ZAŽIJTE SKUTEČNÉ LÉTO S MINI.

MINI Jaro a léto – úvod

Každý, kdo někdy usedl za volant MINI, ví, proč je MINI mnohem víc než jen automobil. Ve světě MINI je tolik lásky a nadšení! A jestli toužíte ještě po něčem navíc, máte štěstí. Vydejte se vstříc dobrodružství a vyberte si ze široké nabídky příslušenství, kol a pneumatik navržených tak, aby doplnily Vaše MINI. Objednejte si komplexní servis, aby Vaše MINI po celý rok zářilo a jezdilo.

PŘÍSLUŠENSTVÍ.

DOBRODRUŽSTVÍ JAKO NEDÍLNÁ SOUČÁST VAŠEHO VOZU.

MINI Jaro a léto – mini originální příslušenství

NOVÝ VZHLED ZINTENZIVNÍ VAŠE LÉTO.

S naší nabídkou stylového MINI Originálního příslušenství dodáte svému MINI ještě více stylu a šarmu. Díky výraznému designu a dokonalému tvaru Vám MINI Originální příslušenství umožní vytvořit a ukázat nové poutavé detaily Vašeho MINI. Vyberte si elegantní doplňky, které zvýrazní Vaši individualitu, jako jsou kryty zpětných zrcátek, boční prahy, grafika střechy nebo dveřní LED projektory.

MINI Jaro a léto – mini leskle černé sportovní pruhy piano black

MINI SPORTOVNÍ PRUHY PIANO BLACK.

Dynamický závodní vzhled. Leskle černé MINI sportovní pruhy Piano Black na kapotě motoru a víku zavazadlového prostoru z vysoce kvalitní jednobarevné fólie vyjadřují čistou dynamiku a samozřejmě jsou omyvatelné a odolné vůči světlu a povětrnostním vlivům.

MINI BOČNÍ LINKY PIANO BLACK.

Čistá dynamika v černé barvě. Výrazné MINI boční linky v černé barvě Piano Black přenášejí dynamický vzhled MINI na ulici. Není třeba dodávat, že jednolitá a mimořádně kvalitní samolepka je odolná vůči světlu, odolává větru i povětrnostním vlivům a zachovává si hloubku barev i při mytí v myčce. Pro dynamický a sportovní vzhled.

MINI Jaro a léto – mini linky na bocích piano black
MINI Jaro a léto – mini boční ozdoby s britskou vlajkou

MINI BOČNÍ KRYTY BLATNÍKU.

MINI boční kryty blatníku jsou vzrušujícím doplňkem a dodávají vozu další dávku individuality.

MINI STŘEŠNÍ SAMOLEPKA S BRITSKOU VLAJKOU NIGHT JACK.

Podívejte se blíže. Tato stylová MINI Střešní samolepka s tmavým motivem britské vlajky dodá Vašemu MINI jedinečný a individualistický vzhled i při pohledu shora.

MINI Jaro a léto –  mini samolepka s tmavou britskou vlajkou
MINI Jaro a léto – mini kryty vnějších zrcátek britská vlajka stříbrná a černá

MINI KRYTY VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK.

Pocta tradici. MINI Kryty vnějších zpětných zrcátek na sobě nesou stylové pojetí britské vlajky. Jednoduše se nainstalují místo standardních krytů a jsou malou libůstkou pokaždé, když se na ně podíváte. Díky jejich individualistickému a vysoce kvalitnímu designu jsou obdivné pohledy samozřejmostí.

MINI BOČNÍ KRYTY BLATNÍKU DARK.

MINI Boční kryty blatníku Dark dodají vašemu MINI přesně ten správný dotek individuality.

Jsou k dispozici v následujících provedeních:

  • Tradiční britská vlajka
  • Černá britská vlajka
  • Stříbrná britská vlajka
MINI Jaro a léto – mini boční ozdoby dark
MINI Jaro a léto – LED dveřní projektory

MINI LED DVEŘNÍ PROJEKTORY.

