ROZMĚRY

KOMPAKTNÍ A ELEKTRICKÉ.

Vaše dokonalé MINI je vzdálené jen několik kliknutí, ale my Vám chceme pomoci vybrat model, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Klíčovým faktorem, který je při rozhodování o výběru nového vozu často opomíjen, jsou jeho rozměry. Znalost přesných rozměrů je klíčová. Tento průvodce byl navržen tak, aby Vám umožnil zjistit o elektrickém MINI Cooper co nejvíce a poskytl Vám důvody, proč je dobré tyto věci znát.

Elektrické MINI – tříčtvrteční pohledy – Rozměry Elektrické MINI – tříčtvrteční pohledy – Rozměry Elektrické MINI – tříčtvrteční pohledy – Rozměry
Elektrické MINI – rozměry – parkoviště a garáže

PARKOVIŠTĚ A GARÁŽE.

Pokud vlastníte garáž, chcete se ujistit, že se Vaše MINI do prostoru, který máte k dispozici, bez problémů vejde. Ne všechny garáže jsou stejně velké. Nové elektrické MINI Cooper je dlouhé 3858 mm (Cooper S: 4036 mm), široké 1967 mm (včetně zrcátek) a vysoké 1460 mm.

POLOMĚR OTÁČENÍ 10,8 M.

Poloměr otáčení je minimální prostor, který automobil potřebuje k provedení kruhové otáčky (nebo také otočení do protisměru). Nové elektrické MINI Cooper má poloměr otáčení 10,8 m, takže i přes větší vnitřní prostor nabízí obratné manévrování v městských ulicích a hustém provozu, zásluhou vynikajícího výhledu přesně víte, kde jsou konce jeho karoserie.

Elektrické MINI – rozměry – poloměr otáčení
Elektrické MINI – rozměry – kola a ráfky

16–18" KOLA Z LEHKÉ SLITINY.

Naše nabídka 16–18" elegantních nebo sportovních kol z lehké slitiny výrazně zlepší Vaše svezení a dodá Vašemu novému elektrickému MINI Cooper velmi individuální vzhled. Stačí si vybrat výkon motoru a my Vám nabídneme výběr vhodných zimních a letních kol.

Velikost kol je subjektivní volbou, protože velmi závisí na Vašem vkusu v oblasti designu a Vašich prioritách. Pokud se často pohybujete po ne zcela kvalitních silnicích, 16- i 18“ kola Vám poskytnou hladkou jízdu.  18" kola vypadají fantasticky, ale váží o něco více, což může mít vliv na spotřebu paliva. Proč se nezeptat svého oblíbeného MINI Autorizovaného Dealera na další informace, anebo si rovnou domluvit dvě zkušební jízdy, abyste poznali rozdíl?