MINI REMOTE SOFTWARE UPGRADE

VYUŽÍVEJTE SVÉ MINI NA MAXIMUM.

S aktualizacemi MINI Remote Software Upgrade bude Vaše MINI vždy svěží. Zásluhou pravidelných a bezplatných aktualizací softwaru, přinášejících novou výbavu a funkce, máte jistotu, že Vaše MINI bude vždy aktuální a nabídne služby, které potřebujete. Aktualizaci můžete stáhnout prostřednictvím aplikace MINI nebo přímo ve Vašem MINI jeho SIM kartou. Následně můžete spustit aktualizaci přímo ve voze nebo aplikací MINI. Nabídka a obsah se liší v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu.
MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – aktualizované MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – aktualizované

CO PŘINÁŠEJÍ AKTUALIZACE REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

jedna věc – mnoho přínosů.

MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – linka
MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – bezstarostné MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – bezstarostné

bezstarostné.

Pohodlné, bezstarostné a rychlé: Rozhodnutí, kdy a kde svůj vůz snadno dálkově aktualizujete, je na Vás.

MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – aktuální MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – aktuální

NA ÚROVNI DOBY.

Udržujte své MINI neustále aktualizované: Používejte nejnovější software dostupný přímo pro Váš model.

MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – inovativní MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – inovativní

inovativní.

Získejte bezplatně a okamžitě, jakmile jsou k dispozici, nové funkce nebo vylepšení těch stávajících, případně opravy chyb.

MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – pohodlné MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – pohodlné

POHODLNÉ.

Snadno se můžete ve svém voze nebo v aplikaci MINI podívat na detailní informace.

MINI Digitální zážitky – remote software upgrade – linka

VIDEO JAK NA TO

TAKTO TO FUNGUJE.

POZNEJTE DIGITÁLNÍ ZÁŽITKY MINI.

OTÁZKY A ODPOVĚDI.

Ano. Pro Vaše MINI s Operačním systémem 9 jsou pravidelné aktualizace k dispozici i bez paketu MINI Connected. Prostřednictvím aktualizací softwaru Remote Software Upgrades získá Vaše MINI bezplatně a dálkově opravy chyb a v závislosti na zemi, modelu a výbavě také nové funkce nebo vylepšení těch stávajících.

Ano. Prostřednictvím aktualizací softwaru Remote Software Upgrades získá Vaše MINI bezplatně a dálkově opravy chyb a v závislosti na zemi, modelu a výbavě také nové funkce nebo vylepšení těch stávajících. Prostřednictvím aplikace MINI ve Vašem telefonu a na centrálním displeji (MINI Interaktivní jednotce) Vašeho vozu obdržíte upozornění, že je pro Váš vůz plánovaná aktualizace Remote Software Upgrade k dispozici.

Ano, instalaci aktualizace Remote Software Upgrade lze spustit pomocí aplikace MINI.

Všechny vozy s MINI Operačním systémem 9 jsou na aktualizace připravené. (Nabídka a obsah aktualizací se liší v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu.)

Zda je Vaše vozidlo způsobilé pro aktualizaci softwaru MINI Remote závisí na hardwaru nainstalovaném ve Vašem vozidle. Všechna vozidla s operačním systémem MINI 9 jsou této aktualizace schopna. Můžete snadno zjistit, zda je Vaše vozidlo zahrnuto, výběrem možnost "Všechny aplikace", "Menu", "Nastavení systému", "Vzdálený upgrade softwaru"; v nabídce vozidla. Pokud "Remote Software Upgrade", můžete tuto funkci použít.

Jde o bezplatnou aktualizaci softwaru vozu obsahující nové funkce, vylepšení těch stávajících a také opravy chyb. Obsah aktualizace se liší v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu.

Jakmile je pro Vaše MINI nový systém k dispozici, obdržíte o něm upozornění prostřednictvím aplikace MINI (pokud je na Vašem telefonu nainstalovaná a je propojená s vozem) nebo centrální MINI Interaktivní jednotky ve Vašem voze. V aplikaci nebo ve svém MINI můžete toto upozornění otevřít a zjistit, co se aktualizuje nebo jaké funkce se do Vašeho MINI přidají. Chcete-li spustit aktualizaci, ujistěte se, že je Váš vůz bezpečně zaparkovaný a že jej v následujících 20 minutách nebudete používat. Pro instalaci aktualizace jednoduše postupujte podle pokynů na MINI Interaktivní jednotce.

Pro stažení nového softwaru nabízí MINI Remote Software Upgrade dvě možnosti: buď prostřednictvím aplikace MINI, nebo automaticky během jízdy přímo prostřednictvím SIM karty Vašeho MINI. Po dokončení stahování budete vyzváni k potvrzení a spuštění instalace nového softwaru.

Po stažení (doba trvání závisí na kvalitě připojení k internetu nebo pokrytí sítě během jízdy) trvá kompletní instalace a aktualizace jen asi 20 minut. Upozorňujeme, že během instalace nelze s vozem jezdit. Po dokončení aktualizace budete před zahájením další jízdy o úspěšné instalaci informováni. Volitelně můžete obsah aktualizace znovu načíst a zobrazit buď v aplikaci MINI, nebo ve voze.

Veškerý nový obsah aktualizací MINI Remote Software Upgrade naleznete v Poznámkách k vydání. Poznámky k vydání obsahují stručný popis nových funkcí, vylepšení stávajících funkcí a opravy chyb, které přinesla daná aktualizace Remote Software Upgrade. Jsou k dispozici jak ve Vašem voze, tak v aplikaci MINI.

Není, instalace aktualizací MINI Remote Software Upgrade není povinná a je nabízena výhradně na dobrovolné bázi. Nicméně je doporučeno aktualizace provádět, z toho důvodu, aby byl vůz vybaven nejnovějším softwarem a nepřišli jste o žádné vylepšení funkcí.

Když si opomenete stáhnout jednu z aktualizací, můžete si stáhnout a instalovat následující aktualizaci Remote Software Upgrade. Každá z následujících aktualizací již obsahuje předešlé verze aktualizací.