Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

PREFEROVANÝ DEALER

NOVÉ MINI CLUBMAN.
OTEVŘETE VÍCE DVEŘÍ.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Nové MINI Clubman je tady. Stylové jako vždy. Ale nyní prostornější než kdy jindy. Je připraveno ohromit a překvapit. S novým MINI Clubman se otevřete novým obzorům se šesti dveřmi.
MINI CLUBMAN

OTEVŘENÉ NOVÝM PERSPEKTIVÁM

Nové MINI Clubman je plné překvapení. Klasický design, který si v průběhu let získal srdce skutečných estétů, byl zachován, přesto však byl vylepšen několika poutavými detaily, jako jsou například zadní světla s grafikou britské vlajky Union Jack. 6 dveří a prostorný zavazadlový prostor otevírají tolik nových možností! A inovativní technologická řešení, jako jsou systémy MINI Connected, jsou tu proto, aby vám usnadnily zážitek z jízdy ve všech možných situacích.
MINI CLUBMAN

OTEVŘENO JEDINEČNOSTI

Unikátní design byl vždy silnou stránkou MINI Clubman. Nová verze v této oblasti rozhodně nezklame a nabízí některé ohromující prvky, jako jsou například nová zadní LED světla s grafikou britské vlajky Union Jack. Nové MINI Clubman je nabízeno také ve svěží a neobyčejně pestré paletě barev karoserie, včetně červené Indian Summer Red.
MINI CLUBMAN

VÍCE PROSTORU PRO VAŠE NÁPADY

Nové MINI Clubman se 6 dveřmi a mimořádně prostorným zavazadlovým prostorem o objemu 360 až 1250 litrů je připraveno na víc! Nabízí pohodlný prostor až pro 5 osob, čímž je rozumnou volbou pro rodinný automobil. Křídlové dveře usnadňují přístup do zavazadlového prostoru a jeho vykládání a nakládání.
Klíčové prvky

JEDINÉ MINI, KTERÉ VYHOVUJE VŠEM

Nové MINI Clubman má různé výhody, které ocení řidiči s mnohostrannými zájmy. Jeho elegantní, přesto svěží design je vysoce ceněn opravdovými znalci. Bylo navrženo s ohledem na praktičnost a vybaveno nejmodernějšími technologiemi, které vám usnadní každodenní cestování.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posunem do strany změníte barvu

Vyzkoušejte ještě dnes

Nabídka

Vyberte si své MINI právě teď.

Nabídky MINI připravené jen pro Vás.

MINI COUNTRYMAN

Tvé MINI je právě online.

Pořiďte si nové MINI právě teď z pohodlí vašeho domova.

VYHLEDEJTE VAŠEHO AUTORIZOVANÉHO DEALERA

MINI CLUBMAN

NEMŮŽETE SE ROZHODNOUT?

Díky svým ikonickým děleným zadním dveřím je nové MINI Clubman perfektním autem pro ty, kteří mají osobnost.

Dokonalým způsobem kombinuje praktičnost, prostor, řemeslné zpracování a výkon a nabízí zábavnou jízdu, při níž odvezete vše, co potřebujete.