NÁSLEDUJTE SVÉ NÁPADY.

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A SERVIS.

Pár vedle MINI u jezera

LÉTO A ŽIVOT JE… ROAD TRIP.

Každá vaše volba je začátkem pro vzrušující individuální cestu, která vás zavede na nové neznámé trasy, obohatí váš život a dodá mu jedinečnost. Teplé letní vibrace nás vybízejí právě k takovým inspirativním výpravám. Ať už je to do lesa, k moři nebo do hor: MINI vám nabízí vše k tomu, aby se vaše příští jízda stala nezapomenutelným dobrodružstvím. Připraveno je vše od správného příslušenství pro každou vaši cestu až po komplexní servis, který se o vás postará, ať už jste kdekoli. Vydejme se na cestu.

PRAKTICKÉ DOPLŇKY.

DOBRODRUŽSTVÍ JAKO NEDÍLNÁ SOUČÁST VAŠEHO VOZU.

MINI Příslušenství – mini originální příslušenství MINI Příslušenství – mini originální příslušenství

LÉTO JE VAŠE. A TO PLATÍ TAKÉ O VZHLEDU.

S naší nabídkou stylového MINI Originálního příslušenství dodáte svému MINI ještě více stylu a šarmu. Díky výraznému designu a dokonalému tvaru vám MINI Originální příslušenství umožní vytvořit a ukázat nové poutavé detaily vašeho MINI. Vyberte si elegantní doplňky, které zvýrazní vaši individualitu, jako jsou kryty zpětných zrcátek, boční prahy, grafika střechy nebo dveřní LED projektory.
MINI Příslušenství – mini leskle černé sportovní pruhy piano black

MINI SPORTOVNÍ PRUHY PIANO BLACK.

Dynamický závodní vzhled. Leskle černé MINI sportovní pruhy Piano Black na kapotě motoru a víku zavazadlového prostoru z vysoce kvalitní jednobarevné fólie vyjadřují čistou dynamiku a samozřejmě jsou omyvatelné a odolné vůči světlu a povětrnostním vlivům.

MINI LINKY NA BOCÍCH PIANO BLACK.

Čistá dynamika v černé barvě. Výrazné MINI boční linky v černé barvě Piano Black přenášejí dynamický vzhled MINI na ulici. Není třeba dodávat, že jednolitá a mimořádně kvalitní samolepka je odolná vůči světlu, odolává větru i povětrnostním vlivům a zachovává si hloubku barev i při mytí v myčce. Pro dynamický a sportovní vzhled.
MINI Příslušenství – mini linky na bocích piano black
MINI Příslušenství – mini boční ozdoby

MINI BOČNÍ OZDOBY.

MINI boční ozdoby jsou vzrušujícím doplňkem a dodávají vozu další dávku individuality.

MINI STŘEŠNÍ SAMOLEPKA S BRITSKOU VLAJKOU NIGHT JACK.

Podívejte se blíže. Tato stylová MINI Střešní samolepka s tmavým motivem britské vlajky dodá vašemu MINI jedinečný a individualistický vzhled i při pohledu shora.
MINI Příslušenství mini samolepka s tmavou britskou vlajkou
MINI Příslušenství – mini kryty vnějších zrcátek britská vlajka stříbrná a černá

MINI KRYTY VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK.

Pocta tradici. MINI Kryty vnějších zpětných zrcátek na sobě nesou stylové pojetí britské vlajky. Jednoduše se nainstalují místo standardních krytů a jsou malou libůstkou pokaždé, když se na ně podíváte. Díky jejich individualistickému a vysoce kvalitnímu designu jsou obdivné pohledy samozřejmostí.

MINI BOČNÍ OZDOBY DARK.

MINI boční ozdoby Dark dodají vašemu MINI přesně ten správný dotek individuality.

