MINI connected upgrades - úvod

FUNKCE NA PŘÁNÍ MINI CONNECTED UPGRADES

UŽIJTE SI NAPLNO KAŽDOU JÍZDU.

S paketem MINI Connected zintenzivníte digitální zážitky ze svého MINI. Kombinuje vylepšené funkce navigace a aplikace určené pro palubní systém, které lze flexibilně přidat do Vašeho MINI.

Přináší také rozšířené schopnosti asistenčních a parkovacích systémů či více komfortu pro Vaše každodenní cesty. S funkcemi na přání MINI Connected Upgrade získáte z Vašeho MINI maximum.

PŘEHLED DALŠÍCH VÝHOD.

Kdykoli – aktivace nebo aktualizace nových funkcí pro Vaše MINI přesně tehdy, kdy chcete.

Flexibilita – termíny návštěv servisu vyhovující Vašim potřebám.

Praktičnost – přidávání funkcí snadno a pohodlně pomocí aplikace MINI.

Intuitivnost – snadná aktivace prostřednictvím MINI ID.

MINI CONNECTED PACKAGES

CHCETE JEŠTĚ VÍCE KONEKTIVITY?

MINI connected base - digitální asistent

Digitální asistent MINI Intelligent Personal Assistant.

Digitální asistent MINI Intelligent Personal Assistant umožňuje interakci s Vaším MINI pomocí hlasu. Interakci doprovází stylizovaný nápis MINI na kruhovém OLED displeji. Pokud hledáte ještě unikátnější vizualizaci, oblíbíte si Spika.

MINI NAVIGACE.

Rozšířené funkce navigace MINI s atraktivní možností vizualizace s 3D budovami a významnými body. Do svého cíle se dostanete pohodlněji díky většímu množství informací o bodech zájmu a parkování.

MINI connected upgrades - navigace
MINI connected upgrades - airconsole

HRY AIRCONSOLE.

Technologie AirConsole je ve vozech MINI novinkou a vytváří jedinečnou podobu herních zážitků ve voze. Hry AirConsole jsou dostupné okamžitě po stažení, zobrazují se na MINI Interaktivní jednotce a ovládají se pomocí telefonu. Toto řešení znamená, že jednoduché hry aplikace AirConsole může v případě, že vůz stojí, hrát více hráčů, a to včetně cestujících na zadních sedadlech. K dispozici je celá řada závodních, sportovních, všeobecně-znalostních a hudebních kvízových her, jakož i simulačních, strategických a logických her. Nabídka dostupných her se neustále rozšiřuje.

DALŠÍ APLIKACE.

Snadný přístup k různým typům Vašich oblíbených aplikací z oblasti audioobsahu, hudby, her, nebo zpráv. Tyto aplikace jsou dokonale integrovány do kruhového OLED displeje Vašeho MINI. Jejich počet se neustále rozšiřuje.

MINI connected upgrades - aplikace MINI

FUNKCE NA PŘÁNÍ MINI CONNECTED UPGRADES

UPGRADUJTE SVÉ MINI KDYKOLI CHCETE.

MINI connected upgrades - driving assistant plus

DRIVING ASSISTANT PLUS.

Užijte si více komfortu a bezpečnosti díky asistenčním systémům pracujícím s kamerou a radarem. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant jsou součástí verze Plus pokrokové systémy, jako je aktivní udržování rychlosti, které automaticky reguluje vzdálenost od vozidla vpředu a v rozmezí od 0 do 180 km/h udržuje požadovanou rychlost Vašeho MINI. Upozornění na nechtěné vyjetí z jízdního pruhu Vás bez prodlení informuje, že Váš vůz má tendenci přejet podélné značení jízdních pruhů.

Dálkové startování motoru.

Tato funkce umožňuje před odjezdem ve Vašem MINI připravit správnou teplotu. Pomocí aplikace MINI nebo klíče od vozu můžete na dálku nastartovat motor a zajistit, aby interiér byl dokonale zahřátý nebo vychlazený.

MINI connected upgrades - dálkové startování motoru
MINI connected upgrades - asistent dálkových světel

ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL.

Usnadněte si jízdu za tmy. Po zapnutí asistenta dálkových světel se dálková světla za tmy samočinně rozsvítí a automaticky se vypnou tam, kde je silnice dostatečně osvětlená. Asistent dálkových světel využívá ke své činnosti čelní senzor integrovaný do přední části vnitřního zrcátka Vašeho MINI. Díky němu je jízda v noci mnohem bezpečnější, protože automaticky přepíná dálková světla na potkávací tak, aby neoslňovala ostatní účastníky silničního provozu. Učiní tak v rychlostech vyšších než 50 km/h nebo když integrovaná kamera detekuje světlomety automobilů vpředu jedoucích stejným nebo opačným směrem. Jakmile se silnice vpředu uvolní, asistent přepne zpět na dálková světla.

MINI CONNECTED.

MINI CONNECTED BASE MINI CONNECTED PACKAGE
NAVIGACE
3D zobrazení budov a významných míst
✔️
Dopravní informace v reálném čase Pro aktivní trasu Pro celou mapu
Rozšířené informace o parkování ✔️
ZÁBAVNÍ FUNKCE
Aplikace třetích stran vč. streamování hudby ✔️
Hry AirConsole ✔️
PERSONALIZACE
Digitální asistent MINI Intelligent Personal Assistant Avatar MINI Avatar MINI + Spike
Automatizace zvyklostí
✔️
KONEKTIVITA
Služby vzdálené obsluhy Remote Services pro propojení s aplikací MINI ✔️ ✔️
Objem dat Základní konektivita Konektivita pro všechny situace

Poznejte MINI Connected Store.

Připravte se na novou éru konektivity, kdy se Vaše MINI stane více než jen automobilem – stane se Vaším digitálním společníkem.