FAQ's

MODELY MINI.

 • Mini Clubman.
 • DELŠÍ, ŠIRŠÍ, PROSTORNĚJŠÍ, NOVÝ MINI CLUBMAN.

  Nové delší, širší a prostornější MINI Clubman s velkými konvenčními bočními dveřmi a 2 dělenými zadními dveřmi nabízí nyní ještě více všestrannosti. Výrazné dělené dveře představují nejen poutavý designový prvek, ale vyznačují se také větší praktičností. Jsou charakteristickým rysem modelu Clubman, díky němuž je jediným 6dveřovým vozem ve svém segmentu. Pokud máte plné ruce, můžete kromě otevírání pomocí standardní kliky dveří nebo dálkového ovládání využít také funkci Easy Opener – součást výbavy „Komfortní přístup“ – umožňující bezdotykový přístup pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Nová horizontální zadní světla, široké boky a sportovní profil zadní části přitahují pozornost a podtrhují sportovní charakter nového MINI Clubman. Chcete-li se dozvědět více informací o nových modelech MINI Clubman a možnostech týkajících se jejich designu, barev, obložení a dalších parametrů, navštivte online showroom nebo vyzkoušejte online konfigurátor:

 • VŠE O mini clubman
 • JAK MOHU NAKONFIGUROVAT SVÉ MINI?
 • MINI 3DVEŘOVÉ.
 • MOTOKÁROVÉ ZACHÁZENÍ, IKONICKÝ DESIGN A ZADNÍ DVEŘE S TECHNOLOGIÍ BUDOUCNOSTI.

  Nové MINI bylo přepracováno tak, aby Vás jako vždy zcela učarovalo. Zásluhou nových motorů MINI Twin Power Turbo je MINI rychlejší a hospodárnější. Se zbrusu novými MINI Jízdními režimy můžete měnit jízdní vlastnosti vozu, osvětlení interiéru a zvuk motoru podle své nálady. Nové MINI, které je nyní rychlejší, bezpečnější a disponuje také různými inovativními technologiemi, se zcela liší od jakéhokoli jiného vozidla. Chcete-li se dozvědět více informací o 3dveřových modelech MINI a možnostech týkajících se jejich designu, barev, obložení a dalších parametrů, navštivte online showroom nebo vyzkoušejte online konfigurátor:

 • vše o MINI 3dveřovém
 • vše o mini john cooper works 3dveřovém
 • JAK MOHU NAKONFIGUROVAT SVÉ MINI?
 • MINI 5DVEŘOVÉ.
 • VLOŽTE VÍCE SVÉHO ŽIVOTA DO VAŠEHO MINI.

  S novým 5dveřovým MINI, které nyní nabízí ještě více prostoru, získáte vůz, jehož ovládání připomíná jízdu v motokáře, kultovní design a moderní technologické prvky. 5dveřové MINI je jako motokára schválená k provozu na silnicích. Zásluhou krátkých převisů a nízkého těžiště v kombinaci s širokým rozchodem kol a tuhým podvozkem je nejzábavnějším 5dveřovým vozem, jaký v současnosti na silnicích potkáte. Víceprvkové zavěšení zadních kol a tlumiče oddělené od karoserie zajišťují pohodlí jako v limuzíně, aniž byste se museli vzdát potěšení z klasického MINI. Mohli byste si snad přát víc? Chcete-li se dozvědět více informací o 5dveřových modelech MINI a možnostech týkajících se jejich designu, barev, obložení a dalších parametrů, navštivte online showroom nebo vyzkoušejte online konfigurátor:

 • vše o Mini 5dveřovém
 • JAK MOHU NAKONFIGUROVAT SVÉ MINI?
 • MINI CABRIO.
 • VĚTRNÝ STROJ PRO VŠECHNY ŘIDIČE.

  MINI Cabrio nabízí čisté potěšení z jízdy, ať v dešti či za slunečného počasí. Přeměňuje každý úsek silnice na dech beroucí zážitek. Tento agilní kabriolet je vybaven nízkým těžištěm, krátkými převisy, nízkou hmotností a vysoko-točivým motorem. Výkon pohonných jednotek je od 75kW do 170kW. To znamená, že každé MINI Cabrio je hurikán silnic, takže vás dostane!

