Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

OBLÍBENÝ DEALER

MINI HATCHBACK & MINI CABRIO.
PŘIPRAVENI NA PROHLÍDKU MĚSTA.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Objevte báječnou nabídku 3- a 5dveřového MINI a MINI Cabrio. Jsou tu, jsou úžasná a nikdy nebyla lépe připravena objevit všechna zákoutí města.
MINI HATCH

STYLOVÁ PROHLÍDKA MĚSTA

Tři nejlepší způsoby, jak se pohybovat městem: ikonické 3dveřové MINI s fascinujícím svezením připomínajícím motokáru, 5dveřové MINI s prostorem pro více zábavy a MINI Cabrio, které je dokonalé pro prohlídku města pod otevřeným nebem. Objevte, co nabízejí, a prozkoumejte město z jiného úhlu pohledu.
MINI HATCH

MOTOKÁROVÁ ZÁBAVA VE MĚSTĚ

Je skutečnou ikonou stylu, své třídy a zábavy. Tento malý, ale schopný vůz zanechá na ulicích skutečný dojem. Zažijte charisma jeho dědictví. Projeďte se stylově. Nechte se unést pocitem z jízdy jako v motokáře. Vyberte si 3dveřové MINI jako svého průvodce městem.

STEJNÁ TŘÍDA, VÍC PROSTORU

Přichází ikona stylu – a nyní je ještě úžasnější. 5dveřové MINI je připraveno zvládnout víc: má víc dveří, nabídne více místa pro nohy a hlavu a přinese víc zábavy! Pasuje váš temperament k 5dveřovému MINI?
MINI HATCH
MINI CONVERTIBLE

OTEVŘENÝ VŠEMU

Stáhněte střechu a vnímejte vítr. Pro řidiče MINI Cabrio je limitem pouze obloha. Rozpustilý, drzý, ale stylový – tohle je vůz s charakterem. Otevřete ho a vyčistěte si hlavu, čeká na vás více městských dobrodružství!
Klíčové prvky

VYBERTE SVÉ MINI

MINI je vaší nejlepší možností, jak stylově cestovat po městě. Ale jaké si vybrat?

Modelová řada nabízí různé možnosti, jež splní vaše konkrétní požadavky.

Která z nich si získá vaše srdce?

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posunem do strany změníte barvu

48 HODIN S HATCHBACKY MINI & MINI CABRIO

Nabídka

Vyberte si své MINI právě teď.

Nabídky MINI připravené jen pro Vás.

MINI COUNTRYMAN

Tvé MINI je právě online.

Pořiďte si nové MINI právě teď z pohodlí vašeho domova.

NAJDĚTE SI SVÉHO DEALERA

MINI HATCH

STYLOVÉ VOLBY

Hatchbacky MINI a MINI Cabrio jsou vozy, které si vybírají neobvyklí řidiči oceňující jedinečnost. Zdůrazněte svou originalitu a projíždějte ulicemi se skutečným stylem.