MINI LED Dveřní projektory se aktivují při otevření dveří. Promítají logo John Cooper Works nebo MINI umístěné na vyměnitelném slidu na zem vedle vozidla.

MINI Jaro a léto – MINI interiér

PŘEMĚŇTE VAŠE ZVYKY NA RITUÁLY.

S MINI Originálním příslušenstvím zažijete pocit MINI bez ohledu na úkol, který Vás čeká. Ať už jde o nabití Vaší baterky nebo baterie Vašeho MINI, otevírání dveří nebo sledování trasy, můžete svoji lásku k detailům posunout na další úroveň. Jedině pak bude každá Vaše cesta jedinečná.

NABÍJEČKA MINI WALLBOX.

Vaše domácí čerpací stanice. S trvale instalovanou nabíječkou MINI Wallbox se vaše MINI nabíjí rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW. Kromě kompaktních rozměrů a s designem MINI nabízí nabíječka MINI Wallbox také komfortní obsluhu kabelu, a to včetně zásuvky a držáku kabelu.

MINI Jaro a léto – univerzální háček

MINI UNIVERZÁLNÍ HÁČEK.

Univerzální háček systému Travel & Comfort umožňuje pověsit oblečení nebo lehké tašky na zadní stranu opěradel předních sedadel, a tím je chránit před znečištěním od podlahy. Díky nasazovací spojce lze univerzální háček snadno připevnit k samostatně dostupnému hlavnímu držáku nebo k volitelné výbavě „Travel & Comfort“.

MINI RAMÍNKO NA OBLEČENÍ.

Nezmačkaný až do cíle. Ramínko na šaty systému Travel & Comfort v atraktivním designu MINI umožňuje pověsit kusy oblečení za opěradlo sedadla spolujezdce. Zásuvný konektor do základního nosiče je jednoduchý na obsluhu a testovaný i pro případ nehody. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo.

MINI Jaro a léto – ramínko na oblečení
MINI Jaro a léto – univerzální háček.

MINI ZÁKLADNÍ DRŽÁK SYSTÉMU TRAVEL & COMFORT.

Pohodlí je základ. MINI Základní držák se upevňuje mezi sloupky opěrek hlavy předních sedadel a poskytuje bezpečný základ pro všechny součásti modulárního systému Travel & Comfort. Ramínko na šaty, skládací stolek, univerzální háček, držák na akční kamery nebo různé tablety Apple a Samsung se snadno zacvaknou pomocí nasazovacího spojovacího systému.

MINI All-weather rohože.

Přesně padnoucí celočerný vzhled. MINI All-weather rohože jsou nepromokavé a spolehlivě chrání prostor pro nohy před vlhkostí a nečistotami.

MINI Jaro a léto – All-weather rohože
MINI Jaro a léto – Rohož do zavazadlového prostoru

MINI Rohož do zavazadlového prostoru.

Zcela nový rozměr ochrany. Odolná, dokonale padnoucí MINI Rohož do zavazadlového prostoru nic nepropustí a optimálně chrání zavazadlový prostor před nečistotami a vlhkostí. Nabízí dokonalou symbiózu stylu a praktičnosti, o čemž svědčí i její černá barva Essential Black, designový úchytný pásek s logem MINI a textilní lem.

MINI 3dveřové – šedá – kola a pneumatiky

LÁSKA ZAKULATÍ OKOLNÍ SVĚT.

Říká se, že rozmanitost je kořením života. Znáte lepší způsob, jak si život okořenit, než sadou nových kol? MINI Originální kompletní letní kola jsou vybavena pneumatikami vyvinutými v těsné spolupráci s předními výrobci pneumatik, jako jsou Michelin, Pirelli a Continental. Dopřejte sobě i svému MINI zábavu a bezpečí.