 • vše o MINI Cabrio
 • vše o MINI John Cooper Works Cabrio
 • JAK MOHU NAKONFIGUROVAT SVÉ MINI?
 • MINI COUNTRYMAN.
 • DELŠÍ NEŽ ŽIVOT, PŘITOM NEZAMĚNITELNĚ MINI.

  MINI Countryman se vymyká veškerým konvencím. Je vyrobeno tak, aby se vypořádalo s nástrahami provozu ve městě i na venkově a současně aby nabízelo dostatečný vnitřní prostor pro aktivní životní styl. Samozřejmě se rovněž vyznačuje charakteristickými designovými prvky a k tomu navíc i vyšším jízdním výkonem. Zásluhou 4 dveří, prostorných sedadel až pro pět osob a délky něco málo přes 4 m nabízí novou úroveň pohodlí a všestrannosti. Se zavazadlovým prostorem o objemu až 1 170 l se tento individualista snadno přizpůsobí celé řadě různých situací. Snadným posunutím nebo sklopením zadních sedadel vznikne prostor pro jakékoli zavazadlo nebo extra suvenýry, které si pořídíte na cestách. Chcete-li se dozvědět více informací o modelech MINI Countryman a možnostech týkajících se jejich designu, barev, obložení a dalších parametrů, navštivte online showroom nebo vyzkoušejte online konfigurátor:

 • vše o mini countryman
 • vše o MINI Cooper S E Countryman ALL4

  Je pro mě vhodný MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid?

  Zásadním faktorem pro toto rozhodnutí je dostupnost možného domácího dobíjení vozidla. To lze provádět snadno přímo z běžné elektrické zásuvky, pomocí vlastního Wallboxu nebo na jiném místě ve Vašem okolí. Výhodu nízkých provozních nákladů (cena elektřiny versus cena paliva) vozidla plug-in hybrid oceníte zejména v případě, že máte možnost uskutečnit velký počet jízd na elektrický pohon. A pokud lze dobíjet Vaše vozidlo i na pracovišti, můžete této výhody vzužít ještě více.

   

  Jsou pocity z jízdy a bezpečnostní prvky podobné jako u vozů MINI s tradičním pohonem?

  Model MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid je vyroben tak, aby splňoval velmi náročné technické standardy a využívá stejnou konstrukci vozidla jako běžné modely. Bezpečnost elektromobilů plug-in hybrid s vysokonapěťovými akumulátory byla rovněž důkladně testována a vyhovuje nejpřísnějším bezpečnostním normám. Díky použití elektromotoru u vozu MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid lze využívat výhod elektrického pohonu vyznačujícího se větší hospodárností. Elektromotor zajišťující okamžitý přísun výkonu, a to i při rozjezdu s pevným startem, zaručuje maximální zážitek z dynamické jízdy. A v rámci funkce posílení výkonu poskytuje tento elektromotor podporu spalovacímu motoru při akceleraci a krátkodobých dynamických manévrech. Navíc je vůz MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid při jízdě na elektrický pohon téměř bezhlučný a nevytváří žádné lokální emise.

   

  Je možné pokračovat v jízdě na elektrický pohon i s prázdnou palivovou nádrží?

  Ano, to je. Pokud je celkový dojezd na elektromotor a spalovací motor 90 km, bude řidič upozorněn pomocí zprávy na sdruženém přístroji. Při celkovém dojezdu menším než 50 km bude zobrazeno trvalé upozornění o dojezdu. V případě prázdné palivové nádrže lze zbývající vzdálenost dojezdu využít pro jízdu k nejbližší čerpací stanici – pokud máte k dispozici dostatek energie a podmínky systému dovolují jízdu na elektrický pohon.

   

  Jaký je dojezd na elektrický pohon?

  V čistě elektrickém režimu lze dosáhnout dojezdu až 42 km. Aktuálně dosahovaný dojezd na elektrický pohon závisí na mnoha faktorech. Důležitý vliv má používání klimatizace a topení, celkové zatížení palubní napájecí soustavy (tj. navigace, rádio, vyhřívání sedadel a čelního skla, klimatické podmínky v létě a v zimě) a také individuální styl jízdy. V případě vybití vysokonapěťového akumulátoru nelze pokračovat v jízdě na elektrický pohon, ale díky spalovacímu motoru je stále možné pokračovat v běžné jízdě. Systém inteligentního řízení energie zajišťuje, aby v žádné situaci nedošlo k poškození vysokonapěťového akumulátoru, a to i když je zcela „prázdný“.

