MALÉ-VELKÉ OKAMŽIKY.

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A SERVIS.

Muž ve žluté bundě si hraje na venkově na sněhu. Muž ve žluté bundě si hraje na venkově na sněhu.

ZIMA NENÍ DŮVODEM, PROČ ZŮSTAT DOMA. JE TO VÝZVA K TOMU, ABYSTE ŠLI VEN.

Víte, že venku na vás čekají ty nejlepší stránky každé části roku? Připravte se tedy na magickou schopnost zimy proměnit svět kolem vás. Ať už prozkoumáváte ztichlé lesy pokryté sněhem stylově s pomocí MINI Originálního příslušenství a MINI Servisu, nebo se vydáváte na promrzlé silnice s MINI Originálními zimními koly a pneumatikami označenými symbolem hvězdy. Posuňte svůj zažitý přístup a získejte tak nový úhel pohledu na všechny ty malé-velké okamžiky, které vám vaše dobrodružství nabídnou.

PRAKTICKÉ DOPLŇKY.

NEJEN PRAKTICKÉ. ČISTÁ LÁSKA V KAŽDÉM DETAILU.

MINI KOMPAKTNÍ ZADNÍ NOSIČ KOL.

Pro dvě jízdní kola/elektrokola (každé o maximální hmotnosti 30 kg), rychlé a bezpečné upevnění na kouli tažného zařízení, možnost uložení v zavazadlovém prostoru ve složeném stavu odolném proti nárazu.

MINI 3dveřové – MINI střešní box MINI 3dveřové – MINI střešní box

MINI PŘÍSLUŠENSTVÍ PIANO BLACK A NIGHT JACK.

S naší nabídkou schváleného stylového příslušenství, které zahrnuje nové designy Piano Black a Night Jack, i uprostřed zimy dodáte svému MINI ještě více stylu a šarmu. Tato klasicky černá povrchová úprava vtiskne vašemu MINI dokonale osobitý charakter, který umocňuje jeho ikonický vzhled a výraz.

mini accessories – MINI side scuttles – union jack style

MINI BOČNÍ OZDOBY NIGHT JACK.

Boční ozdoby s tradičním designem britské vlajky v šedém provedení jsou vzrušujícím doplňkem a dodávají vozu další dávku individuality.

MINI KRYTY VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK NIGHT JACK.

Kryty vnějších zrcátek MINI Night Jack na sobě stylovým způsobem nesou britskou vlajku. Jednoduše se nainstalují místo standardních krytů.

mini příslušenství – MINI kryty zrcátek – s britskou vlajkou
mini příslušenství – MINI linky na bocích – leskle černé

MINI LINKY NA BOCÍCH PIANO BLACK.

Čistá dynamika v černé barvě. Výrazné MINI boční linky v černé barvě Piano Black přenášejí dynamický vzhled MINI na ulici.

MINI SPORTOVNÍ PRUHY JET BLACK.

Dynamický závodní vzhled. MINI sportovní pruhy v černé barvě Jet Black na kapotě a víku zavazadlového prostoru z vysoce kvalitní jednobarevné fólie.

mini příslušenství – MINI sportovní pruhy – leskle černé
mini příslušenství – MINI lišta pod bočními okny – piano black

MINI LIŠTA POD BOČNÍMI OKNY PIANO BLACK.

Dokonalý celočerný vzhled. MINI lišta pod bočními okny v černé barvě Piano Black dodává vozu mimořádně vytříbený vzhled. K dispozici pouze pro 3- a 5dveřové MINI.

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

MINI LED DVEŘNÍ PROJEKTORY.

MINI LED dveřní projektory se aktivují při otevření dveří. Promítají obraz z vyměnitelného slidu na zem vedle vozidla. 

mini příslušenství – MINI dveřní projektory – LED
mini příslušenství – ramínko na šaty – systém MINI travel comfort

MINI RAMÍNKO NA ŠATY PRO SYSTÉM TRAVEL & COMFORT.

