Vaš preferovaný dealer

TECHNIKA PŘIPRAVENÁ NA DOBRODRUŽSTVÍ.

MINI COUNTRYMAN

TECHNOLOGIE TWINPOWER NA PALUBĚ.

Tří- a čtyřválcové motory TwinPower Turbo nového MINI Countryman nabízejí plynulé, ovšem vysoké výkony a točivý moment. Dokonce i v nízkých otáčkách si můžete užít intenzivnější zátah a rychlejší reakce motoru. Nové MINI Countryman je tak rychlé, že dokáže akcelerovat z 0 na 100 km za pouhých 5,1 sekundy.

MINI COUNTRYMAN

NABÍDKA PŘEVODOVEK.

Nové MINI Countryman je v závislosti na provedení vybaveno 7- nebo 8stupňovou automatickou převodovkou Steptronic. MINI Countryman One, One D a Cooper S mají standardně 7stupňovou převodovku, MINI Countryman Cooper ALL4, Cooper D ALL4, Cooper S ALL4, Cooper SD ALL4 a Cooper SD 8stupňovou automatickou převodovku. V obou případech můžete zvolit také automatickou sportovní převodovku Steptronic Sport.

MINI COUNTRYMAN

POHON ALL4 PRO VŠECHNY TYPY SILNIC.

Pohon všech kol MINI ALL4 je standardní výbavou všech nových modelů MINI Countryman ALL4. Dynamicky rozděluje hnací sílu mezi všechna kola a zajišťuje tak sebejistou přilnavost a ovladatelnost na všech typech povrchů. Užijte si výlet na jakémkoliv typu silnice a za každého počasí. Vždy bude bezpečný a napínavý zároveň!