MINI 3-door
MINI 3DVEŘOVÉ

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 3-door Hatch MINI 3-door Hatch

NOVÁ PODOBA KLASIKY.

NOVÁ PODOBA 3DVEŘOVÉHO MINI JE NETRPĚLIVÁ, ABY NA SEBE OTÁČELA POHLEDY A VYKRUŽOVALA ZATÁČKY.

UPRAVENO PRO VĚTŠÍ ZÁPAL.

Kultovní 3dveřové MINI si s ještě větším zápalem a odhodláním než dříve stále uchovává konvence bořícího ducha s nezaměnitelnou siluetou. Tento oku lahodící rebel, který je nyní připraven pro ještě větší porci zábavy, miluje úzká městská zákoutí a stísněné prostory. Spojuje vzrušení a eleganci s větší dávkou výkonu a posouvá legendární pocit z jízdy jako v motokáře na další úroveň.
FUNKCE

JEDINÝ SVÉHO DRUHU.

Mimořádně divoké a nesporně stylové 3dveřové MINI je třídou samou pro sebe. Dynamické linie a výrazná přední část s větší maskou chladiče zvyšují celkový sportovní vzhled a vyzývají k ještě většímu dobrodružství. Je to ale jedinečná vícebarevná střecha Multitone, která z něj dělá objekt obdivu. To vše je kombinováno spolu s vytříbeným a ohromujícím designem interiéru, chytrou a intuitivní technikou a různými možnostmi individualizace, díky nimž bude vaše MINI skutečně jedinečným strojem.
VLASTNOSTI
EXTERIÉR
INTERIÉR

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ!

NABÍDKA

VAŠE DOBRODRUŽSTVÍ S MINI MŮŽE ZAČÍT PRÁVĚ TEĎ!

Zcela nové 3dveřové MINI už se nemůže dočkat, až se s ním projedete. Podívejte se teď hned na naši online nabídku modelů!
MINI 3-door Hatch
MINI 3-door Hatch

POZNEJTE HO.

Zjistěte více informací o všech vzrušujících detailech nového 3dveřového MINI. Je to divoká, stylová a technologiemi napěchovaná ikona.
 MINI 3-door
MINI 3DVEŘOVÉ