Vaš preferovaný dealer

KONCEPT MINI JCW GP.

VYROBEN POUZE PRO VYVOLENÉ.

MINI JCW GP Koncept

ZAŽIJTE NOVOU SÍLU.

Naši designéři a inženýři jdou do extrémů, aby, poháněni svými ambicemi, vytvořili jedinečný závodní vůz. Milují výzvy. Pouštějí se do nezvyklých věcí – přidávají úhly, linie a povrchy, kterých by se jiní neodvážili.

Koncept MINI John Cooper Works GP

Posouvání hranic je pevně zakořeněno v naší DNA. Vymyšlen pro ulice, ale zrozen na závodní dráze – závodní koncept MINI John Cooper Works GP pokračuje tam, kde naše GP1 a GP2 skončily. Dosahuje působivé rovnováhy mezi strach nahánějící krásou a silou. Pohon JCW, aerodynamika a konstrukce uchvátí pozorovatele každým svým detailem.

Koncept MINI John Cooper Works GP – pohled zezadu

Je to příběh vzrušujícího kontrastu. Závodní koncept MINI JCW GP, který kombinuje tu nejvyšší estetiku a mocné sportovní rysy, se představuje v omračujícím odstínu Black Jack Anthracite. Curbside Red a High Speed Orange vyzdvihují hladké, lesklé linie karoserie a podtrhují její důraznost. Srší adrenalinem.

Koncept MINI John Cooper Works GP

Závodní koncept MINI JCW GP představuje tónovaná skla s nádechem záhadnosti a agresivity. Osobitou přední část definuje dravá mřížka chladiče a respekt vzbuzující nasávací otvor na přední kapotě. Nízký, široký a hrozivě působící – je připraven se rozběhnout, ne pouze jít.

Koncept MINI John Cooper Works GP – kokpit

Interiér, jednoduchý a oproštěný od zbytečností, zosobňuje ducha kontrastu. Je vytvořeno napětí mezi chladnou bílou a výraznými detaily. Tato bělost podtrhuje atletickou sílu. Narušuje ji pouze zářivá hliníková bezpečnostní klec, černá přístrojová deska a digitální rozhraní uprostřed palubní desky.

POUZE PRO VAŠE OČI.

Toto je vaše jedinečná příležitost zjistit, jaké to je, závodit na pilotním sedadle nejnovějšího mistrovského díla. Podívejte se dovnitř a připravte se na svůj vlastní zážitek – v celé slávě 360º.

Teasers

Modely John Cooper Works

John Cooper Works

INSPIROVÁNY LEGENDOU.

Modely MINI John Cooper Works zahrnují třídveřový hatchback, Cabrio, modely Clubman a Countryman, přičemž každý z nich má své vlastní jedinečné rysy, ale všechny se mohou pochlubit úžasnou silou pod kapotou – a všechny sdílejí ten samý odkaz. Všechny modely jsou upraveny s využitím závodních zkušeností a s vylepšenými součástkami, které jsou zárukou úžasné kombinace přesného ovládání a balistického zrychlení, na něž by byl John Cooper hrdý.