POSUŇTE VAŠE CESTOVÁNÍ NA NOVOU ÚROVEŇ.

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A SERVIS.

MINI Příslušenství Podzim & Zima – stage

PORAĎTE SI SE VŠEMI NÁSTRAHAMI SILNIC.

Správná příprava udělá z každé cesty nezapomenutelné dobrodružství. Když máte tu správnou výbavu, bude bez ohledu na překážky vše snadné. Dejte průchod své dobrodružné povaze a podívejte se na výzvy na cestách jako na příležitost k sebezdokonalení a učení. S komplexní nabídkou MINI Originální příslušenství je čas pozvednout cestování na vyšší úroveň.

PRAKTICKÉ DOPLŇKY.

JEDINEČNÉ ZÁŽITKY: BEZ OMEZENÍ.

MINI ZADNÍ NOSIČ KOL.

Velmi praktický: Tento robustní a sklopný zadní nosič jízdních kol byl speciálně vyvinutý pro MINI. Uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola, a přitom neomezuje přístup do zavazadlového prostoru, i když jsou jízdní kola upevněna na nosiči. Když se nevyužívá, lze jej pro ochranu před nárazem uložit do zavazadlového prostoru.

MINI Příslušenství – zadní nosič kol

PŘÍSLUŠENSTVÍ MINI PIANO BLACK A NIGHT JACK.

Styl je pomyslnou třešinkou na dortu, a to i uprostřed zimy. Zajistí ho nabídka designových leskle černých doplňků Piano Black a tmavého motivu britské vlajky Night Jack. Klasický způsob, jak během každého dobrodružství dodat vzhledu Vašeho MINI ještě více ikoničnosti.
Mini příslušenství – boční ozdoby – britská vlajka union jack Mini příslušenství – boční ozdoby – britská vlajka union jack

MINI BOČNÍ OZDOBY.

Dvojitá dávka stylu. MINI boční ozdoby v tradičním provedení s britskou vlajkou Union Jack jsou vzrušujícím designovým doplňkem a dodávají vozu ještě více individuality. Jsou navrženy přímo pro boční panely MINI a dokonale doplňují jejich dynamický vzhled.

MINI VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA.

Ukažte vlajku. Pomocí klasických MINI vnějších zpětných zrcátek s britskou vlajkou Union Jack. Instalují se jednoduše místo standardních krytů zrcátek a při každém pohledu z boku potěší. Jsou elegantní, vyznačují se vysokou kvalitou a jejich nedílnou součástí je individuální vzhled.
Mini příslušenství – mini zpětná zrcátka – britská vlajka union jack Mini příslušenství – mini zpětná zrcátka – britská vlajka union jack
Mini příslušenství – mini boční pruhy – piano black

MINI BOČNÍ PRUHY PIANO BLACK.

Ryzí dynamika v černém. Výrazné boční pruhy MINI v leskle černé barvě Piano Black přinášejí do ulic dynamický vzhled MINI. Není třeba dodávat, že litý, vysoce kvalitní barevný obtisk je odolný vůči světlu, vzdoruje větru i povětrnostním vlivům a zachovává si hloubku barev i po mytí v automyčkách. Pro dynamický sportovní vzhled.

MINI SPORTOVNÍ BOČNÍ PRUHY PIANO BLACK.

Dynamický sportovní vzhled. Sportovní pruhy MINI v leskle černé barvě Piano Black na kapotě a víku zavazadlového prostoru jsou vysoce kvalitní jednobarevné polepy. Ztělesňují ryzí dynamiku a samozřejmě jsou odolné vůči světlu, povětrnostním vlivům a mytí v automyčkách.
Mini příslušenství – mini sportovní pruhy – piano black

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Mini příslušenství – ramínko na šaty – systém travel a comfort Mini příslušenství – ramínko na šaty – systém travel a comfort

MINI RAMÍNKO NA ŠATY PRO SYSTÉM TRAVEL & COMFORT.

Nezmačkané až do cíle. Ramínko na šaty systému Travel & Comfort v atraktivním designu MINI umožňuje zavěšení oděvů na zadní stranu opěradel předních sedadel. Připevnění pomocí zásuvného spojovacího systému k základnímu nosiči je jednoduché a odolné proti nárazu. Ramínko lze také vyjmout z vozu a používat jej zcela samostatně.

MINI ADVANCED CAR EYE 3.0 PRO.

Mějte vše pod dohledem. Výbava MINI Advanced Car Eye 3.0 Pro je tvořena vysoce kvalitními Full HD kamerami snímajícími oblast před vozidlem a za ním, a to i v případě, že je zaparkované. Pokud systém zaznamená nezvyklé projevy či neobvyklé pohyby mimo vozidlo, pro zdokumentování možné nehody nebo (pokusu o) vloupání záběry automaticky uloží.
Mini příslušenství – HD kamera – pokročilá kamera pro snímání prostoru kolem vozu Mini příslušenství – HD kamera – pokročilá kamera pro snímání prostoru kolem vozu
KOLA & PNEUMATIKY.

VYBAVTE SE NA PRŮZKUM.

Všechna MINI Originální zimní kompletní kola jsou vybavena výhradně zimními pneumatikami označenými symbolem hvězdy, které jsou zárukou kvality a bezpečnosti. Byly vyvinuty v těsné spolupráci s předními výrobci, jako jsou Pirelli, Continental, Goodyear a Dunlop, a jsou testovány tak, aby Vašemu MINI přinesly větší přilnavost k vozovce, a tím zpříjemnily Vaše každodenní cesty.

Zimní pneumatiky se důrazně doporučují pro oblasti, kde teplota trvale klesá pod 7 °C; v těchto podmínkách zajišťují více bezpečnosti, kratší brzdnou dráhu a více gripu bez ohledu na konkrétní podmínky. Pojištění pneumatik MINI od společnosti Allianz-Versicherungs AG je standardní výbavou, která Vás po dobu 36 měsíců chrání před neočekávanými výdaji na opravu nebo výměnu pneumatik.

Mini Aftersales – kola a pneumatiky – vybavte se

ROZTOČTE TO STYLOVĚ.

MINI ORIGINÁLNÍ KOLA & PNEUMATIKY

MINI SNĚHOVÉ ŘETĚZY.

Zimní bezstarostnost. MINI Sněhové řetězy Comfort Plus se vyznačují snadnou instalací zásluhou samoutahovacího systému. Pro co nejlepší trakci na ledu a sněhu jsou navrženy jako křížové s jemnou rovnoměrnou síťovinou a mimořádně přilnavými řetězovými prvky.
MINI SERVIS.

VŠE JE LEPŠÍ SPOLEČNĚ.

Společně nejen fungujeme, ale je to i součást naší identity. Důvěra a jistota, které přináší týmová práce, se opírá o profesionalitu a zájem. MINI servis je tak naším společným servisem. Bez dodatečných nákladů a bez nutnosti se o cokoli starat se postavíme každé výzvě a povýšíme ji na příležitost: společně.
MINI Servisní centrum – úvodní video MINI Servisní centrum – úvodní video

PÉČE O VŮZ.

MINI PÉČE O VŮZ.

#HereWeGo: Děkujeme celé komunitě MINI za skvělé fotografie.