Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

POZNEJTE MINI

PREFEROVANÝ DEALER

MINI CABRIO.
NEŘEDĚNÉ VZRUŠENÍ.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Připravte se na vzrušující jízdu pod širým nebem. Mezi vámi a okolním světem nikdo nestojí: V MINI Cabrio si můžete užívat zážitků napřímo. Žádné emoce na dálku. Žádná očekávání. Zažijete neředěné vzrušení z jízdy.

Připoutejte se a zažijte ještě více vzrušení s MINI Cabrio Sidewalk Edition. Metalický lak Deep Laguna dokonale doplňuje černá plátěná střecha s vetkaným vzorem Sidewalk v šedém provedení Titanium Grey. 2litrový zážehový čtyřválec modelu MINI Cooper S (192 koní) se postará o to, že ucítíte vítr ve svých vlasech.

MINI Cabrio

BEZ HRANIC

Naskočte dovnitř, stáhněte střechu a objevujte. Tato speciální edice díky jedinečné metalické barvě Deep Laguna a výrazné skládací střeše evokuje krásný letní den – bez ohledu na počasí.
MINI Cabrio

NEŘEDĚNÝ ŽIVOT

Modrý metalický lak Deep Laguna dokonale doplňuje černá plátěná střecha s vetkaným vzorem Sidewalk v šedém provedení Titanium Grey. Sportovní pruhy na kapotě, zvýrazněné geometrickými vzory, podtrhují jedinečný ikonický vzhled MINI Cabrio.

NEŘEDĚNÝ ZÁŽITEK

Není pochyb, že tohle auto není ničím jiným než MINI Cabrio Sidewalk Edition. Boční ozdoby kousek od zpětných zrcátek nesou nápis Sidewalk a exkluzivní logo.
MINI Cabrio
MINI Cabrio

NEŘEDĚNÉ OKAMŽIKY

MINI Cabrio Sidewalk Edition je vybaveno elektricky ovládanou střechou 3 v 1. Tichý mechanismus ve tvaru písmene Z nabízí tři pozice: natažená střecha, složená střecha a částečně složená střecha. Střechu lze plně složit nebo natáhnout za 18 sekund, a to do rychlosti až 32 km/h.
Klíčové vlastnosti

NAJÍT VAŠE MINI CABRIO

Otevřené zcela nové zábavě a svěžesti. Stáhněte střechu, zhluboka se nadechněte a připravte se hodit všechny starosti za hlavu. S MINI Cabrio si vychutnejte svěží vánek a zažijte skutečné letní vzrušení.

48 hodin s MINI CABRIO

Nabídka

Vyberte si své MINI právě teď.

Nabídky MINI připravené jen pro Vás.

Tvé MINI je právě online.

Pořiďte si nové MINI právě teď z pohodlí vašeho domova.

VYHLEDAT PRODEJCE

MINI Cabrio

OTEVŘENÉ NEŘEDĚNÝM ZÁŽITKŮM

Užijte si svobodu. Dopřejte si více větru ve vlasech, více slunečních paprsků, více života! Vydejte se na otevřené a nikdy nekončící dobrodružství v MINI Cabrio. Vyberte si to, které vám bude nejvíce vyhovovat.