Letní pneumatiky poskytují nejlepší výkon a ovladatelnost při teplotách nad 7 °C. Jsou určeny do teplejších podmínek a vyrábějí se z tvrdších pryžových směsí. Výsledkem je kratší brzdná dráha, nižší valivý odpor a menší spotřeba paliva. MINI Originální letní pneumatiky si zachovávají přilnavost i po silném letním dešti, na nezpevněných površích nebo písčitých cestách.

Součástí MINI Originálních kompletních kol je MINI Pojištění pneumatik, které kryje náklady pro případ poškození pneumatiky ostrými předměty, jako jsou hřebíky a skleněné střepy, nebo nárazem do obrubníku při parkování, stejně jako při vandalismu a krádeži. Platí 36 měsíců (produkt Allianz Versicherungs-AG).

MINI Příslušenství – mini servisní centrum

PÉČE, JAKOU DOKÁŽE NABÍDNOUT POUZE RODINA.

V MINI se zaměřujeme na ostatní. Využijte našich dlouholetých zkušeností a mimořádných schopností, díky nimž budeme vašemu MINI věnovat maximální péči. Jsme hrdí na to, že jsme považováni za více než jen servis, ale za rodinu.

MINI Příslušenství – mini servis pneumatik

MINI SERVIS PNEUMATIK.

Pořiďte si nejlepší pneumatiky pro nejlepší část sezóny. Vyměňte si zimní/letní pneumatiky a my vám zkontrolujeme a upravíme tlak v pneumatikách. Nabízíme také výměnu kol a pneumatik v prvotřídním poměru cena/výkon, a to vše s naším profesionálním uskladněním kol (včetně mytí a vyvážení), což znamená, že ušetříte zbytečnou námahu a cenný prostor.

MINI TELESERVICES.

Díky službě MINI Teleservices má Vaše MINI přehled o všem, například o termínu prohlídky nebo stavu nabití baterie. Odpovídající údaje o vozidle zasílá přímo Vašemu MINI Servisnímu partnerovi, který Vás poté kontaktuje a domluví s Vámi termín servisní prohlídky. Vy se tak můžete soustředit na to, co je na vašem MINI tak výjimečné – na bezstarostné potěšení z jízdy.

MINI Příslušenství – mini asistenční služba

MINI ASISTENČNÍ SLUŽBA.

Uvízli jste uprostřed ničeho? S MINI Asistenční službou vám poskytneme všechny potřebné informace a pomoc, abyste se mohli vrátit na silnici. Naše zákaznická linka vám poskytne širokou škálu služeb, včetně sítě schválených/autorizovaných karosáren MINI.

MINI AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ.

S růstem měst se mění dopravní trasy. Vznikají nové silnice, z křižovatek se stávají kruhové objezdy a objevuje se mnoho zajímavých míst. Abyste měli jistotu, že dojedete bezpečně do cíle, můžete prostřednictvím MINI ConnectedDrive na dálku, takříkajíc „vzduchem“, aktualizovat části mapových podkladů pro definovaný domovský region. Pro aktualizaci celého mapového materiálu Vám MINI dvakrát ročně poskytne komplexní aktualizaci mapy prostřednictvím USB disku, který je k dispozici u vašeho MINI Servisního partnera. Zůstanete tak připraveni vyrazit na cestu kdykoli a bez ohledu na to, kde se nacházíte.

MINI Příslušenství – mini aktualizace map
MINI Příslušenství – mini produkty letní péče o vůz fotografie MINI Příslušenství – mini produkty letní péče o vůz fotografie

DOKONALÁ LETNÍ PÉČE VE VŠECH SITUACÍCH.

Ať už jde o letní přeháňky nebo spontánní výlety do přírody: dobrodružství zanechá své stopy. S vybranými produkty péče o vůz MINI Car Care bude vaše MINI opět zářit.

VAŠE DALŠÍ KROKY.

#HereWeGo: Děkujeme celé komunitě MINI za skvělé vizuály!