Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

PREFEROVANÝ DEALER

NOVÉ MINI COUNTRYMAN SE.
POHÁNĚNO INSPIRACÍ.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

VYZKOUŠEJTE SÍLU INSPIRACE

Seznamte se s novým MINI Countryman SE – dobrodružným jako vždy, ale nyní ještě senzačnějším. Se všemi novými nápadnými designovými detaily a vylepšenými špičkovými technologiemi si toto úžasné, dobrodružné a planetu Zemi milující vozidlo jednoduše získá vaše srdce. Tento plug-in hybrid nepohání pouze spalovací motor a elektromotor. Vpřed ho žene také inspirace k tomu, aby váš život byl plný každodenních dobrodružství.
MINI COUNTRYMAN

KAŽDODENNÍ MALÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINI Countryman bylo vždy nejdobrodružnějším členem rodiny MINI. Nové MINI Countryman SE je však připraveno vám ukázat zcela nový typ dobrodružství. Ve městě bez emisí, na delších výletech mimo město vás odvážně a hospodárně inspiruje k tomu, abyste v každém možném okamžiku cesty zažili nová MINI dobrodružství!
MINI COUNTRYMAN

HYBRID NAVRŽENÝ PRO DOBRODRUŽSTVÍ.

Nové MINI Countryman SE má všechny vlastnosti svého pouze spalovacím motorem poháněného dvojčete, ovšem tato verze je navržena více pro použití ve městě. Projeďte městem s nulovými emisemi a elektrickým dojezdem až 57 km a současně to rozbalte během občasných dobrodružství mimo město s pohonem všech kol ALL4. Zažijte vzrušení s úžasným zrychlením z 0 na 100 km za 6,8 sekundy.
MINI COUNTRYMAN

NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ ČEKAJÍ.

Nové MINI Countryman je k dispozici také ve verzi se spalovacím motorem. Všichni, kteří milují prozkoumávání přírody, si tento výkonný vůz s pěti pohodlnými sedadly, prostorným zavazadlovým prostorem, kam se vejdou všechna vaše zavazadla a vybavení pro volný čas, a špičkovými technologiemi, díky nimž bude vaše cesta do přírody dobrodružná a pohodlná, jistě užijí.
Klíčové prvky

BUĎTE SOUČÁSTÍ ZMĚNY.

Nové MINI Countryman SE zaujme svými změnami jak exteriéru, tak interiéru. Za těmito novými, velkolepě přepracovanými prvky se lidé z vašeho okolí skutečně otočí. Prostorný zavazadlový prostor spolu s krásně vybaveným interiérem jsou opravdu úchvatné. Díky plug-in hybridní technologii jde o ideální volbu pro ty, kterým záleží na životním prostředí.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posunem do strany změňte barvu

48 HODIN S NOVÝM MINI COUNTRYMAN

Nabídka

VYBERTE SI Z TĚCHTO SKVĚLÝCH NABÍDEK!

MINI, KTERÁ JSOU K DISPOZICI IHNED, MOHOU BÝT OKAMŽITĚ VAŠE.

MINI COUNTRYMAN

SETKEJTE SE SE SVÝM MINI.

Vyberte si z těchto skvělých nabídek vozů MINI začínajících na 999 700 Kč. Všechny jsou k dispozici okamžitě, takže mohou být ihned vaše.

NAJDĚTE SVÉHO NEJBLIŽŠÍHO MINI AUTORIZOVANÉHO DEALERA

MINI COUNTRYMAN

CHCETE VÍCE?

Zajímá vás technika nového plug-in hybridního MINI Countryman SE? Nebo chcete blíže poznat jeho unikátní styl? Objevte více detailů o tomto mimořádném voze!