MINI Convertible
CABRIO

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Convertible MINI Convertible

ŽIVOT ZALITÝ SLUNCEM.

S novým MINI Cabrio se otevřete životu plnému slunce.

POHÁNĚNO SVOBODOU.

S tímto svobodomyslným a po dobrodružství prahnoucím autem není nic nemožné! MINI Cabrio miluje slunce a léto a bezstarostné potěšení z jízdy je připraveno poskytnout každému. Kdykoliv máte náladu na projížďku pod širým nebem se třemi vašimi slunce milujícími přáteli, naskočte do tohoto nádherného a výborně ovladatelného kabrioletu a užívejte si světlých stránek života.
FUNKCE

JASNÁ ZÁŘE.

Energický charakter, sportovní vzhled a pikantní a temperamentní aura nového MINI Cabrio jsou důvodem, proč je na ulici jednoduše nepřehlédnutelné. Nové prvky, jako jsou výraznější a sportovnější nárazníky, nový dynamický design kol z lehké slitiny nebo vylepšené LED světlomety, dodávají vozu osobitý a moderní nádech. Volitelná výbava v podobě leskle černých klik dveří, víčka palivové nádrže nebo koncovek výfuku v elegantním provedení Piano Black poskytuje unikátní možnosti individualizace, díky nimž bude vaše MINI Cabrio skutečně vaše.
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
EXTERIÉR
INTERIÉR

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ!

JE BLÍŽE, NEŽ SI MYSLÍTE.

Nové MINI Cabrio je možná blíže, než si myslíte. Podívejte se na aktuální nabídku okamžitě dostupných modelů!
MINI Convertible
MINI Convertible

POZNEJTE VŠECHNY JEHO DETAILY.

Podívejte se detailně na úžasně optimistické MINI Cabrio. Objevte vše, co toto svobodomyslné auto nabízí.
 MINI Convertible
CABRIO