MALÉ-VELKÉ OKAMŽIKY.

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A SERVICE.

Muž ve žluté bundě si hraje ve sněhu na venkově. Muž ve žluté bundě si hraje ve sněhu na venkově.

ZIMA NENÍ DŮVODEM, PROČ ZŮSTAT DOMA. JE TO VÝZVA K TOMU, ABYSTE ŠLI VEN.

Víte, že venku na vás čekají ty nejlepší stránky každé části roku? Připravte se tedy na magickou schopnost zimy proměnit svět kolem vás. Ať už prozkoumáváte ztichlé lesy pokryté sněhem stylově s pomocí MINI Originálního příslušenství a MINI Servisu, nebo se vydáváte na promrzlé silnice s MINI Originálními zimními koly a pneumatikami označenými symbolem hvězdy. Posuňte svůj zažitý přístup a získejte tak nový úhel pohledu na všechny ty malé-velké okamžiky, které vám vaše dobrodružství nabídnou.
PRAKTICKÉ DOPLŇKY.

NEJEN PRAKTICKÉ. ČISTÁ LÁSKA V KAŽDÉM DETAILU.

MINI KOMPAKTNÍ ZADNÍ NOSIČ KOL.

Pro dvě jízdní kola/elektrokola (každé o maximální hmotnosti 30 kg), rychlé a bezpečné upevnění na kouli tažného zařízení, možnost uložení v zavazadlovém prostoru ve složeném stavu odolném proti nárazu.

MINI 3dveřové - MINI střešní box MINI 3dveřové - MINI střešní box

MINI PŘÍSLUŠENSTVÍ PIANO BLACK A NIGHT JACK.

S naší nabídkou schváleného stylového příslušenství, které zahrnuje nové designy Piano Black a Night Jack, i uprostřed zimy dodáte svému MINI ještě více stylu a šarmu. Tato klasicky černá povrchová úprava vtiskne vašemu MINI dokonale osobitý charakter, který umocňuje jeho ikonický vzhled a výraz.

MINI příslušenství - MINI boční ozdoby - union jack styl MINI příslušenství - MINI boční ozdoby - union jack styl

MINI BOČNÍ OZDOBY NIGHT JACK.

Boční ozdoby s tradičním designem britské vlajky v šedém provedení jsou vzrušujícím doplňkem a dodávají vozu další dávku individuality.

MINI KRYTY VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK NIGHT JACK.

Kryty vnějších zrcátek MINI Night Jack na sobě stylovým způsobem nesou britskou vlajku. Jednoduše se nainstalují místo standardních krytů.
MINI příslušenství - MINI kryty vnějších zpětných zrcátek - union jack styl
MINI příslušenství - MINI linky na bocích - piano black

MINI LINKY NA BOCÍCH PIANO BLACK.

Čistá dynamika v černé barvě. Výrazné MINI boční linky v černé barvě Piano Black přenášejí dynamický vzhled MINI na ulici.

MINI SPORTOVNÍ PRUHY PIANO BLACK.

Dynamický závodní vzhled. MINI sportovní pruhy v černé barvě Piano Black na kapotě a víku zavazadlového prostoru z vysoce kvalitní jednobarevné fólie.

MINI příslušenství - MINI sportovní pruhy - piano black

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

MINI příslušenství - MINI sportovní pruhy - piano black MINI příslušenství - MINI sportovní pruhy - piano black

MINI RAMÍNKO NA ŠATY PRO SYSTÉM TRAVEL & COMFORT.

MINI ramínko na šaty systému Travel & Comfort se pomocí zásuvné spojky zacvakne do samostatně dodávaného základního nosiče. 

MINI ADVANCED CAR EYE 3.0 PRO.

Vše pod kontrolou. Kamera MINI Advanced Car Eye 3.0 PRO s rozlišením QHD a full HD automaticky zaznamenává případné nehody a pokusy o vloupání.

MINI příslušenství - MINI Advanced Car Eye 3.0 PRO

KOLA & PNEUMATIKY.

MINI ORIGINÁLNÍ ZIMNÍ KOLA A PNEUMATIKY.

MINI Originální kompletní sady zimních kol jsou vybaveny výhradně našimi pneumatikami označenými hvězdou, protože je tím zajištěna kvalita a bezpečnost. Tyto pneumatiky byly vyvinuty v těsné spolupráci s předními výrobci jako Goodyear, Dunlop, Michelin či Pirelli. Jsou přísně testovány, aby zlepšovaly přilnavost vašeho MINI k silnici, a jsou ideálně sladěny s koncepcí každého jednotlivého modelu MINI.

Zimní pneumatiky se důrazně doporučují pro oblasti, kde je teplota trvale nižší než +7 °C, potom se bude vaše vozidlo na silnici pohybovat bezpečněji, bude lépe brzdit a mít lepší přilnavost bez ohledu na podmínky. Samozřejmostí je pojištění pneumatik MINI od Allianz-Versicherungs AG, které vás chrání před neočekávanými náklady na opravu nebo výměnu po dobu 36 měsíců.

MINI COOPER COUNTRYMAN venku ve sněhu zadní pohled MINI COOPER COUNTRYMAN venku ve sněhu zadní pohled

MINI SNĚHOVÉ ŘETĚZY.

MINI Sněhové řetězy se díky pružným ocelovým obručím velmi snadno a rychle nasazují. Pro co nejlepší trakci na ledu a sněhu mají křížové uspořádání a jemnou rovnoměrnou síť s řetězy s vysokou přilnavostí.

MINI SERVICE.

RODINA, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

Rodina není jen o lásce, ale také o spojení a důvěře. Důvěra v to, že o všechno bude postaráno, aniž byste se museli o něco starat. Dokonce ani o další náklady. Právě tyto rodinné hodnoty jsou hnacím motorem našeho přístupu. Když tedy odvezete své MINI do MINI ServiVR, stane se něco výjimečného, stanete se součástí naší rodiny.

MINI Service MINI Service

PÉČE O VŮZ.

MINI ORIGINÁLNÍ PÉČE O VŮZ .

#HereWeGo: Děkujeme celé MINI komunitě za skvělé fotky.