Vaš preferovaný dealer

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI USED CAR NEXT MINI USED CAR NEXT

MINI NEXT OJETÉ VOZY.

MINIMÁLNĚ NAVŽDY.

S tolika možnostmi pro Vás může být hledání správného vozu opravdovou výzvou. Pokud hledáte ojetý vůz, hledejte u partnera MINI NEXT Ojeté vozy.

Můžete se spolehnout, že vůz bude v nejlepším možném stavu. Navíc můžete nákupem získat další exkluzivní benefity a služby. Nečekejte, navšitvte náš MINI Stock lokátor a najděte Vaše vysněné MINI.

BENEFITY.

Dvouleté pojištění záruky MINI NEXT.

Automobil, na který se můžete spolehnout: s Vaším novým vozem z programu MINI NEXT Ojeté vozy automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Objevte nestárnoucí radost z jízdy s ojetými vozy MINI NEXT společně s dlouhodobým pojištěním záruky.

Dvouleté pojištění záruky MINI NEXT
360° prohlídka vozu

360° prohlídka vozu.

MINI NEXT Ojeté vozy jsou k dispozici výhradně u partnerů programu MINI NEXT. Každé vozidlo zařazené do programu MINI NEXT Ojeté vozy úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídkou (zaměřenou na optické, technické, interierové a exterierové detaily), která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy.

Servis bez starostí (6 měsíců/10 000 km).

Od okamžiku dodání vaše vozidlo nebude vyžadovat 6 měsíců nebo 10 000 kilometrů podle ukazatele servisního plánu žádnou hrazenou údržbu.

Servis bez starostí (6 měsíců/10 000 km)
Financování BMW Premium Selection

Financování MINI NEXT.

Kontaktujte Vašeho nejbližšího partnera programu MINI NEXT Ojeté vozy a získejte atraktivní nabídky leasingu a financování.

Ověřená historie vozu.

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají Vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy. Proto má každý certifikovaný vůz z programu MINI NEXT Ojeté vozy také kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou Vaším MINI NEXT partnerem.

Ověřená historie vozu

Pojďme začít!

NAJDĚTE PARTNERA MINI NEXT.

Dealer Pin Dealer Pin