Pokročilá technologie brzd zajistí dokonalou kontrolu v každé situaci. Nejnovější generace brzdového systému s ABS vám umožní rychlé zastavení i na kluzkém povrchu. Elektronické rozdělování brzdného účinku (EBD) distribuuje sílu brzd mezi jednotlivá kola podle aktuálních potřeb. Funkce kontrolovaného brzdění v zatáčkách (CBC) zvyšuje stabilitu při zatáčení ve vysokých rychlostech, zatímco brzdový asistent tento proces ještě urychluje, a zkracuje tak brzdnou dráhu.

5dveřové MINI, pneumatiky runflat

PNEUMATIKY RUNFLAT.

S volitelnými pneumatikami runflat se defekt pneumatiky MINI nestane problémem. Technologie runflat umožňuje jízdu s prázdnou pneumatikou do rychlosti 80 km/h. Zesílené bočnice jsou vyrobené z teplotně odolné pryže, zatímco speciální geometrie ráfku zabrání sklouznutí pneumatiky v zatáčkách. Můžete pokračovat v jízdě až na místo, kde lze pneumatiku bezpečně vyměnit.

MINI 5 Door Hatch Dynamic Traction Control

DYNAMIC TRACTION CONTROL.

Pokud je DSC vypnuté, volitelná funkce Dynamic Traction Control (DTC) zajistila nejlepší možný přenos výkonu na jakémkoliv povrchu, včetně těch kluzkých nebo písčitých. Před korekcí směru dovolí mírné sklouznutí, což je zábavné pro ty, kteří mají rádi trochu jízdního vzrušení.

DESIGN – DETAILY.

Prohlédněte si nové MINI zblízka. A prosím dotýkejte se.

5dveřové MINI Cooper pohled na karoserii

KLASICKÝ DESIGN. NOVÁ TVÁŘ.

Maska chladiče MINI je nyní ještě výraznější. Charakterizuje jí hexagonální tvar a chromový rámeček. Velké kruhové světlomety jsou umístěny dál od sebe, čímž dodávají klasickému výrazu ještě výraznější nádech. Tyto tři hlavní prvky zdobí třpytivé chromové obroučky.

5dveřové MINI Cooper; stop-start

STARTOVACÍ TLAČÍTKO.

Velké startovací tlačítko, jemně osvětlené červenými diodami, slibuje další dobrodružství. Pouhým lehkým dotekem oživte své MINI; motor vyletí do otáček a vy jste připraveni vyrazit.

5dveřové MINI Cooper zadní dveře

VŽDY TRENDY.

Druhý pár dveří hladce zapadá do designu karoserie 5dveřového MINI. Efektně se zakusuje až do podběhů kol a tím vytváří přitažlivý tvar. Linie oken elegantně přechází do zadní části, zatímco prohnutá linka ve spodní části boků zasahuje až ke kolům a účinně automobil opticky zkracuje a dodává mu více dynamiky.

5dveřové MINI uspořádání interiéru

MÍSTO PRO JEDNOHO NAVÍC.

5dveřové MINI nabízí vzadu místo pro tři lidi. Nová standardní sedadla komfortně obejmou tělo a při sportovní jízdě nabízejí boční oporu. Vyberte si z různých druhů obložení včetně kombinace látka Black Pearl/koženka, látka Diamond/kůže, kůže Cross Punch či kůže Lounge.

5dveřové MINI barvy karoserie

BARVY KAROSERIE.

Vyberte si bílou Pepper White, oranžovou Volcanic Orange nebo osm metalických laků: šedou Moonwalk Grey, červenou Blazing Red, černou Midnight Black, zelenou British Racing Green, modrou Deep Blue, šedou Thunder Grey, stříbrnou Melting Silver a White Silver.

5dveřové MINI palubní deska a volant

PŘÍMO PRO VÁS.

Aby se vám MINI pohodlně ovládalo, udělali jsme několik drobných úprav – přesunuli jsme ovládání oken na dveřní panely a rychloměr umístili přímo do vašeho zorného pole.

5dveřové MINI pohled na karoserii

KONTRAST VAŠÍ BARVY.

Ďábel se ukrývá v detailu: střechu a kryty vnějších zpětných zrcátek můžete mít v bílé Aspen, černé Jet nebo v barvě karoserie. Nebo chcete ještě pestřejší mix? Vyberte si z nabídky volitelných doplňků.

5dveřové MINI interiér na míru

INTERIÉR NA MÍRU.

Navržené do dokonalosti. Svůj interiér si můžete přizpůsobit více způsoby, než vás kdy napadlo. Vkusnými detaily si ozdobte povrchy interiéru, dveře, přístrojovou desku a další jednotlivé části interiéru. Navíc si vyberte prvky z linií Colour Line a Chrome Line.

5dveřové MINI Cooper pohled zezadu

PĚKNÝ ZADEK.