Jsou k dispozici v následujících provedeních:

  • Tradiční britská vlajka
  • Černá britská vlajka
  • Stříbrná britská vlajka
MINI Příslušenství – mini tmavé boční ozdoby: britská vlajka, černá britská vlajka, stříbrná britská vlajka

MINI LED PROJEKTORY DO DVEŘÍ.

MINI LED Projektory do dveří se aktivují při otevření dveří. Promítají logo John Cooper Works nebo MINI umístěné na vyměnitelném slidu na zem vedle vozidla.
MINI Příslušenství – MINI 5dveřové Cooper S stříbrné od jacksonloria MINI Příslušenství – MINI 5dveřové Cooper S stříbrné od jacksonloria

BUĎTE PŘIPRAVENI VYRAZIT.

Jak vypadá dokonalé letní dobrodružství? Dobří přátelé, dobrá hudba, dobrá nálada, a samozřejmě správné cestovní vybavení, které sahá dál než k sadě zavazadel. MINI Originální příslušenství má ve své nabídce připraveno vše, co je potřeba, aby vaše cesta byla jedinečná. Vaše dobrodružství začíná právě teď. Protože každá cesta začíná už výběrem výbavy.

NABÍJEČKA MINI WALLBOX.

Vaše domácí čerpací stanice. S trvale instalovanou nabíječkou MINI Wallbox se vaše MINI nabíjí rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW. Kromě kompaktních rozměrů a s designem MINI nabízí nabíječka MINI Wallbox také komfortní obsluhu kabelu, a to včetně zásuvky a držáku kabelu.

MINI Příslušenství – mini dvojitý nabíjecí adaptér typu a a c

MINI DVOJITÝ USB NABÍJECÍ ADAPTÉR PRO KONEKTORY TYPU A A C.

Dvojitý USB nabíjecí adaptér se jednoduše zastrčí do zapalovače. Umožňuje snadno a pohodlně dobíjet dvě externí mobilní zařízení najednou. Vysoký nabíjecí proud zajistí extrémně rychlé nabíjení zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety.

MINI ADVANCED CAR EYE 3.0 PRO.

MINI Advanced Car Eye 3.0 obsahuje kvalitní kamery QHD a full HD, které sledují prostor před a za vozem nejen při jízdě, ale i po zaparkování. Pakliže systém detekuje vibrace a neobvyklé pohyby mimo vůz, automaticky situaci zaznamená s cílem zdokumentovat případné nehody nebo pokusy o vloupání.

MINI Příslušenství – hd kamera mini advanced car eye 3.0 full hd

MINI KOLÍČKY VE DVEŘÍCH.

Inovativní MINI Dveřní kolíčky lze snadno připevnit pomocí jednoduchého úchytného systému namísto standardního kolíčku dveřních zámků.

K dispozici v následujících designech:

  • Nápis MINI
  • Britská vlajka
  • Černá britská vlajka
  • John Cooper Works

KOLA & PNEUMATIKY.

DOBRÝ CÍL CESTY JE TAKOVÝ, KAM VÁS VAŠE KOLA DOVEZOU.

Všechna MINI Originální kompletní letní kola jsou vybavena výhradně letními pneumatikami se znakem hvězdy, které jsou zárukou kvality a bezpečnosti. Byly vyvinuty v těsné spolupráci s předními výrobci pneumatik, jako jsou Bridgestone, Michelin a Pirelli. Jsou přísně testovány, aby zlepšily přilnavost vašeho MINI, a jsou navrženy přímo na míru každého modelu MINI.

Letní pneumatiky poskytují nejlepší výkon a ovladatelnost při teplotách nad 7 °C. Jsou určeny do teplejších podmínek a vyrábějí se z tvrdších pryžových směsí. Výsledkem je kratší brzdná dráha, nižší valivý odpor a menší spotřeba paliva. MINI Originální letní pneumatiky si zachovávají přilnavost i po silném letním dešti, na nezpevněných površích nebo písčitých cestách.