   

  Jakou životnost má vysokonapěťový akumulátor vozu MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid?

  Vysokonapěťové akumulátory ve vozech MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid jsou lithium-iontové akumulátory, které byly ve srovnání s běžnými niklovými, olověnými nebo kadmiovými akumulátory optimalizovány pro používání v motorových vozidlech. Na základě certifikátu „BMW Group Battery Certificate“ Vám MINI Autorizovaný dealer odstraní jakékoli závady vysokonapěťového akumulátoru během prvních 100 000 km nebo po dobu maximálně 6 let po předání nového vozidla (podle toho, co nastane dříve). Více informací o servisních požadavcích v rámci certifikátu BMW Group Battery Certificate získáte u svého MINI Autorizovaného dealera.

   

  Má použití vysokonapěťového akumulátoru za následek zmenšení zavazadlového prostoru?

  U vozu MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid je kapacita zavazadlového prostoru ve srovnání s běžnými modely MINI snížena pouze nepatrně. S ohledem na komfort nakládání byla vyvinuta inteligentní řešení, díky kterým je k dispozici téměř rovná ložná plocha a také nezbytná hloubka pro přepravu objemných předmětů. Vozy MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid jsou vybaveny rovněž opěradly zadních sedadel dělenými v poměru 40 : 20 : 40 s otvorem pro přepravu dlouhých předmětů.

  Co je třeba dodržovat, je-li vůz MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid po delší dobu nepoužíván?

  Dlouhodobé odstavení vozidla (např. na dobu několika týdnů) je samozřejmě možné, ale úroveň nabití vysokonapěťového akumulátoru může poklesnout v případě, že není vozidlo dlouhou dobu v provozu. Proto je doporučeno odstavit vozidlo téměř s plně nabitým akumulátorem nebo jej po dobu delší odstávky připojit ke vhodné dobíjecí stanici, protože tak může být v případě potřeby zajištěno automatické dobíjení vysokonapěťového akumulátoru. Mějte prosím také na paměti doporučení týkající se dlouhodobé odstávky v návodu k obsluze dodávaném s vozidlem.

   

  Jak často je možné a nutné dobíjet vůz MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid?

  Pokud je to možné, měli byste svůj vůz MINI Countryman ve verzi plug-in hybrid dobíjet vždy, když k tomu budete mít příležitost – ať už doma nebo na cestách. Budete tak moci neustále využívat výhody maximálního možného dojezdu na elektrický pohon a snižovat tak spotřebu paliva.

   

  Potřebuji pro dobíjení v zahraničí používat jiný typ kabelu?

  Standardní dobíjecí kabel, který je dodáván společně s Vaším vozidlem, je opatřen domovní zástrčkou typickou přímo pro Vaši zemi. Kabely vhodné pro různé typy zásuvek v celé Evropě jsou k dispozici jako příslušenství.

   

 • vše o MINI John Cooper works Countryman ALL4
 • JAK MOHU NAKONFIGUROVAT SVÉ MINI?
 • MINI JOHN COOPER WORKS.
 • POKUD CHCETE MAXIMALIZOVAT VÝKON A PŘENÉST POCIT ZÁVODNÍCH VOZŮ NA ULICI.

  Pak jsou pro Vás modely John Cooper Works jako stvořené. Každý model John Cooper Works je vyladěn s ohledem na naše závodní kořeny tak, aby při jízdě nabízel vynikající výkon a bezkonkurenční zážitky. Příběh značky John Cooper Works začal v 60. letech jedním z nejpozoruhodnějších vítězství v historii motoristického sportu. John Cooper propůjčil své jméno vozu Mini Cooper, který byl představen v roce 1961 a v následujících letech se stal strojem na závodní úspěchy. Nejvýznamnější jsou tři vítězství vozu Mini Cooper S na Rallye Monte Carlo v letech 1964, 1965 a 1967. Původní kompaktní závodní raketa z 60. let byla kompletně přepracována, vylepšena a znovu představena ve verzi, která opět zrychluje tep a nabízí výjimečný výkon. Nové MINI John Cooper Works je vybaveno dvoulitrovým čtyřválcem a šesti rychlostními stupni. Nabízí dostatečný výkon na to, aby Vás pořádně zatlačilo do sedadel jak při startech závodů, tak i při průjezdu náročnými zatáčkami. Jedná se o nejrychlejší a nejvýkonnější MINI všech dob. Chcete-li se dozvědět více informací o modelech MINI John Cooper Works a možnostech týkajících se jejich designu, barev, obložení a dalších parametrů, navštivte online showroom nebo vyzkoušejte online konfigurátor:

 • vše o mini john cooper works
 • JAK MOHU NAKONFIGUROVAT SVÉ MINI?
 • MINI SPECIÁLNÍ EDICE.
 • MINI SPECIÁLNÍ EDICE JSOU NEJEXKLUZIVNĚJŠÍM ZPŮSOBEM, JAK UDĚLAT DOJEM NA SILNICI.

