EXTERIÉR

100% KONCENTROVANÝ COOPER.

Jednoduchý, ale propracovaný. Nové elektrické MINI Cooper jsme vyladili do jeho nejryzejší podoby.
Elektrické MINI – exteriér – silueta

MINIMALISTA NA MAX.

Nové elektrické MINI Cooper je nejcharismatičtější formou jednoduchosti. Drželi jsme se našeho přístupu „méně je více“, zbavili jsme se nadbytečných prvků a začali jsme redukovat, redukovat a redukovat. Jeho čisté a hladké povrchy, elegantní linie a vyvážené proporce vytvořily pečlivě propracovaný celek, který ohromí svým jasně patrným sebevědomím.

STÁLE VYSTUPUJE Z DAVU.

Podmanivý vzhled nového elektrického MINI Cooper je definován ikonickým designem přední části a krátkými převisy. Přispívá k němu také výrazná osmiúhelníková maska chladiče a elegantní kruhové LED světlomety, které působí moderně a futuristicky.

Elektrické MINI – exteriér – světlomety
Elektrické MINI – exteriér – LED světlomety

CO SE BUDE DÍT DNES VEČER?

Kromě standardně dodávaných výkonných a hospodárných LED světlometů jsou volitelně k dispozici LED světlomety s rozšířenými funkcemi. Jsou vybaveny inteligentní adaptivní funkcí potkávacích světel a odbočovacími světly, takže zajišťují lepší osvětlení prostoru po stranách vozu, a to jak ve městě, tak na venkovských silnicích i na dálnicích.

Záleží na tom, jak se dnes cítíte: u svého elektrického MINI Cooper si můžete zvolit jeden ze tří nabízených světelných podpisů.

NEZA-MINI-TELNÉ.

Je to MINI z každého úhlu pohledu. Ale s novou aurou nové éry. Jeho agilní a kompaktní siluetu přirozeně doplňuje dlouhý rozvor a kola s větším průměrem. Plynule a jemně tvarované povrchy mají na své ploše více barvy a v kombinaci s černými prahy ohromují svým moderním výrazem. Celkovou vizuální působivost zintenzivňuje vzrušující optické rozdělení na karoserii, prosklenou část a kontrastní střechu.

VŠESTRANNÉ SCHOPNOSTI.

Naše řada 16" až 18" kol z lehké slitiny, která vyzařují nezdolnou sebedůvěru a neohroženou individualitu, představuje nejintenzivnější podobu MINI. Díky své nízké hmotnosti a použití recyklovaného hliníku tato kola přispívají ke snížení naší uhlíkové stopy jak při výrobě, tak během jízdy.
Elektrické MINI – exteriér – kola z lehké slitiny

„VŠECHNY INOVACE MAJÍ JEDEN SPOLEČNÝ CÍL. OČIŠTĚNÍ MINI. MÉNĚ SLOŽITOSTI, VÍCE INDIVIDUALITY.“

Oliver Heilmer, ředitel MINI Design

PODÍVEJte SE, CO JE VZADU.

Zadní světla s novým trojúhelníkovým tvarem ohromí svojí propracovaností, která zadní části dodává mimořádnou dávku individuality. Stejně jako u předních světlometů, můžete i zde podle nálady měnit podobu světelného představení na uvítanou a pro rozloučení.
Elektrické MINI – exteriér – zadní světla
Elektrické MINI – exteriér – uvítací osvětlení

VÍTÁNI JSTE VŽDY.

Nastoupení do Vašeho elektrického MINI Cooper je vždy speciálním okamžikem. Když ke svému MINI přicházíte nebo od něj odcházíte, světelné představení Vás v duchu Vaší nálady přivítá nebo se s Vámi rozloučí. Volitelně totiž může být vybaveno předními světlomety a zadními světly s trojicí nastavitelných světelných podpisů nebo projekcí loga na zem vedle dveří řidiče a spolujezdce.