Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

PREFEROVANÝ DEALER

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS CLUBMAN.
DOSTATEČNĚ DRSNÉ.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Nové MINI John Cooper Works Clubman přijíždí. S obrovským stádem koňských sil, dechberoucím zrychlením a charakterem drsňáka je připraveno na závodní okruh. Tohle je skutečně nejodvážnější MINI všech dob. Máte odvahu, abyste mu stačili?
CLUBMAN

NEJODVÁŽNĚJŠÍ TEST

Nezkrotný závodní duch a neustálá ochota posouvat limity – toto auto řidiče skutečně vystavuje nejnáročnější zkoušce: máte opravdu odvahu ho řídit? A zvládnete zůstat v klidu?
MINI CLUBMAN JCW

ZAŽIJTE VÝKON

Nové MINI John Cooper Works Clubman disponuje nevídaným výkonem 306 koní. Tento opravdu působivý výkon nabídne každému řidiči vzrušení ze skutečných emocí za volantem.
ZÁLEŽITOST SEKUND

ZÁLEŽITOST SEKUND

Jak rychle to začne být vážné? S novým MINI John Cooper Works Clubman stačí jen několik málo sekund! Se zrychlením z 0 na 100 km/h za 4,9 s je neuvěřitelně živé a vždy připravené na nějaké to okruhové dobrodružství.
Klíčové prvky

DRSNÝ HRÁČ

Nové MINI John Cooper Works Clubman rádo hraje tvrdě. Na druhou stranu… vy ne? Výkon 306 koní a zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy jsou atributy, jež splňují standardy vynikajících řidičů, kteří rádi posouvají své hranice.
MINI CLUBMAN JCW
Silný charakter nejlépe ocení ti, kteří to mají stejně. Pokud míříte vysoko, vždy vyhledáváte neobyčejné věci a neustále si kladete náročné úkoly, možná jste právě našli perfektního parťáka.

Vyzkoušejte ještě dnes

Nabídka

Vyberte si své MINI právě teď.

Nabídky MINI připravené jen pro Vás.

MINI COUNTRYMAN

Tvé MINI je právě online.

Pořiďte si nové MINI právě teď z pohodlí vašeho domova.

VYHLEDEJTE SVÉHO AUTORIZOVANÉHO DEALERA

MINI CLUBMAN JCW

POZNEJTE NÁŠ NEJLEPŠÍ MOTOR

Náš nejvýkonnější motor je nyní k dispozici pro MINI Clubman, Countryman, Cabrio a 3dveřové MINI.

Řada John Cooper Works se může pochlubit výkonem až 306 koňských sil a je navržena pro ty, kteří vyžadují maximální výkony a působivý vzhled.