MINI John Cooper Works – John Cooper Works Clubman – JCW Countryman MINI John Cooper Works – John Cooper Works Clubman – JCW Countryman
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

MINI VZRUŠENÍ NA MAXIMUM.

Každý model John Cooper Works je vybavený celou paletou vzrušujících prvků a ztělesňuje podstatu motoristického sportu. Přímý a intenzivní výkon proměňuje každý impulz v okamžitou reakci. Jak se blíží další zatáčka, ulice vibrují tepem života, a to až ke vchodovým dveřím vašeho domova.

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN ALL4

MINI VZRUŠENÍ. MAXIMÁLNĚ.

MINI Countryman - JCW teaser

PRO RYCHLÉ A NEOHROŽENÉ.

Nové MINI John Cooper Works Countryman ALL4 je plně vybaveno 2,0litrovým čtyřválcovým motorem TwinPower Turbo o výkonu 300 HP/211 kW a z 0 na 100 km/h se dostane za pouhých 5,4 sekundy. Tyto neokázalé vysokovýkonné vozy jsou reinkarnací vítězných závodních legend John Cooper a nyní jejich odkaz žije dál. Díky většímu atletickému charakteru a nejvýkonnějšímu motoru, který byl kdy do MINI umístěn, je to řidičská vášeň v té nejsilnější podobě. Když máte k dispozici takový výkon a preciznost, okamžitě si uvědomíte, že stát na místě v MINI John Cooper Works je ta nejtěžší zkouška ze všech.
>
MINI John Cooper Works Clubman – zelená a červená – pohled z boku MINI John Cooper Works Clubman – zelená a červená – pohled z boku

ĎÁBELSKÉ DETAILY.

Stačí jediný pohled a jste v tom. Ještě před tím, než otevřete dveře, vycítíte, že John Cooper Works hraje svoji vlastní ligu. Aerodynamický přední nárazník a sportovní zadní spoiler naznačují vzrušení, které na vás čeká. Nastupte dovnitř a objevíte prostor plný prémiových materiálů a závodnických detailů, vzbuzujících očekávání jako při startu závodu.

360° POHLED NA INTERIÉR.

MINI John Cooper Works – interiér – 360° pohled MINI John Cooper Works – interiér – 360° pohled

ODKAZ JOHNA COOPERA.

Modely MINI John Cooper Works pocházejí z linie závodních šampionů, které postavil John Cooper, průkopnický konstruktér monopostů formule 1. Poznal závodní potenciál ihned, jakmile ho viděl. Jeho bystré oči ho spatřily v nově představeném klasickém Mini.

>
MINI John Cooper Works – John Cooper Works MINI John Cooper Works – John Cooper Works
MINI John Cooper Works – kola

PŘÍSLUŠENSTVÍ JOHN COOPER WORKS.

KOLEKCE JOHN COOPER WORKS LIFESTYLE.

MINI John Cooper Works – Lifestyle Collection
MINI John Cooper Works – MINI Connected

MINI CONNECTED.

JE BLÍŽE NEŽ SI MYSLÍTE.

NASKOČTE
DO NĚJ.

MINI Financial Services.

MINI John Cooper Works – grey and black – front view
MINI John Cooper Works side view
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo