Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

VAŠE UNIKÁTNÍ MINI, připravené pro vás.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

ŽÁDOST O NABÍDKU.

TESTOVACÍ JÍZDA.

MINI Cooper S Countryman – stříbrná – léto v přírodě

pro budoucí vzpomínky.

MINI originální příslušenství, díly a servis.

Toto léto by vaše další dobrodružství mělo být stejně podnětné jako praktické. Právě to je úkol MINI Originálního příslušenství, MINI Originálních náhradních dílů a servisu. Ať už hledáte adrenalinovou zábavu nebo uvolněnou slunečnou sezónu, MINI má vždy připravenou správnou výbavu pro všechny situace, které vás mohou během cest potkat.

ZÁKLADNÍ VÝBAVA PRO CESTOVÁNÍ.

PRO ZDOLÁVÁNÍ HOR.

MINI Příslušenství – Design Piano Black MINI Příslušenství – Design Piano Black

PRO TY, KDO MILUJÍ MÓDU.

S naší řadou vyzkoušených stylových doplňků v leskle černém provedení Piano Black dodáte vašemu MINI ještě více stylu a charakteru. Tyto prvky mají klasický styl, podtrhují ikonický vzhled vašeho MINI a dodávají mu ještě více přitažlivosti.

MINI Příslušenství – Lišta kolem oken

LESKLE ČERNÁ LIŠTA KOLEM OKEN PIANO BLACK.

Dokonale černý vzhled. MINI ozdobná lišta kolem spodní hrany oken v provedení Piano Black je leskle černým detailem, který MINI jednoznačně dodává více individuality.

MINI LOGO PIANO BLACK.

Celočerná elegance. Temně černý vzhled MINI loga v provedení Piano Black působivým způsobem dodává MINI ještě individualističtější výraz. Znak MINI je lakovaný leskle černou barvou Piano Black a exteriéru účinně propůjčuje více osobitosti.

MINI Příslušenství – MINI černé logo – Piano Black
MINI Příslušenství – Klika dveří – Piano Black

MINI KLIKA DVEŘÍ PIANO BLACK.

Dokonale černý vzhled. MINI kliky dveří v provedení Piano Black jsou leskle černým detailem, který MINI jednoznačně dodává více individuality.

MINI KRYTKA HRDLA PALIVOVÉ NÁDRŽE PIANO BLACK.

Více stylu při tankování: Leskle černé víčko palivové nádrže v provedení Piano Black je nepřehlédnutelné a dokonale doplňuje individualistický celočerný vzhled.

MINI Příslušenství – Krytka hrdla palivové nádrže – Piano Black
MINI Příslušenství – MINI označení modelu – Piano Black

MINI OZNAČENÍ MODELU PIANO BLACK.

Sportovnější vzhled. Označení modelu díky svému temně černému vzhledu Piano Black zdůrazňuje dynamický vzhled vašeho MINI. Označení je provedeno v leskle černé barvě Piano Black, je stejně robustní jako nezaměnitelné a dokonale se hodí pro individualizaci exteriéru.

MINI OZNAČENÍ MODELU CLUBMAN PIANO BLACK.

Stylové označení modelu díky svému temně černému vzhledu Piano Black zdůrazňuje dynamický vzhled vašeho MINI. Označení je provedeno v leskle černé barvě Piano Black, je stejně robustní jako nezaměnitelné a dokonale se hodí pro individualizaci exteriéru.

MINI Příslušenství – Označení modelu Clubman – Piano Black
MINI Příslušenství – MINI kliky zadních křídlových dveří – Piano Black

MINI KLIKY ZADNÍCH KŘÍDLOVÝCH DVEŘÍ PIANO BLACK.

Dokonale černý vzhled. MINI kliky zadních křídlových dveří v provedení Piano Black jsou leskle černým detailem, který MINI jednoznačně dodává více individuality.

KOLA & PNEUMATIKY.

ZASTAVIT A VYRAZIT.

MINI Countryman – MINI Příslušenství – kola a pneumatiky MINI Countryman – MINI Příslušenství – kola a pneumatiky

Letos v létě se nemusíte ničím zdržovat a můžete se vydat na jakoukoli cestu. Vaše dobrodružství naplňuje vaši touhu vyhledávat další. S naší širokou nabídkou MINI Originálních kol a pneumatik se budete cítit jistě za deště i v horku, a to jak na silnici, tak mimo ni. Nic vás na cestě k vámi vybranému cíli nezastaví. Respektujeme to, že chcete cestovat. Rychle, pomalu, nahoru, dolů – s pneumatikami označenými hvězdou od nejlepších výrobců (např. Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin či Pirelli) vždy zajistíme, že budete v bezpečí.

EXTERIÉR.

AŤ JE KAŽDÝ DEN UNIKÁTNÍ.

MINI Cooper S Countryman – červená a černá – léto v přírodě MINI Cooper S Countryman – červená a černá – léto v přírodě

MINI CAR CARE.

VŽDY ČISTÉ A VOŇAVÉ.

MINI SERVIS.

RODINA, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

MINI Servis – Service Inclusive – Podpora MINI Servis – Service Inclusive – Podpora

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Život je plný mnoha překvapeními, ale od této chvíle máte spolehlivého společníka: MINI Service Inclusive. Při nákupu nového MINI nebo do provedení první prohlídky obdržíte atraktivní nabídky servisních služeb Service Inclusive určené pro nové vozy. Jsou navržené tak, že za jednu platbu při jejich objednání získáte všechny nutné servisní práce i úkony běžné údržby vozu. Vaše MINI je pak u všech participujících MINI Servisních Partnerů po celém světě vždy v nejlepších rukou.

LIFESTYLE.

KOLEKCE MINI LIFESTYLE.

MINI Příslušenství – MINI kufřík – červený MINI Příslušenství – MINI kufřík – červený

MINI KUFŘÍK.

Robustní, objemný a elegantní kufřík MINI se zatlačeným znakem MINI na čelní straně je ideálním společníkem na dlouhé cesty. Hlavní vnitřní prostor je přístupný vodu nepropustným oboustranným zipem s integrovaným číselným zámkem podle standardu TSA. Uvnitř jsou pružné popruhy s magnetickými přezkami, další přihrádka oddělená síťovinou a odnímatelná kapsička na zip pro bezpečné uschování menších předmětů. Životnost kufříku prodlužují praktické plastové ochranné prvky. Výsuvná rukojeť a tichá kolečka zajistí hladký a snadný pohyb kufříku.

#HereWeGo Děkujeme celé MINI komunitě za skvělé vizuály!