MINI PHEV
MINI Countryman Hybrid

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI PHEV MINI PHEV

PLUG-IN HYBRIDNÍ MINI COUNTRYMAN.

POHÁNĚNO INSPIRACÍ.

PLUG-IN HYBRIDNÍ MINI. DOPŘEJTE SI NABITÝ VÍKEND.

Připravte se na mimořádný zážitek. Nové plug-in hybridní MINI Countryman využívá sílu elektřiny a vytváří vzrušující, ale udržitelné zážitky z jízdy. Svým promyšleným designem a precizní technikou se staví proti všemu, co jste si mysleli, že o hybridní jízdě víte. Dokonalou rovnováhou mezi výkonem a hospodárností získáte z obou pohonů to nejlepší.
KLÍČOVÉ PRVKY

BUĎTE SOUČÁSTÍ ZMĚNY.

Nové plug-in hybridní MINI Countryman zaujme svými změnami jak exteriéru, tak interiéru. Za těmito novými, velkolepě přepracovanými prvky se lidé z vašeho okolí skutečně otočí. Prostorný zavazadlový prostor spolu s krásně vybaveným interiérem jsou opravdu úchvatné. Díky plug-in hybridní technologii jde o ideální volbu pro ty, kterým záleží na životním prostředí.
VLASTNOSTI
EXTERIÉR
INTERIÉR

VYTVOŘTE SI SVÉ VLASTNÍ!

BLÍŽE VAŠIM POTŘEBÁM.

Vaše plug-in hybridní MINI Countryman už na vás dost možná čeká. Podívejte se na naši online nabídku modelů ještě dnes!
MINI PHEV
MINI PHEV

HLEDÁTE JEŠTĚ NĚCO NAVÍC?

Zajímá vás technologie, kterou používá nové plug-n hybridní MINI Countryman? Nebo byste chtěli ještě více prozkoumat jeho jedinečný styl? Získejte další informace o tomto neobyčejném voze!

MINI PHEV
MINI Countryman Hybrid