Když se na nové MINI podíváte zezadu, překvapí vás dynamickým vzezřením. Větší zadní světla jsou obklopená chromovou lištou a pod nimi není pouze jedna, ale dokonce dvě koncovky výfuku. Hezký výhled pro ty, kdo se vás budou snažit dohnat.

John Cooper Works Paket Chili

Chcete ještě ostřejší MINI?

Okořeněný exteriér.

Vyberte si výbavu John Cooper Works Chili a dostanete černá 17” kola z lehkých slitin John Cooper Works, aerodynamický bodykit John Cooper Works se stylovými JCW nárazníky, nástavci prahů a jedinečným zadním nárazníkem JCW.

Pocit závodníka přichází zevnitř.

Prohánějte se ulicemi s dechberoucím interiérem výbavy John Cooper Works Chili. S volantem John Cooper Works, nerezovými pedály a dalšími prkvy budete nezastavitelní.

Vstupte a nechte se ohromit.

Vše začíná v momentě, kdy nasednete do svého vybaveného 3dvéřového MINI. Prahové lišty vybudí adrenalin a černá sportovní sedadla Diamond Carbon v kombinaci látka/kůže poskytnou perfektní závodní pozici.

VŠECHNY SYSTÉMY PŘIPRAVENY.

Oknem do světa technologických vymožeností a online služeb je centrální přístroj MINI. Dobře známý rychloměr se přesunul před volant a centrální přístrojový panel s ikonickým kruhovým designem se změnil v krásný barevný displej s velkým rozlišením. Křišťálově čistá obrazovka ovládá všechno od zábavy a navigace až po pokročilou technologii MINI Connected. Tím máme na mysli hudbu, sociální sítě, satelitní navigaci, jízdní informace a aplikace. Kolem okraje displeje září kroužek z LED diod, který změnou barvy reaguje na různé události. Je to bušící srdce vašeho MINI.

Displej MINI Connected

MINI CONNECTED.

Špičková technologie se prolíná s kouzlem MINI a vzniká pomocník pro vaše dobrodružné cesty. Volitelný paket MINI Connected vás spojí s obsahem sociálních sítí, online hudbou, jízdními informacemi, aplikacemi a dalšími doplňky.

Tísňové volání MINI

SOS.

Pokud se stane neštěstí, MINI umí pomoci. S volitelným systémem tísňového volání MINI automaticky zavolá do telefonického centra BMW Group. Předá informace o vaší poloze, směru jízdy a počtu aktivovaných airbagů. Pomoc dorazí rychle.

Couvací kamera MINI

OČI DO VŠECH STRAN.

Couvací kamera poskytne skvělý výhled dozadu. S parkováním navíc pomohou zřetelné vodicí linky. Služba Park Assist pomůže s hledáním parkovacího místa a navede vaše MINI i do malých parkovacích míst – bez nutnosti doteku volantu. Opravdu, bez držení volantu!

Středový panel MINI

JEĎTE ZA SVĚTLEM.

LED světelný kroužek kolem centrálního přístroje MINI mění barvy podle různých situací. Reaguje na hlasitost hudby, vytáčení motoru, telefonní hovory i pokyny navigace.

Pětidveřové MINI Cooper\Teleservices

CHYTRÁ ÚDRŽBA.

Díky službě Teleservices si MINI vždy všimne jakéhokoliv problému. Ví, kdy potřebuje opravu, a automaticky odešle diagnostická data k vašemu servisnímu partnerovi MINI. Nebo můžete zavolat rovnou vy, a předcházet tak jakékoliv události.

MINI Centrální přístroje; MINI navigační systém

NIKDY SE NEZTRATIT.

Špičkový navigační systém MINI, umístěný do centrálního přístroje, vás vždy povede dál. Pro asistenci pro navádění až od dveří domu na další adresu ho vylepšete na MINI Connected XL Journey Mate. Je to plánovač tras, cestovní průvodce i kalendář v jednom. A dokonce vás informuje o dopravní situaci, počasí a parkování.

MINI 5DVEŘOVÉ

POZNEJTE RODINU MINI.

MINI 5-door hatch family
MINI 5DVEŘOVÉ
Výkon
Emise
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrychlení
0–100 km/h disclaimer
One Od 518 700 Kč
75 (102)
5 - 4,9, 4.9, 5.0
One D Od 566 800 Kč
70 (95)
3,8 - 3,7, 3.7, 3.8
Cooper Od 578 500 Kč
100 (136)
4,8 - 4,7, 4.7, 4.8
Cooper D Od 620 100 Kč
85 (116)
3,9 - 3,8, 3.8, 3.9
Cooper S Od 696 800 Kč
141 (192)
6 - 5,9, 5.9, 6.0
Cooper SD Od 782 600 Kč
125 (170)
4,1, 4.1, 4.1