Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

OBLÍBENÝ DEALER

MINI COUNTRYMAN.
NA CESTĚ ZA DOBRODRUŽSTVÍM.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

MINI Countryman je na cestě za novým dobrodružstvím. Tak nasedněte a připravte se na průzkum cest, kam jen tak někdo nejezdí. S úžasným výkonem, prostorným interiérem a volitelným pohonem všech kol vás toto MINI doveze skutečně kamkoliv.
MINI COUNTRYMAN

DOBRODRUŽSTVÍ UŽ ČEKÁ

Dobře připraveno pro jízdu ve městě, plně vybaveno pro výlet do divočiny. Jeďte se svým MINI, kamkoliv vás napadne. Jen navrženo tak, aby v pohodě drželo krok s vaším cestovatelským duchem!
Klíčové prvky

DOBRODRUŽNÝ TYP

MINI Countryman se nebojí trochu ušpinit. Právě naopak. Každý výlet do divočiny, rychlý víkendový únik z města, malý výlet mimo vyšlapané cesty… To všechno ho baví. A pokud si to podobně užíváte i vy, vypadá to na dokonalé spojení.

48 HODIN S MINI COUNTRYMAN

Nabídka

Vyberte si své MINI právě teď.

Nabídky MINI připravené jen pro Vás.

MINI COUNTRYMAN

Tvé MINI je právě online.

Pořiďte si nové MINI právě teď z pohodlí vašeho domova.

NAJDĚTE SI SVÉHO DEALERA

MINI COUNTRYMAN

AŤ DOBRODRUŽSTVÍ ZAČNE

Mini Countryman je ideální volbou milovníků přírody s otevřenou myslí, kteří rádi objevují nová místa. Vystupte ze své komfortní zóny a z každého výletu dostaňte maximum!