MINI ramínko na šaty systému Travel & Comfort se pomocí zásuvné spojky zacvakne do samostatně dodávaného základního nosiče. 

MINI ADVANCED CAR EYE 2.0

Vše pod kontrolou. Kamera MINI Advanced Car Eye 2.0 s rozlišením Full HD automaticky zaznamenává případné nehody a pokusy o vloupání.

MINI příslušenství – HD kamera – MINI advanced car eye HD kamera
MINI příslušenství – dvojitý USB nabíjecí adaptér – USB typy A a C

MINI DVOJITÝ USB NABÍJECÍ ADAPTÉR PRO TYPY A A C.

MINI dvojitý USB nabíjecí adaptér, určený do zapalovače ve voze, umožňuje pohodlně a jednoduše nabíjet dvě zařízení současně. 

KOLA & PNEUMATIKY.

MINI ORIGINÁLNÍ ZIMNÍ KOLA A PNEUMATIKY.

MINI Originální kompletní sady zimních kol jsou vybaveny výhradně našimi pneumatikami označenými hvězdou, protože je tím zajištěna kvalita a bezpečnost. Tyto pneumatiky byly vyvinuty v těsné spolupráci s předními výrobci jako Goodyear, Dunlop, Michelin či Pirelli. Jsou přísně testovány, aby zlepšovaly přilnavost vašeho MINI k silnici, a jsou ideálně sladěny s koncepcí každého jednotlivého modelu MINI.
Zimní pneumatiky se důrazně doporučují pro oblasti, kde je teplota trvale nižší než +7 °C, potom se bude vaše vozidlo na silnici pohybovat bezpečněji, bude lépe brzdit a mít lepší přilnavost bez ohledu na podmínky.
Samozřejmostí je pojištění pneumatik MINI od Allianz-Versicherungs AG, které vás chrání před neočekávanými náklady na opravu nebo výměnu po dobu 36 měsíců.

MINI COOPER COUNTRYMAN mimo silnici na sněhu pohled zezadu MINI COOPER COUNTRYMAN mimo silnici na sněhu pohled zezadu

MINI SNĚHOVÉ ŘETĚZY.

MINI Sněhové řetězy se díky pružným ocelovým obručím velmi snadno a rychle nasazují. Pro co nejlepší trakci na ledu a sněhu mají křížové uspořádání a jemnou rovnoměrnou síť s řetězy s vysokou přilnavostí.

MINI SERVIS.

RODINA, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

Rodina není jen o lásce, ale také o spojení a důvěře. Důvěra v to, že o všechno bude postaráno, aniž byste se museli o něco starat. Dokonce ani o další náklady. Právě tyto rodinné hodnoty jsou hnacím motorem našeho přístupu. Když tedy odvezete své MINI do MINI Servisu, stane se něco výjimečného, stanete se součástí naší rodiny.

Zástupce MINI SERVISU předává klíčky od vozu blondýně v jednom z MINI SERVISŮ. Zástupce MINI SERVISU předává klíčky od vozu blondýně v jednom z MINI SERVISŮ.

MINI LIFESTYLE.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCE.

#HereWeGo Děkujeme celé komunitě MINI za skvělé vizuály!

Teaser Inspiration, do not use in online autumn/winter 2020
MINI Countryman – střešní nosiče – lyže a snowboardy

ZIMA NENÍ DŮVODEM, PROČ ZŮSTAT DOMA. JE TO VÝZVA K TOMU, ABYSTE ŠLI VEN.

Víte, že venku na vás čekají ty nejlepší stránky každé části roku? Připravte se tedy na magickou schopnost zimy proměnit svět kolem vás. Ať už prozkoumáváte ztichlé lesy pokryté sněhem stylově s pomocí MINI Originálního příslušenství a MINI Servisu, nebo se vydáváte na promrzlé silnice s MINI Originálními zimními koly a pneumatikami označenými symbolem hvězdy. Posuňte svůj zažitý přístup a získejte tak nový úhel pohledu na všechny ty malé-velké okamžiky, které vám vaše dobrodružství nabídnou.