COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
NOVÉ MINI COUNTRYMAN. NOVÉ MINI COUNTRYMAN.

NOVÉ MINI COUNTRYMAN.

Nové MINI Countryman Vás bude nepochybně lákat k dobrodružstvím za městem, stejně jako k zážitkům ve městě.

NEOHROŽENÝ DOBRODRUH.

Nasedněte do nového MINI Countryman a objevte skryté poklady, o kterých jste neměli tušení. Prozkoumejte neprobádaná území a jezděte s jistotou, že neexistuje místo, kam by se Váš vůz nedostal. Nové MINI Countryman nabízí bezkonkurenční svobodu ve městě i mimo něj. Je elegantní, moderní a poskytne Vám prostor, který potřebujete k tomu, abyste mohli žít svůj vzrušující život. Díky své mohutné karoserii, odvážnému designu SUV a impozantní přítomnosti vyzařuje tento vůz auru sebejistoty a dobrodružství. Vyzkoušejte dynamický výkon a úspornost technologie MINI TwinPower Turbo v novém MINI Countryman. Nejenže Vám pomůže učinit odvážné prohlášení, ale také zajistí, že necháte ostatní v prachu. Šlápněte na plyn a nechte na silnici vyniknout svou osobnost.
KLÍČOVÉ PRVKY

ODVÁŽNÁ PREZENCE A STATEČNÝ POSTOJ.

Jste připraveni na dobrodružství? Představujeme nové MINI Countryman! Není to jen auto, je to sdělení. Stylové, prostorné a vybavené nejmodernějšími technologiemi, toto MINI je vše, co potřebujete pro nepřekonatelný pocit svobody, ať už jste na otevřené dálnici nebo ve městě. Vylepšili jsme styl Vašeho nového MINI Countryman o odvážnější a robustnější vzhled. Toto sportovní MINI je také prostornější, takže Vám poskytne dostatek místa pro Vaši výbavu a posádku. Připoutejte se a vydejte se vstříc velkolepým dobrodružstvím.
DESIGN
ZJÍMAVOSTI

VYTVOŘTE SI HO PO SVÉM.

Jste průzkumník? Tak prozkoumejte možnosti, jak si nové MINI Countryman můžete ještě lépe přizpůsobit svým potřebám.

NABÍDKA

OBJEVTE NEZNÁMÉ.

Chcete se brzy vydat za dobrodružstvím v novém MINI Countryman? Podívejte se na již dostupné modely.
Vozy ihned k odběru
Nové MINI Countryman modely a ceny

PŘIPRAVTE SE.

I ty nejjednodušší cesty vyžadují řádnou přípravu. Zjistěte, co Vám nejlépe vyhovuje díky možnostem personalizace.