  U vybraných modelů MINI jsou k dispozici limitované a speciální edice. Tyto jedinečné vozy MINI disponují výbavou, barvami a materiály, které jsou vždy dokonale sladěny. Speciální edice vozů MINI jsou k dispozici s různými motory. U každého modelu MINI si tak budete moci vybrat motorizaci dle svých požadavků a dopřát si dokonalý pocit z jízdy. Chcete-li se dozvědět více informací o speciálních edicích vozů MINI a možnostech týkajících se jejich designu, barev, obložení a dalších parametrů, navštivte online showroom nebo vyzkoušejte online konfigurátor:

 • vše o mini 3dveřovém seven edition
 • vše o mini 5dveřovém seven edition
 • JAK MOHU NAKONFIGUROVAT SVÉ MINI?
 • Online rezervační proces
 • Jak funguje online rezervační proces?

  Nový Stock Locator je platforma MINI, která Vám umožňuje najít, vybrat a zažádat o rezervaci vozidla MINI online.

   

  Nejprve si můžete vybrat vozidlo MINI, které Vám nejvíce vyhovuje, ze široké nabídky modelů a variant, které jsou dostupné u autorizovaných prodejců MINI. Po zaplacení rezervačního poplatku v možnosti online rezervace a po potvrzení rezervace ze strany prodejce, bude pro Vás Vámi preferované vozidlo MINI rezervováno u příslušného prodejce.

 • Co znamená Žádost o rezervaci?

  „Žádost o rezervaci“ znamená nezávaznou rezervaci vozidla online se záměrem zakoupit toto vozidlo od prodejce. Úhrada rezervačního poplatku je nutná k tomu, aby vozidlo bylo zarezervováno do uzavření kupní smlouvy s autorizovaným prodejcem a hradí se způsobem, uvedeným v podmínkách. Žádost o rezervaci se řídí obchodními podmínkami příslušného autorizovaného prodejce.

 • Jaké ceny jsou platné?

  Ceny zobrazené na MINI Stock Locator jsou kupní ceny určené prodejci, které jsou vyjádřeny v Kč (včetně DPH i bez DPH). V případě, že jsou v rámci rezervace přidány další produkty nebo služby (např. finanční služby), mohou nastat odchylky v ceně. Při koupi vozidla bude rezervační poplatek započten na konečnou kupní cenu vozidla.

 • Co znamená Nezávazná cenová nabídka?

  Tuto nezávaznou cenovou nabídku stanovuje Vámi zvolený autorizovaný prodejce. V případě uzavření kupní smlouvy bude konečná a závazná kupní cena dohodnutá v kupní smlouvě uzavřené mezi Vámi a autorizovaným prodejcem.

 • Je MINI ID nutné k rezervaci vozidla online?

  Rezervace vozidla MINI online je možná s osobním účtem MINI ID nebo bez něj. Pokud své MINI ID ještě nemáte, je možné si ho během online rezervace založit. MINI ID účet slouží pro všechny digitální služby MINI a má pro Vás mnoho výhod od exkluzivních nabídek až po rychlejší služby. Registrace je zdarma.

 • Jaké údaje budu potřebovat k registraci?

  Požadované údaje pro registraci nového MINI ID účtu jsou Vaše jméno a příjmení, platná e-mailová adresa a heslo. Později v procesu online rezervace bude k dokončení rezervace také nutné zadat platnou adresu a telefonní číslo.

 • Mohu k přihlášení do MINI Stock Locator použít stávající účet MINI?

  Ano. Pokud již máte účet MINI ID, stačí se přihlásit před nebo během online rezervačního procesu. V případě, že jste zapomněli své heslo, můžete požádat o nové, kliknutím na „Zapomenuté heslo?“ pod přihlašovacím formulářem. Po přihlášení má uživatel přístup ke svým rezervacím, uloženým oblíbeným vozidlům a osobním údajům.

