Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

Vaš preferovaný dealer

MINI USED CAR NEXT MINI USED CAR NEXT

MINI NEXT OJETÉ VOZY

MINIMÁLNĚ NAVŽDY.

S tolika možnostmi pro Vás může být hledání správného vozu opravdovou výzvou. Pokud hledáte ojetý vůz, hledejte u partnera MINI NEXT Ojeté vozy.

Můžete se spolehnout, že vůz bude v nejlepším možném stavu. Navíc můžete nákupem získat další exkluzivní benefity a služby. Nečekejte, navšitvte náš MINI Stock lokátor a najděte Vaše vysněné MINI.

BENEFITY.

Dvouleté pojištění záruky MINI NEXT.

Automobil, na který se můžete spolehnout: s Vaším novým vozem z programu MINI NEXT Ojeté vozy automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Objevte nestárnoucí radost z jízdy s ojetými vozy MINI NEXT společně s dlouhodobým pojištěním záruky.

Dvouleté pojištění záruky MINI NEXT
360° prohlídka vozu

360° prohlídka vozu.

MINI NEXT Ojeté vozy jsou k dispozici výhradně u partnerů programu MINI NEXT. Každé vozidlo zařazené do programu MINI NEXT Ojeté vozy úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídkou (zaměřenou na optické, technické, interierové a exterierové detaily), která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy.

Servis bez starostí (6 měsíců/10 000 km).

Od okamžiku dodání vaše vozidlo nebude vyžadovat 6 měsíců nebo 10 000 kilometrů podle ukazatele servisního plánu žádnou hrazenou údržbu.

Servis bez starostí (6 měsíců/10 000 km)
Financování BMW Premium Selection

Financování MINI NEXT.

Kontaktujte Vašeho nejbližšího partnera programu MINI NEXT Ojeté vozy a získejte atraktivní nabídky leasingu a financování.

Ověřená historie vozu.

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají Vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy. Proto má každý certifikovaný vůz z programu MINI NEXT Ojeté vozy také kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou Vaším MINI NEXT partnerem.

Ověřená historie vozu

Pojďme začít!

NAJDĚTE PARTNERA MINI NEXT.

Dealer Pin Dealer Pin