Vaš preferovaný dealer

VŠE SE SKRÝVÁ V DETAILECH.

MINI COUNTRYMAN

PLUG-IN HYBRID JE V MÓDĚ.

Jak poznat, že vaše MINI Countryman je plug-in hybrid? Automobil je vybaven několika pozoruhodnými prvky, aby všichni věděli, že sedíte za volantem vozu, který mění zaběhnuté pořádky. Na levé straně najdete nabíjecí zásuvku zvýrazněnou elektrizujícím žlutým symbolem, který při nabíjení svítí. Na zavazadlovém prostoru se také vyjímá charakteristický znak E a písmeno S na masce chladiče má nyní na ekologii odkazující žlutou barvu.

MINI COUNTRYMAN

ZAMĚŘENO NA HISTORII.

Nejvýraznějším a nejatraktivnějším designovým prvkem nového MINI Countryman SE jsou nádherná zadní světla s grafikou britské vlajky odkazující na jeho zemi původu. Dvoudílná LED světla lemuje leskle černý rámeček Piano Black, takže vaše MINI na ulici nikdo nepřehlédne. 

MINI COUNTRYMAN

ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY.

Světlomety nového MINI Countryman SE se umějí přizpůsobit měnícímu se tvaru silnice, takže vaše jízda bude ještě bezpečnější a pohodovější. Poskytují optimální osvětlení za špatné viditelnosti, přisvěcují do zatáček a asistent dálkových světel je ovládá tak, aby nikoho vpředu ani v protisměru neoslnil.