 • Kde mohu změnit své osobní údaje?

  Osobní údaje lze změnit po přihlášení do Vašeho MINI účtu.

 • Na koho se mohu obrátit?

  Zákaznické centrum MINI lze kontaktovat e-mailem nebo zasláním Žádosti o kontakt. Dotaz ohledně vozidla lze také směřovat přímo na autorizovaného prodejce, u kterého je vybrané vozidlo dostupné (informace o prodejci jsou pro každé vozidlo k dispozici na platformě MINI Stock Locator).

 • Jak probíhá online rezervační proces?

  Po výběru Vašeho preferovaného vozidla MINI v Stock Locator můžete pokračovat v online rezervačním procesu kliknutím na tlačítko „Žádost o rezervaci“. V tomto okamžiku Vás procesem provede čtyřkrokový postup.

   

  Online rezervační proces je strukturován následovně: Nejprve se můžete rozhodnout, zdali své staré vozidlo zaregistrujete se zájmem o prodej na protiúčet, abyste snížili kupní cenu svého nového vozidla MINI. Dále si vyberete preferovaný způsob platby, ať už se jedná o operativní leasing, financování nebo bankovní převod. Poté se musíte buď přihlásit nebo zaregistrovat svůj účet MINI ID, nebo se můžete rozhodnout pokračovat jako host. V dalším kroku zadáte potřebné osobní údaje pro rezervaci a poté si vyberte preferovaný způsob platby rezervačního poplatku. Vámi zadané údaje si můžete zkontrolovat v přehledu žádosti o rezervaci a vybrat si preferované datum předání vozidla. Následně můžete odeslat svou žádost o rezervaci. Zadané údaje můžete kdykoli během procesu upravit nebo změnit.

 • 1) Trade-in (Koupě na protiúčet)

  V rámci online rezervace má uživatel dobrovolnou možnost informovat o případném prodeji svého vlastního vozidla na protiúčet. Pro tento účel má uživatel možnost zadat určité údaje o vozidle v příslušné části s nadpisem „Výkup na protiúčet“. Na základě poskytnutých informací obdrží uživatel zdarma nezávazný odhad dosažitelné ceny za předmětné vozidlo. Využití nástroje Trade-in (Koupě na protiúčet) vyžaduje, aby byl uživatel registrován a přihlášen do svého účtu myBMW nebo MINI.

   

  Odhad provedený tímto způsobem je pouhým vodítkem ohledně dosažitelné kupní ceny na základě omezených údajů o vozidle poskytnutých uživatelem. Výsledky ohodnocení ani údaje a informace předávané v tomto kontextu nepředstavují závaznou nabídku koupě poskytnutou uživateli ani závaznou nabídku prodeje motorového vozidla ze strany uživatele.

 • 2) Vyberte preferovaný způsob úhrady

  Výběr platební metody slouží k určení, zda chcete raději požádat o finanční službu BMW Financial Services (financování nebo leasing) nebo uhradit kupní cenu vozidla bankovním převodem. Tato platba nebude provedena online během procesu rezervace, ale pomůže příslušnému prodejci k předvyplnění kupní smlouvy. Financování ani leasingové podmínky uvedené v tomto kroku nejsou v tomto okamžiku online rezervace závazné. Teprve po dokončení rezervace a úspěšné kontrole úvěruschopnosti se stávají podmínky závaznými.

 • 3) Zadejte své osobní / obchodní údaje

  V tomto okamžiku se musíte buď přihlásit nebo zaregistrovat ke svému MINI ID účtu, nebo pokračovat jako host. Pokud budete pokračovat s MINI ID, budou některé z následujících nezbytných osobních údajů automaticky předvyplněny a budete muset zadat pouze chybějící údaje. Formulář Vás provede.

   

  Co se týče adresy, pro online rezervaci momentálně funguje pouze soukromá adresa. Pokud jste podnikatel, obraťte se prosím přímo na příslušného prodejce.

 • 4) Vyberte preferovaný způsob platby online pro úhradu rezervačního poplatku

  V tomto kroku si musíte vybrat preferovanou platební metodu (v závislosti na platebních metodách poskytnutých příslušným prodejcem), abyste si rezervovali své preferované vozidlo MINI. Částka rezervačního poplatku bude započtena na konečnou kupní  cenu vozidla. Rezervační poplatek bude uhrazen při dokončení žádosti o rezervaci.

