PŘIVÍTEJTE ZIMU.

PŘIVÍTEJTE ZIMU

Zajistěte, aby byl váš miláček dokonale připraven na zimní období. Využijte naše nabídky, které zrychlí tep každého řidiče vozu MINI! Díky atraktivním službám a stylovému příslušenství budete na zimní období perfektně vybaveni.

 

Nabídka platí u všech MINI Autorizovaných dealerů od 24. 9. 2018 do 28. 2. 2019.

  
  

  
  

  
  

MINI ZIMNÍ PROHLÍDKA

MINI ZIMNÍ PROHLÍDKA.

Vaše MINI je připraveno na nástrahy chladnějšího počasí. Naši odborníci provádějí více než 25 vizuálních a funkčních kontrol a dokumentují jejich výsledky v rámci podrobné zprávy z testování:

kontrolují se brzdy, akumulátor, tlumiče, světlomety, tlak v pneumatikách a hloubka dezénu, lišty stěračů a hladina kapaliny do ostřikovačů, hladina oleje a další.

Výměny dílů a doplňování hydraulických kapalin a olejů se v této fázi neprovádějí.

Nabídka: 700 Kč

  
  

MINI VÝMNĚNA KOL A PNEUMATIK

MINI VÝMĚNA KOL A PNEUMATIK.

MINI Servisní specialista vám doporučí nejlepší kola a pneumatiky se symbolem hvězdy právě pro vaše MINI. Pouze tyto pneumatiky splňují přísné normy kvality značky MINI. Asi není třeba zdůrazňovat, že vaše kola také měníme, testujeme, servisujeme a uskladňujeme. Ať už hledáte náhradní pneumatiku nebo sadu kompletních kol, MINI Výměna kol a pneumatik vám vždy nabídne prvotřídní produkty a profesionální doporučení.

  
  

MINI ORIGINÁLNÍ KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA

MINI ORIGINÁLNÍ KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA.

Pro spoustu řidičů je zima velkou výzvou. Avšak pro řidiče vozů MINI je to vítaná výzva. Ti se totiž nemusí strachovat o svou bezpečnost na silnicích. A ne náhodou. MINI Originální zimní kola a pneumatiky se symbolem hvězdy vyvinulo MINI ve spolupráci s předními výrobci pneumatik, jako jsou například Bridgestone, Continental, Dunlop a Goodyear. Díky tomu jsou perfektně vyladěné pro jednotlivé modely MINI. A vy tak vždy budete mít dokonalou kontrolu nad svým MINI na zimních silnicích. Stojíme si za svým sloganem: Výzva přijata.

Nakonfigurujte si svá vysněná kola: www.mini.cz/konfiguratorprislusenstvi