Součástí MINI Originálních kompletních kol je MINI Pojištění pneumatik, které kryje náklady pro případ poškození pneumatiky ostrými předměty, jako jsou hřebíky a skleněné střepy, nebo nárazem do obrubníku při parkování, stejně jako při vandalismu a krádeži. Platí 36 měsíců (produkt Allianz Versicherungs-AG).

MINI Příslušenství – kompletní černá letní kola MINI Příslušenství – kompletní černá letní kola
MINI SERVIS.

RODINA, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

Rodina není jen o lásce, ale také o spojení a důvěře. Důvěře v to, že o všechno bude postaráno, aniž byste se museli o něco starat. Dokonce ani o další náklady. Právě tyto rodinné hodnoty jsou hnacím motorem našeho přístupu. Když tedy odvezete své MINI do MINI Servisu, stane se něco výjimečného, stanete se součástí naší rodiny.

MINI Příslušenství – zástupce mini servisního partnera předává klíčky od vozu ženě MINI Příslušenství – zástupce mini servisního partnera předává klíčky od vozu ženě
MINI Příslušenství – mini servis pneumatik

MINI SERVIS PNEUMATIK.

Pořiďte si nejlepší pneumatiky pro nejlepší část sezóny. Vyměňte si zimní/letní pneumatiky a my vám zkontrolujeme a upravíme tlak v pneumatikách. Nabízíme také výměnu kol a pneumatik v prvotřídním poměru cena/výkon, a to vše s naším profesionálním uskladněním kol (včetně mytí a vyvážení), což znamená, že ušetříte zbytečnou námahu a cenný prostor.

MINI TELESERVICES.

Díky službě MINI Teleservices má vaše MINI přehled o všem, například o termínu prohlídky nebo stavu nabití baterie. Odpovídající údaje o vozidle zasílá přímo vašemu MINI Servisnímu partnerovi, který vás poté kontaktuje a domluví s vámi termín servisní prohlídky. Vy se tak můžete soustředit na to, co je na vašem MINI tak výjimečné – na bezstarostné potěšení z jízdy.

MINI Příslušenství – mini asistenční služba fotografie @juriancuypers MINI Příslušenství – mini asistenční služba fotografie @juriancuypers

MINI ASISTENČNÍ SLUŽBA.

Uvízli jste uprostřed ničeho? S MINI Asistenční službou vám poskytneme všechny potřebné informace a pomoc, abyste se mohli vrátit na silnici. Naše zákaznická linka vám poskytne širokou škálu služeb, včetně sítě schválených/autorizovaných karosáren MINI.

MINI AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ.

S růstem měst se mění dopravní trasy. Vznikají nové silnice, z křižovatek se stávají kruhové objezdy a objevuje se mnoho zajímavých míst. Abyste měli jistotu, že dojedete bezpečně do cíle, můžete prostřednictvím MINI ConnectedDrive na dálku, takříkajíc „vzduchem“, aktualizovat části mapových podkladů pro definovaný domovský region. Pro aktualizaci celého mapového materiálu vám MINI dvakrát ročně poskytne komplexní aktualizaci mapy prostřednictvím USB disku, který je k dispozici u vašeho MINI Servisního partnera. Zůstanete tak připraveni vyrazit na cestu kdykoli a bez ohledu na to, kde se nacházíte.

MINI Příslušenství – mini aktualizace map MINI Příslušenství – mini aktualizace map
MINI Příslušenství – mini produkty letní péře o vůz fotografie @skelly_carphotography MINI Příslušenství – mini produkty letní péře o vůz fotografie @skelly_carphotography

MINI PRODUKTY PÉČE O VŮZ.

DOKONALÁ LETNÍ PÉČE VE VŠECH SITUACÍCH.

Ať už jde o letní přeháňky nebo spontánní výlety do přírody: dobrodružství zanechá své stopy. S vybranými produkty péče o vůz MINI Car Care bude vaše MINI opět zářit.

VYDEJTE SE DÁL.

#HereWeGo Děkujeme celé komunitě MINI za skvělé vizuály!