   

  Při online rezervaci si můžete vybrat platbu platební kartou a poskytnout údaje o své kartě. Rezervační poplatek bude účtován přímo na platební kartu uvedenou uživatelem.

 • 5) Přehled žádosti o rezervaci

  Po dokončení předchozích čtyř kroků se na stránce s přehledem zobrazí Vaše žádost o rezervaci a zadané údaje. V případě potřeby můžete zadané údaje znovu upravit/změnit pomocí odkazu „Upravit“ v každé sekci. Dále si můžete vybrat preferovaný termín předání vozidla. Nakonec musíte před odesláním žádosti o rezervaci přijmout obchodní podmínky příslušného prodejce, včetně podmínek ohledně práva na odstoupení od smlouvy. Kliknutím na tlačítko „Odeslat žádost o rezervaci“ bude Vaše žádost o rezervaci předána příslušenému prodejci.

 • 6) Přehled rezervace e-mailem

  Po odeslání žádosti o rezervaci obdržíte e-mailem přehled rezervace, který shrnuje Vaši žádost o rezervaci a může být použit pro další komunikaci s Vaším prodejcem. Vždy se prosím odkazujte na své zobrazené číslo nabídky.

 • Jak probíhá platba rezervačního poplatku?

  Při online rezervaci si můžete vybrat platbu kreditní kartou a poskytnout údaje o své kartě. Rezervační poplatek bude účtován přímo na platební kartu uvedenou uživatelem.

 • Na jak dlouho si mohu zarezervovat vozidlo?

  V případě potvrzení dostupnosti vozidla a správnosti údajů prodejce nejpozději do sedmi dnů potvrdí uživateli rezervaci e-mailem. Rezervace je platná a závazná od okamžiku jejího potvrzení. Nejpozději do sedmi dnů od potvrzení rezervace bude prodejce kontaktovat uživatele za účelem uzavření smlouvy o koupi vozidla.

 • Co se stane, když prodejce nepotvrdí rezervaci?

  Není-li rezervace potvrzena, prodejce vrátí rezervační poplatek zaplacený uživatelem v plné výši.

 • Rezervační poplatek
 • Co znamená rezervační poplatek?

  Touto platbou si zajistíte, že dané vozidlo bude rezervováno výhradně pro Vás. Tento rezervační poplatek lze uhradit prostřednictvím platebních metod uvedených v kroku 4) Podrobnosti o platbě a je zaúčtován až po potvrzení žádosti o rezervaci v kroku 5). V případě uzavření kupní smlouvy, bude rezervační poplatek započtený na kupní cenu vozidla. Pokud Vy nebo dealer zrušíte rezervační smlouvu nebo s dealerem neuzavřete kupní smlouvu, bude Vám rezervační poplatek vrácen. Bližší podmínky zrušení rezervace se řídí obchodními podmínkami příslušného prodejce.

 • Jaká je výše rezervačního poplatku?

  Výše rezervačního poplatku je viditelná na platformě v rámci procesu online rezervace. V současné době lze rezervační poplatek zaplatit online pomocí platební karty.

 • Garantuje mi rezervační poplatek nákup vybraného vozidla?

  Upozorňujeme, že rezervační poplatek nezaručuje koupi vozidla. Teprve potvrzení e-mailem od prodejce, který dorazí po odeslání Vaší žádosti o rezervaci, se stane rezervace platná a závazná.

 • Musím si po zaplacení rezervačního poplatku koupit vozidlo?

  Ne. Rezervace není podmínkou koupě vozidla, umožňuje však vozidlo „uzamknout“ až do uzavření kupní smlouvy. Pokud si nákup vozidla rozmyslíte, kontaktujte prosím prodejce, aby neprodleně zrušil rezervaci. Po zrušení rezervace bude vrácena celá částka rezervačního poplatku. Bližší podmínky rezervace se řídí obchodními podmínkami příslušného prodejce.

 • Mohu po zaplacení rezervačního poplatku vyměnit vozidlo za jiné?

  Ano. V takovém případě prosím kontaktujte prodejce pro okamžité zrušení rezervace. Pro více informací o výměně Vašeho vozidla za jiné kontaktujte svého prodejce. Bližší podmínky rezervace se řídí obchodními podmínkami příslušného prodejce.

 • Je rezervační poplatek vratný?

