Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

NEJLEPŠÍ ČÁST ROKU.

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ, DÍLY A SERVIS.

MINI Countryman černá – pohled zezadu – zasněžené hory MINI Countryman černá – pohled zezadu – zasněžené hory

VÝLETY, KTERÉ SE VÁM NAVŽDY ZAPÍŠÍ DO PAMĚTI.

S MINI Originálním příslušenstvím, náhradními díly a servisem bude další sezóna ještě lepší. Ať už do vaší cesty přidáte více dobrodružství s MINI střešním nosičem na lyže, nebo si ho udržíte v čistotě pomocí MINI gumových rohoží v černé barvě Essential Black, cesta před vámi je prostředkem, jak dosáhnete svého potěšení. A to je jen začátek. S nejlepšími produkty roku si naplno užijete každou cestu v této sezóně.

PRAKTICKÉ DOPLŇKY.

S PLNÝM VYBAVENÍM PŘIPRAVENI DO AKCE.

MINI Countryman – systém střešních nosičů – držák lyží a snowboardů MINI Countryman – systém střešních nosičů – držák lyží a snowboardů

ŠPIČKOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ, MIMOŘÁDNÝ VZHLED.

Na silnici vypadá skvěle v leskle černém provedení Piano Black. S těmi nejlepšími díly, které odpovídají vašemu osobnímu stylu, zahájíte novou sezónu tím nejlepším způsobem. Dodejte vašemu MINI skutečnými čísly a písmeny více stylu. Nejenže bude vyčnívat z davu, ale bude jasné, že je skutečně jen a jen vaše.

MINI PŘÍSLUŠENSTVÍ – boční ozdoby – britská vlajka

MINI BOČNÍ OZDOBY, TMAVÁ BRITSKÁ VLAJKA.

Hrdá tradice. MINI boční ozdoby potvrzují hrdé dědictví tradičním designem britské vlajky Union Jack v šedém provedení a dodávají vozu další porci individuality. Jsou navrženy přímo pro přední blatníky MINI a dokonalým způsobem doplňují dynamický vzhled vozu.

MINI KRYTY VNĚJŠÍCH ZRCÁTEK, TMAVÁ BRITSKÁ VLAJKA.

Pocta tradici. MINI vnější zpětná zrcátka Night Jack s tmavou britskou vlajkou jsou stylovým doplňkem. Jednoduše je nainstalujte místo standardních krytů a při každém pohledu na ně si udělejte malou radost. S jejich individualistickým kvalitním vzhledem jsou obdivné pohledy všech okolo samozřejmostí.

MINI PŘÍSLUŠENSTVÍ - KRYTY VNĚJŠÍCH ZRCÁTEK - UNION JACK
MINI PŘÍSLUŠENSTVÍ – Cooper S označení – Piano Black

OZNAČENÍ MINI COOPER S PIANO BLACK.

Sportovní vzhled. Stylové označení MINI Cooper S Piano Black v lesklém černém provedení zdůrazňuje dynamický vzhled vašeho MINI. Je lakováno lesklou černou barvou Piano Black a je stejně robustní jako nezaměnitelné. Dokonale tak individualizuje exteriér vozu.

MINI LOGO PIANO BLACK.

Celočerná elegance. Temně černý vzhled MINI loga v provedení Piano Black působivým způsobem dodává MINI ještě individualističtější výraz. Znak MINI je lakovaný leskle černou barvou Piano Black a exteriéru propůjčuje více osobitosti.

MINI PŘÍSLUŠENSTVÍ – Logo – Piano Black
MINI PŘÍSLUŠENSTVÍ – označení ALL4 – Piano Black

MINI OZNAČENÍ ALL4, PIANO BLACK.

Zcela v černé barvě. Stylové označení MINI ALL4 v leskle černém provedení Piano Black zdůrazňuje dynamický vzhled vašeho MINI. Je lakováno zářivě černou barvou, působí robustně, nezaměnitelně a dokonale ladí s ostatními prvky exteriéru.

KOLA & PNEUMATIKY.

MINI ORIGINÁLNÍ ZIMNÍ KOLA A PNEUMATIKY.

Všechny MINI Originální kompletní sady kol jsou exkluzivně osazeny pneumatikami se znakem hvězdy, což je zárukou maximální kvality a bezpečnosti. Tyto pneumatiky byly vyvinuty v těsné spolupráci s předními výrobci, jako je Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli. Byly intenzivně testovány tak, aby vašemu MINI zajistily maximální možnou přilnavost a byly ideálně přizpůsobené jeho vlastnostem.

Zimní pneumatiky se důrazně doporučují v oblastech, kde teplota trvale klesá pod +7 °C, protože právě ty zajistí, aby vaše vozidlo bezpečně drželo a lépe brzdilo na silnici a za všech podmínek mělo tu nejlepší možnou přilnavost.

Samozřejmostí je pojištění pneumatik MINI vztahující se na pneumatiky s hvězdou na novém voze i pneumatiky zakoupené z nabídky MINI Originálních kol a pneumatik. Po dobu 36 měsíců vás chrání před neočekávanými náklady na výměnu.

MINI příslušenství – originální kola – zimní pneumatiky MINI příslušenství – originální kola – zimní pneumatiky

DESIGN EXTERIÉRU.

NEJŽÁDANĚJŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

MINI SERVIS.

PRIORITY VYŘÍZENY. BEZPEČNOST ZAJIŠTĚNA.

MINI Servis – Service inclusive – Podpora MINI Servis – Service inclusive – Podpora

MINI VALUE SERVIS.

Každý má rád překvapení... tedy kromě cen za servis. Objevte náš MINI Value Servis, v němž jsou díly a práce součástí jedné atraktivní cenové nabídky. Žádné neočekávané překvapení nečekejte. To je pro nás skutečná hodnota servisu. Víme totiž, že hodnotný servis a jeho výhody jsou neocenitelné. Pokud je tedy vaše MINI starší než čtyři roky, srovnáme jeho věk s férovou cenou. Právě to máme na mysli pod „skutečnou hodnotou – value“. Rezervujte si tedy schůzku hned teď a připojte se k rodině MINI. Těšíme se na setkání s vámi a vaším MINI.

MINI LIFESTYLE.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCE.

#HereWeGo Děkujeme celé komunitě MINI za skvělé vizuály!