COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI BIG LOVE Electric

KAŽDÝ Z NÁS JE JINÝ, ALE SPOLEČNĚ JSME ZKRÁTKA LEPŠÍ.

BIG LOVE.

MINI OSLAVUJE ROZDÍLY.

Zatímco ostatní tíhnou k tomu, aby se obklopovali svým vlastním odrazem, v MINI se snažíme jít jiným směrem. Přijetím a využitím našich odlišností totiž můžeme získat mnohem více. Naše cesta navíc ještě neskončila, protože s každou novou perspektivou
se rozšiřuje náš příběh i možnosti.


BIG LOVE není o romantické nebo individuální lásce. Jde o něco většího. O náš společný postoj k životu.

MINI BIG LOVE Family in the car with a dog

VYKOUZLETE ÚSMĚV NA TVÁŘI.

Pokud přistupujete k životu s otevřeným srdcem, tak vás odlišnosti nevyděsí. Naopak vás mohou inspirovat, poučit a posouvat dál. Čím dál více žijeme v uzavřených sociálních bublinách, místo toho, abychom se dívali za jejich hranice. Je zde tolik věcí k poznání! Přijetí rozdílů je pro MINI závazkem, na kterém chceme stavět všechny budoucí dohody.

Je to nezbytné pro MINI, aby se každý zákazník mohl vyjádřit po svém. Ale především je to nutností pro nás všechny. Kdo ve svém životě nepotřebuje BIG LOVE?

MINI JDE DÁL.

Nejde o cíl, ale o cestu. Samotný proces a váš pokrok jen dokazují,
kolik jste se toho za ta léta naučili. A změna je vždy dobrým znamením. Protože ti, kteří se nechtějí změnit, zůstávají stále na jednom místě. MINI jde s dobou. Vydáte se s námi?

Woman with a bike in front of MINI Electric
Two people standing next to MINI 3-Door Cooper SNAŠE ODLIŠNOSTI NÁS DĚLAJÍ JEDINEČNÝMI.

Čím je naše prostředí rozmanitější, tím větší perspektivu máme. Náš cíl? 360 stupňů. Každý úhel pohledu. V MINI je prostor pro každého.

Woman sitting in the MINI

To bylo pouze MINI představení.

Je toho mnohem více.