MINI John Cooper Works
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI John Cooper Works MINI John Cooper Works

ZAŽIJTE TO VZRUŠENÍ.

MINI Clubman John Cooper Works je připraven vyražit na závod.

MÁ SÍLU.

MINI Clubman John Cooper Works je skutečnou podstatou veškeré vzrušující zábavy, kterou motorsport nabízí. Výkonný a impozantní, ale také agilní a elegantní – tento úžasný stroj je připraven vládnout ulicím města a dobývat závodní dráhy. Připravte se na obrovské vzrušení ze skutečné síly.
FUNKCE

TŘÍDA SAMA PRO SEBE.

Mohutné tvary, výrazný charakter a hlasité mručení jsou jen některé z charakteristických rysů, které definují tento mimořádný a zároveň ďábelský automobil. Aerodynamický přední nárazník zdůrazňuje závodního ducha a sportovní tvar zadního spoileru naznačuje, že je hráčem, který to myslí opravdu vážně. Ačkoliv jiné poutavé designové prvky, jako jsou zrcátka nebo boční ozdoby, taktéž odkazují na závodní charakter, jsou to právě výkonové parametry, které jsou nejpřesvědčivější. Dechberoucí zrychlení z 0 na 100 km/h a úžasný výkon 306 koní jsou tím, co z tohoto automobilu dělá skutečnou legendu.
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
EXTERIÉR
INTERIÉR

TAK BLÍZKO.

Nové MINI Clubman John Cooper Works je možná blíže, než si myslíte. Podívejte se na aktuální nabídku okamžitě dostupných modelů!
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works

JE TOHO JEŠTĚ MNOHEM VÍCE.

Zjistěte více informací o vynikajících vlastnostech na závody připraveného MINI Clubman John Cooper Works.
MINI John Cooper Works
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo