EXTERIÉR

VĚTŠÍ PORCE MINI.

Mohutnost, výrazný SUV design a impozantní celkový výraz dodávají novému elektrickému MINI Countryman auru sebevědomí a dobrodružství.

Elektrické MINI Countryman – exteriér – silueta Elektrické MINI Countryman – exteriér – silueta

MODERNÍ MINI-MALISMUS.

Zbavili jsme se všeho nepodstatného a posílili jsme prvky, které nejvíce milujete. Zbyl robustní vzhled, uhlazené linie a 100% nezaměnitelný duch MINI. Toto SUV je postaveno proto, aby Vás v prvotřídním komfortu odvezlo na nejúžasnější místa. Je to Váš spolehlivý čistě elektrický partner pro každou špatnost s posílenou nebojácností typickou pro MINI Countryman a menším množstvím všeho zbytečného.

ROBUSTNÍ ELEGANCE.

Robustní a přitom přirozeně elegantní elektrické MINI Countryman je doma jak ve městě, tak v přírodě. Jeho impozantní výraz podtrhuje osmiúhelníková maska chladiče, výrazné světlomety a kapota motoru s typickým vyboulením. Krátké převisy a důmyslně navržené kontury dodávají jeho elegantní siluetě více jemnosti a současně i výrazu. A protože se dodává ve čtyřech verzích lišících se stylem a když chcete, tak i s pohonem všech kol, jistě si najdete toho pravého společníka pro svá dobrodružství.

Elektrické MINI Countryman – exteriér – pohled zepředu Elektrické MINI Countryman – exteriér – pohled zepředu
Elektrické MINI Countryman – exteriér – střešní okno Elektrické MINI Countryman – exteriér – střešní okno

MINI NA MAX.

Seznamte se s naším nejdospělejším MINI, vyrostlo jak rozměry, tak provedením. Elektrické MINI Countryman je nyní o 13 cm delší a o 8 cm vyšší, takže ho nemůžete přehlédnout, současně má více než dost místa pro nejrůznější zajímavé plány s rodinou a přáteli i bez nich.

ODVAHA UKRYTÁ V DETAILECH.

Kamkoli se podíváte, je něco zajímavého k objevování. Kola z lehké slitiny jsou výraznější, jemnější a aerodynamičtější. Praktické střešní ližiny mají nyní leskle černé provedení. Stylový design mají i C-sloupky. Připraveny jsou čtyři výbavy navržené MINI: Essential, Classic, Favoured a JCW, které Vám pomohou vyjádřit Vaši osobnost. Zaujmou na míru navrženou výbavou a specifickými designovými prvky.

Elektrické MINI Countryman – exteriér – kola Elektrické MINI Countryman – exteriér – kola

VŠESTRANNÉ SCHOPNOSTI.

Naše řada 17- až 20" kol z lehké slitiny (až 21“ z nabídky příslušenství), která vyzařují stabilitu a suverénní individualitu, představuje nejintenzivnější podobu MINI. Díky své nízké hmotnosti a použití recyklovaného hliníku tato kola přispívají ke snížení naší uhlíkové stopy jak při výrobě, tak během jízdy.

„Náš puristický a progresivní přístup kombinuje jednoduchost funkčních prvků s emotivností, kterou je MINI proslulé.“

Oliver Heilmer, ředitel MINI Design

RŮZNÉ BARVY STŘECHY.

Naše modely MINI vždy stály mimo dav a elektrické MINI Countryman v tom není výjimkou. Kontrastní střecha může mít několik různých barev a je spojena se stylovými C-sloupky. Otevření zatmaveného skleněného střešního okna je otázkou stisku jednoho tlačítka, automaticky výsuvný větrný deflektor vytváří správnou rovnováhu mezi volností a komfortem.

Elektrické MINI Countryman – exteriér – střecha Elektrické MINI Countryman – exteriér – střecha
Elektrické MINI Countryman – exteriér – uvítací osvětlení Elektrické MINI Countryman – exteriér – uvítací osvětlení

VÍTÁNI JSTE VŽDY.

Nastoupení do Vašeho elektrického MINI Countryman je vždy speciálním okamžikem. Když ke svému MINI přicházíte nebo od něj odcházíte, světelné představení Vás v duchu Vaší nálady přivítá nebo se s Vámi rozloučí. Volitelně totiž může být vybaveno předními světlomety a zadními světly s trojicí nastavitelných světelných podpisů nebo projekcí loga na zem vedle dveří řidiče a spolujezdce.