MINI CONNECTED BASE

VAŠE MINI S CHYTRÝMI INOVACEMI.

Vaše MINI již standardně disponuje mnoha chytrými prvky výbavy, jako třeba MINI Navigací s aktuálními mapami a dopravními informacemi nebo funkcemi Remote Services, umožňujícími obsluhu Vašeho MINI pomocí aplikace MINI. Poznejte automatickou konektivitu a zažijte novou podobu jízdy v MINI, v níž se inovace přirozeně doplňují se silnicí.

MINI Connected Base - úvod

CO PŘINÁŠÍ?

MINI Connected je soubor inteligentních funkcí, aplikací a služeb, které propojují Vás a Vaše spolucestující s Vaším MINI a současně také bezpečně a automaticky se světem kolem Vás. Usnadňuje Vám každodenní život. A do řízení přináší více bezpečí a současně také zábavy.

Digitální asistent

Digitální asistent MINI umožňuje obsluhovat hlavní funkce, jako je navigace, telefon či rádio, nebo dokonce i klimatizaci. Možná byste se chtěli něco dozvědět o Vaší cestě. Třeba jaké bude počasí. Nebo máte speciální požadavek. I kdyby to mělo být jen malé popovídání nebo byste si chtěli poslechnout nějaký vtip.
MINI connected base - digitální asistent
MINI connected base - navigace

MINI NAVIGACE.

Nová cloudová navigace MINI dodá mimořádně rychlý a přesný výpočet trasy. Abyste se bezpečně a včas dostali do cíle, jsou do vozu živě přenášeny nejnovější mapy a dopravní informace. Plánování tras navržených s ohledem na nutnost nabíjení elektrických vozů MINI zajistí, že se řidiči těchto vozů mohou s klidem vydat i na delší cesty. Systém u dlouhých cest automaticky do trasy přidává optimální zastávky pro nabíjení, během cesty optimální trasu často aktualizuje s ohledem na danou situaci. 

VZDÁLENÉ UPDATOVÁNÍ SOFTWARU.

Vozy MINI nyní bezplatně dostávají pravidelná dálková vylepšení stávajících funkcí. V závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu můžete mít dokonce nárok na pravidelné bezplatné získávání dalších nových funkcí nebo vylepšení těch stávajících.

MINI connected base - remote service upgrades
MINI connected base - integrace chytrých telefonů

INTEGRACE CHYTRÝCH TELEFONŮ.

Integrace telefonů umožní v MINI prostřednictvím bezdrátového rozhraní Apple CarPlay a Android Auto snadný přístup k Vašim oblíbeným aplikacím. Navigační pokyny z podporovaných navigačních aplikací se zobrazují na MINI Interaktivní jednotce a na head-up displeji Vašeho MINI, aplikace ve Vašem telefonu tak můžete i během jízdy bezpečně používat.

MINI CONNECTED UPGRADES.

Poznejte nový rozměr cestování, který Vám poskytnou rozšířené funkce MINI Connected. Přirozeně a automaticky integrují Váš digitální život do každé Vaší cesty.