mini firemni zakaznici – přehled – úvod mini firemni zakaznici – přehled – úvod

VYLEPŠETE SI VYVÁŽENOST MEZI PRACÍ A ŘÍZENÍM.

MINI oddělení firemního prodeje se zaměřuje na nabídku produktů a služeb šitých na míru majitelům firem, řidičům firemních vozů a správcům vozových parků. Ať už jsou Vaše požadavky jakékoli, MINI se nic nevyrovná. Zásluhou modelové řady, která je rozmanitější a ekonomičtější než kdykoli předtím, nebudete mít problém vybrat vozy, které nejlépe vyhovují Vaší organizaci.

MINI firemní zákazníci – přehled – ilustrace – vyvážení pohonu
 • Kvalifikované poradenství na míru Vám poskytne komplexní servis s osobním kontaktem v naší síti MINI Autorizovaných Dealerů
 • Nabízíme Vám hospodárné a nákladově efektivní motory, stejně jako nejnovější plug-in hybridní a čistě elektrické modely
 • Nízké provozní náklady a různá daňová zvýhodnění
 • Naše komplexní služby zahrnují asistenční službu a nabídku atraktivních možností péče, údržby a záruky

HLEDÁTE FIREMNÍ VŮZ?

Spojte ikonický styl MINI, suverénní výkon, bezpečnost a pohodlí a posilte tak image své společnosti. Přesně to pro Vás může udělat firemní vůz MINI.
Mini firemní zákazníci – přehled – firemní řidiči Mini firemní zákazníci – přehled – firemní řidiči

ŘIDIČI MINI.

Nabízí Vaše společnost zaměstnancům možnost řídit MINI? Výborně. Jsme tu pro Vás, abychom začali Vaši cestu a Vy jste mohli brzy využívat následující výhody:

 • Odborné poradenství na míru
 • Hospodárné a cenově dostupné motory
 • Nízké provozní náklady
 • Daňová zvýhodnění
 • Péče a údržba
 • Asistenční služba

Jednoduše registrujte svůj zájem o služební vůz a přidejte k němu i benefity a příspěvky z programu firemních vozů MINI. Jakmile dostanete schválení, užijte si konfiguraci svého vysněného MINI. Náš tým je Vám vždy k dispozici, aby Vám pomohl s výběrem a poskytl informace o našich atraktivních podmínkách. Stačí dokončit transakci online a za chvíli už budete řídit své nové MINI.

 1. Vytvořte si svůj účet MINI.
 2. Požádejte o program pro firemní zákazníky MINI.
 3. Začněte využívat výhody.
Mini firemní zákazníci – přehled – majitelé firem Mini firemní zákazníci – přehled – majitelé firem

MAJITELÉ FIREM.

Náš program MINI Business Partnership byl vyvinut speciálně pro malé společnosti s vozovým parkem do 50 firemních vozů a pro podnikatele, kteří hledají své ideální MINI. Nabízí:

 • Vyhrazené kontaktní místo
 • Nejnovější plug-in hybridní a čistě elektrické modely
 • Vlastní kontaktní místo, komplexní servis a odborné poradenství
 • Nízké provozní náklady a daňová zvýhodnění
 • Atraktivní možnosti péče, údržby a záruky

Jako majitel firmy nebo její zástupce zaregistrujte svoji společnost ještě dnes, a to buď online, nebo u místního MINI Autorizovaného Dealera. Uveďte své živnostenské oprávnění a případně informace o velikosti Vašeho vozového parku. Vyzvěte své zaměstnance, aby se přihlásili do programu MINI a mohli si konfigurovat a objednávat své vozy MINI. Tyto firemní vozy můžete spravovat v naší servisní zóně. My Vám a Vašim zaměstnancům rádi pomůžeme, online nebo na místě, s čímkoli, od konfigurace dokonalého MINI až po leasingové smlouvy a daňové otázky.

 1. Vytvořte si svůj účet MINI.
 2. Zaregistrujte svou společnost a začněte využívat výhod pro firemní zákazníky.
 3. Vyzvěte své řidiče, aby se přihlásili do programu pro firemní zákazníky MINI.

Nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat: Tel.: +420 296 330 868. E-mail: infomini.cz@mini.com

Správci vozových parků

Pro vozové parky s více než 50 vozy může náš program MINI Corporate Fleet změnit Vaši firemní mobilitu a zároveň snížit provozní náklady a uhlíkovou stopu. Naše týmy specialistů budou úzce spolupracovat s Vaší firmou, aby pro každého jednotlivce zvolili ten správný vůz. Zjednoduší Vám proces nákupu tím, že Vám vysvětlí nejlepší balíčky. Poradí Vám také s celkovými náklady na vůz a nákladově efektivními řešeními péče a servisu. Zjistěte, jak můžeme utvářením udržitelné mobility v rámci celého životního cyklu automobilu zásadně přispět k úspěchu Vaší společnosti.

