MINI 5-door
MINI 5DVEŘOVÉ

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 5-door Hatch MINI 5-door Hatch

NOVÁČEK PŘICHÁZÍ.

Milovaný klasik, 5dveřové MINI, toho má hodně co nabídnout.

VĚTŠÍ PŘITAŽLIVOST.

Seznamte se s novým 5dveřovým MINI. Tento světoznámý agilní a dobrodružný městský průzkumník nyní přijíždí v modernizovaném a ještě energičtějším provedení. Se všemi vylepšeními, které činí z tohoto zajímavého modelu skutečnou ikonu, a s ještě mnohem větším počtem prvků, jež si můžete vychutnat. A současně také s větším prostorem pro vás a vaše spolujezdce, větším počtem vylepšených klasických prvků a větší zábavou při jízdě městem s vašimi přáteli!
FUNKCE

STYL A CHARAKTER.

Dynamické jako vždy, osobité a nezaměnitelně stylové – nové 5dveřové MINI je nově definovanou ikonou, která nabízí více možností a zábavy. Nový design přední části a zjednodušená zadní část zdůrazňují jeho sportovní charakter. Nové prvky, jako jsou boční ozdoby s LED ukazateli směru, umocňují celkově elegantní vzhled. Inovativní design kol s frézovanými plochami v leskle stříbrném provedení a LED přední světlomety s matnými vnitřky dodávají vozu nespornou eleganci. Interiér ohromuje propracovanými detaily, jako je vylepšený sportovní kožený volant. Všechny intuitivní a inovativní technologie jsou tu proto, aby zajistily co nejlepší zážitek z jízdy.
VLASTNOSTI
EXTERIÉR
INTERIÉR

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ!

NABÍDKA

CHCETE ZAČÍT SVOJI CESTU S MINI?

Zcela nové 5dveřové MINI se vás už nemůže dočkat. Podívejte se na aktuální nabídku okamžitě dostupných modelů!
MINI 5-door Hatch
MINI 5-door Hatch

POZNEJTE VŠECHNY JEHO DETAILY.

Prozkoumejte všechny fascinující detaily nového 5dveřového MINI, které je plné překvapení a fantazie.
 MINI 5-door
MINI 5DVEŘOVÉ