MINI Clubman
Clubman

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI CLUBMAN MINI CLUBMAN

MINI CLUBMAN.

OTEVŘETE VÍCE DVEŘÍ.

OTEVŘENO PRO MINI CLUBMAN.

Dovolte, abychom vám představili nejpropracovanější, nejuniverzálnější a nejprostornější MINI všech dob. Jakmile usednete za volant, nové MINI Clubman otevře další dveře novým vzrušujícím obzorům. S pěti sedadly a šesti dveřmi si s sebou na cesty do MINI Clubman můžete zabalit velké množství věcí. Velkorysý zavazadlový prostor se dá zvětšit až na objem 1250 litrů, což vám poskytne ještě více prostoru pro vaše plány. Efektivní pohon všech kol ALL4 vám dává jistotu, kterou potřebujete na každé silnici. To vše z něj činí ideální auto pro všechny vaše potřeby a do všech ročních období.

KLÍČOVÉ PRVKY

OTEVŘENÉ NOVÝM PERSPEKTIVÁM.

Nové MINI Clubman je plné překvapení. Klasický design, který si v průběhu let získal srdce skutečných estétů, byl zachován, přesto však byl vylepšen několika poutavými detaily, jako jsou například zadní světla s grafikou britské vlajky Union Jack. 6 dveří a prostorný zavazadlový prostor otevírají tolik nových možností! A inovativní technologická řešení, jako jsou systémy MINI Connected, jsou tu proto, aby vám usnadnily zážitek z jízdy ve všech možných situacích.

VLASTNOSTI
EXTERIÉR
INTERIÉR

VYTVOŘTE SI SVÉ VLASTNÍ!

NABÍDKA

BLÍŽ, NEŽ SI MYSLÍTE.

Vaše nové MINI Clubman se nemůže dočkat, až se s vámi setká. A může to být dříve, než byste čekali. Podívejte se na naši online nabídku modelů ještě dnes!

MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN

OTEVŘENÉ NOVÝM ZÁŽITKŮM.

V MINI Clubman je pořád co objevovat! Poznejte všechny úžasné detaily tohoto úchvatného vozu, otevřeného všem dobrodružstvím!

 MINI Clubman
Clubman