Vaš preferovaný dealer

TECHNOLOGICKÉ ZMĚNY.

MINI COUNTRYMAN

HYBRIDNÍ ZPŮSOB.

Nové MINI Countryman SE přináší do vašeho každodenního života udržitelnější řešení přepravy. Kombinace spalovacího motoru a elektromotoru poskytuje všestrannost automobilu SUV s neomezenou mobilitou a zážitkem z elektrické jízdy. Váš vůz bude kombinovat oba systémy pohonu v závislosti na jízdním režimu a jízdních podmínkách. Na elektřinu ujedete až 57 km, což by mělo pokrýt vaše každodenní jízdy městem, a spalovací motor vás zaveze na vzdálenější místa, protože kombinovaný dojezd vozu dosahuje asi 500 km.

MINI COUNTRYMAN

VŠE PLNĚ POD KONTROLOU.

Nové MINI Countryman SE je napájeno pokrokovou lithium-iontovou baterií, kterou lze nabíjet z vaší 230V domácí elektrické zásuvky nebo na jedné z četných nabíjecích stanic po celém městě. Díky pokročilému chladicímu systému má baterie vynikající výkon a výdrž.

MINI COUNTRYMAN

NÍZKÉ EMISE.

Vaše nové MINI Countryman SE můžete řídit bez lokálně produkovaných emisí až 57 km. Ale i při jízdě se spalovacím motorem jsou produkované emise velmi nízké a se spotřebou 1,7 až 2,1 l/100 km činí jen 39–48 gramů CO2 na jeden ujetý kilometr. Přepínání mezi elektrickým pohonem eDrive a spalovacím motorem je plynulé a zcela automatické.