Vaš preferovaný dealer

JCW Tuningová sada

Tuningová sada zvyšuje výkon dvoukomorového turbodmychadla v modelu MINI Cooper S s manuální převodovkou na neuvěřitelných 141 kW s maximálním točivým momentem 250 Nm mezi 1 750/min a 5 000/min. S funkcí Overboost lze krátkodobě využít až 270 Nm mezi 1 750/min a 4 500/min – což je dostatečné ke zrychlení modelu MINI Cooper S z 0 na 100 km/h za pouhých 6,8 s a dosažení maximální rychlosti 232 km/h. Sportovní výfuk s nápadnou koncovkou výfuku v chromovém provedení a optimalizovaným vedením výfukových plynů je nejen výrazným vizuálním prvkem, ale také poskytuje dravější zvuk motoru. Sadu doplňuje speciálně navržený systém vzduchového filtru, který zvyšuje výkon. Software řízení motoru byl překonfigurován tak, aby z vašeho MINI vymáčkl naprosté maximum – proto nabízí působivé zrychlení v celém rozsahu otáček.

Pro MINI Cooper S Clubman do března 2010, ne pro MINI Cooper SD Clubman. 141 kW (192 k). Komponenty: JCW systém vzduchového filtru, chromovaný sportovní výfuk JCW z nerezové oceli, výfukové potrubí (pro vyšší teplotní zatížení), upravená elektronika motoru, znak JCW na přední mřížce a zadních dveřích, JCW štítek na motoru s výrobním číslem kitu, certifikát pravosti JCW.
Na přání Vám rádi poskytneme bližší informace o dostupnosti výrobků.


Číslo objednávky: 11 12 2 152 217.

  • Namontováno u Autorizovaného dealera MINI Doba montáže: 360 minut

    Na tuto položku se mohou vztahovat další náklady na montáž.

    Na příslušenství instalované ve vašem dealerství se mohou vztahovat náklady na montáž. Pro další informace kontaktujte prosím svého dealera.

    Dostupnost modelu

    • MINI Clubman Cooper S From 2007
  • Kontaktujte dealera

Uvedené ceny se mohou změnit bez předchozího varování.