  V případě zrušení rezervace a / nebo neuzavření kupní smlouvy s příslušným prodejcem  bude celá částka rezervačního poplatku vrácena stejným způsobem platby, který byl použit pro uhrazení rezervačního poplatku - bližší podmínky rezervace se řídí obchodními podmínkami příslušného prodejce. Potvrzení o vrácení rezervačního poplatku je zasláno ihned po jeho zpracování.

 • Jaké jsou způsoby platby rezervačního poplatku?

  Během procesu online rezervace si můžete vybrat z různých způsobů platby rezervačního poplatku. Dostupné způsoby platby závisí na příslušném prodejci.
  Pokud zvolíte způsob platby kartou, transakce bude chráněna 3D secure a dvoufaktorovou autentizací (ověřovacím heslem).

 • Právní záležitosti a služby
 • Kdo bude mít přístup k mým zadaným údajům?

  Veškeré informace sdílené s námi jsou získávány a zabezpečeny v souladu s aktuálními předpisy o ochraně osobních údajů. Chcete-li zkontrolovat, jak jsou Vaše údaje zpracovávány, navštivte prosím následující stránku https://www.bmw.cz/cs_CZ/footer/metanavigation/data-privacy.html.

   

  Sekce: Ochrana osobních údajů MINI nebo Právní doložka MINI.

   

  Redirects:

  Ochrana osobních údajů - https://www.bmw.cz/cs_CZ/footer/metanavigation/data-privacy.html

  Právní doložka - https://www.mini.cz/cs_CZ/home/legal-disclaimer.html

 • Jaké dokumenty jsou nutné k uzavření rezervační smlouvy?

  Chcete-li uzavřít rezervační smlouvu ohledně svého nového vozidla MINI, musíte souhlasit se specifickými podmínkami prodejce. Odesláním žádosti o rezervaci souhlasíte s obchodními podmínkami prodejce, včetně podmínek ohledně práva na odstoupení od smlouvy. Potvrzením rezervace e-mailem ze strany prodejce se rezervace stává platnou a závaznou. Poté Vás bude příslušný prodejce kontaktovat za účelem uzavření kupní smlouvy.

 • Mohu odstoupit od své rezervace?

  Máte právo na odstoupení od rezervace do 14 dnů. Ve všech ostatních případech se uplatní obchodní podmínky příslušného prodejce.

   

  V případě, že byste chtěli odstoupit od své rezervace, naleznete vzor pro odstoupení, který můžete zaslat prodejci, v sekci odeslání Žádosti o rezervaci a také jako odkaz v e-mailu s přehledem rezervace.

   

  Rezervační poplatek Vám bude vrácen. Pokud si přejete rezervaci zrušit, kontaktujte prosím příslušného prodejce.

 • Ostatní
 • Co znamená Žádost o nabídku?

  „Žádost o nabídku“ je nezávazná kontaktní poptávka. Máte-li jakékoli dotazy ke konkrétnímu vozidlu, můžete pomocí tlačítka „Žádost o nabídku“ předat svůj dotaz přímo příslušnému prodejci. Po obdržení dotazu prodejce co nejdříve kontaktuje odesílatele zprávy.

 • Obdržím vozidlo, které je vyobrazené v MINI Stock Locator?

  Ano. K prodeji jsou nabízena vozidla, jejichž vizualizace je uvedena v grafice - vyhrazujeme si však právo na drobné odlišnosti, vyplývající např. z dostupnosti volitelné výbavy apod.

 • Je možné si domluvit testovací jízdu?

  Ano. Po rezervaci vozidla si můžete s prodejcem domluvit testovací jízdu.

 • Kde mohu vyzkoušet své rezervované vozidlo?

  U příslušné autorizovaného prodejce.

 • Právo na odstoupení od smlouvy?

  Informace ohledně práva na odstoupení od smlouvy naleznete v podmínkách příslušného autorizovaného prodejce.

 • Co se stane po zrušení rezervace?

  Prodejce vrátí celou částku rezervačního poplatku ihned po obdržení oznámení o zrušení rezervace.

  Vrácení rezervačního poplatku se provádí stejným způsobem platby, který byl použit pro jeho úhradu, pokud nebyl výslovně dohodnut jiný způsob vrácení peněz. V žádném případě nebudou zákazníkovi za vrácení rezervačního poplatku účtovány jakékoliv poplatky. Podmínky zrušení rezervace se řídí obchodními podmínkami příslušného prodejce.