Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

PREFEROVANÝ DEALER

NOVÉ MINI COUNTRYMAN.
INSPIRACE PŘI KAŽDÉ JÍZDĚ.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

NECHTE SE INSPIROVAT

Nové MINI Countryman je tady a je připraveno být vaším nejdůvěryhodnějším společníkem na cestách. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro pohodovou jízdu městem, nebo raději zvolíte divočinu a prozkoumáte některé trasy mimo zpevněné cesty – nové MINI Countryman je tu, aby s vámi na vašich cestách drželo krok. Je prostorné a skutečně univerzální a nyní přepracované tak, aby ohromilo ještě více než předtím. Jste připraveni se nechat inspirovat?
MINI COUNTRYMAN

VYBERTE SI SVÉ VLASTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

MINI Countryman je určitě nejdobrodružnějším členem z celé rodiny MINI. A nová verze je na dobrodružství ještě lépe připravena. Výkonný motor, prostorný interiér a volitelný pohon všech kol ALL4 z něj činí odvážnou volbu pro všechny řidiče, kteří se rádi vydávají na průzkum.
MINI COUNTRYMAN

UDĚLEJTE SI ČAS NA NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ.

Udělejte si ve svém životě prostor pro všechna dobrodružství, která vám přijdou do cesty. Vytvořte si ve svém srdci místo pro výjimečné auto, které vás za nimi doveze. Objevte nové MINI Countryman s pěti pohodlnými sedadly, spoustou místa v objemném zavazadlovém prostoru a všemi nejmodernějšími technologiemi, které potřebujete k bezproblémovému soužití s vaším vozem.
MINI COUNTRYMAN

VYDEJTE SE HYBRIDNÍ CESTOU.

Nové MINI Countryman je k dispozici také v plug-in hybridním provedení – pro ty, kteří milují životní prostředí. MINI Countryman SE, jež pohání spalovací motor i elektromotor, nabízí to nejlepší ze dvou světů: brázděte městem bez emisí a na spalovací motor přepněte, až vyrazíte na delší cestu.
Klíčové prvky

PŘIDEJTE TROCHU INSPIRACE NAVÍC

Novému MINI Countryman jsme nadělili některé opravdu inspirativní vlastnosti. Nejen v oblasti designu exteriéru a interiéru, ale také co se týče technologií. Vše proto, aby se každá vaše cesta proměnila v opravdové dobrodružství.

Poznejte tyto úžasné detaily, které vaši jízdu promění ve zcela nový zážitek.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posunem do strany změňte barvu

48 HODIN S NOVÝM MINI COUNTRYMAN

Nabídka

VYBERTE SI Z TĚCHTO SKVĚLÝCH NABÍDEK!

MINI, KTERÁ JSOU K DISPOZICI IHNED, MOHOU BÝT OKAMŽITĚ VAŠE.

MINI COUNTRYMAN

SETKEJTE SE SE SVÝM MINI.

Vyberte si z těchto skvělých nabídek vozů MINI začínajících na 717 600 Kč. Všechny jsou k dispozici okamžitě, takže mohou být ihned vaše.

NAJDĚTE SVÉHO NEJBLIŽŠÍHO MINI AUTORIZOVANÉHO DEALERA

MINI COUNTRYMAN

STÁLE NEJSTE ROZHODNUTI?

S novým MINI Countryman je stále co objevovat! Poznejte další vzrušující detaily tohoto mimořádného auta milujícího dobrodružství a vydejte se s ním na mimo silnice na nezpevněné cesty.