Mini firemní zákazníci – přehled – ilustrace – fleetové možnosti ilustrace
Mini firemní zákazníci – přehled – ilustrace – fleetový firemní program Mini firemní zákazníci – přehled – ilustrace – fleetový firemní program

Program MINI Corporate Fleet:

 • Mimořádně konkurenceschopné balíčky financování vozového parku.
 • Dedikované kontaktní místo.
 • Komplexní služby zákazníkům a odborné poradenství.
 • Správa po celý životní cyklus a řízení TCO (Total cost of ownership).
 • Vynikající program údržby, péče a záruky.

Jako správce vozového parku zaregistrujte svoji společnost, a to buď online, nebo u místního MINI Autorizovaného Dealera. Poté, co u nás zaregistrujete svůj zájem, Vás bude kontaktovat jeden z našich fleetových manažerů a probere s Vámi všechny další kroky.

 1. Vytvořte si svůj účet MINI.
 2. Zaregistrujte svoji společnost.  
 3. Budeme Vás kontaktovat.
Mini firemní zákazníci – přehled – ilustrace – fleetový firemní program Mini firemní zákazníci – přehled – ilustrace – fleetový firemní program
Mini firemní zákazníci – přehled – podpora

OBRAŤTE SE NA ODBORNÍKA.

Jste připraveni pohánět své podnikání s pomocí odlišného stylu MINI? Naši odborníci u MINI Autorizovaného Dealera jsou připraveni zodpovědět všechny otázky, podrobně vysvětlit možnosti a pomoci Vám najít to správné MINI pro Vaši společnost. Kontaktujte nás ještě dnes.

OTÁZKY A ODPOVĚDI.

Program MINI Business Partnership je navržen pro vozové parky s 50 a méně vozy nebo pro živnostníky. Nabízí konkurenceschopné sazby operativního leasingu pro všechny modely MINI. Je Vám přidělen specializovaný odborný manažer pro rozvoj podnikání, který Vám poradí se vším, co potřebujete vědět o správě Vašeho vozového parku. Ať už potřebujete další vůz pro nového zaměstnance, nebo celou flotilu vozů, jako firemní zákazníci můžete využít celou řadu exkluzivních nabídek. Díky kombinaci nízkých provozních nákladů a vysokých zůstatkových hodnot je vždy připraveno nějaké MINI, které vyhoví všem Vašim firemním potřebám. Kromě konkurenceschopných cen máme pro Vás také nabídky servisních plánů MINI, které efektivně zajistí bezproblémovou funkčnost Vašeho vozového parku.
Abychom Vám poskytli prémiové zážitky s vozy MINI, máme pro Vás připraven program MINI Corporate Certified, který se zaměřuje na poskytování prvotřídních služeb a podpory manažerům vozových parků a řidičům v příslušných společnostech. Do tohoto programu se mohou zapojit všichni MINI Autorizovaní Dealeři z naší sítě, každý z nich Vám (a Vaší společnosti) zajistí tu nejlepší péči. Mají k dispozici vlastní tým pro firemní prodej, který Vám pomůže najít ideální MINI pro Vaši firmu. Absolvovali specializované školení, takže máte jistotu, že dostanete ty nejlepší služby, navržené na míru Vašim potřebám. Znají portfolio služeb MINI pro firemní zákazníky a rádi Vám poskytnou odborné rady.
V případě služebních vozidel využívaných i pro soukromé účely je potřeba do zdanitelnách příjmů zaměstnance zahrnout 1% z pořizovací ceny vozidla u spalovacích vozidel, respektive 0,5% u PHEV vozidel a 0,25% u BEV vozidel. Pokud zaměstnanec užívá vůz s pořizovací cenou 1 000 000 CZK s DPH, dodaní měsíčně 2 660 CZK u spalovacích vozidel, respektive 1 330 CZK u PHEV a 665 CZK u BEV vozidel. (v případě, že je částka nižší než 1 000 CZK za měsíc, považuje se za příjem částka 1 000 CZK). Výše uvedené platí v případě, že se nečerpají další daňové slevy. Příspěvek na vůz je v dané zemi běžným zdanitelným příjmem, podobně jako hrubá mzda.
Emise oxidu uhličitého se měří v gramech (g) a vypočítávají se podle toho, kolik CO2 se uvolní z výfukového potrubí na ujetou vzdálenost měřenou v kilometrech (km). Míra emisí CO2 se obvykle uvádí jako (g/km). U každého nového modelu prodávaného v Evropské Unii je uveden směrodatný údaj o emisích CO2 v rámci homologace, kterou výrobce provádí před první registrací vozidla.
Vaše společnost může využít ještě atraktivnějších cen a slev na všechny nabízené modely MINI. V závislosti na Vašich obchodních požadavcích je náš specializovaný tým připraven nabídnout komplexní podporu a pomoc. Protože je ale každá firma jiná, naši MINI Corporate Certified autorizovaní dealeři rychle vyhodnotí Vaše potřeby a pomohou Vám efektivně a udržitelně spravovat Vaši mobilitu. Ačkoli bychom Vám byli schopni kdykoli poskytnout libovolný počet vozů MINI, je třeba vzít v úvahu i další skutečnosti. Zjistili bychom, zda byste mohli ve svém vozovém parku efektivně kombinovat služební a poolová vozidla, abyste snížili náklady, daně a uhlíkovou stopu, a zároveň zajistili trvalý soulad s Vašimi předpisy pro vozový park.