INTERIÉR

MÉNĚ JE VÍCE MINI.

Purista s důvtipem. Pro nové elektrické MINI Cooper je typický minimalismus, komfort a inovace.

REŽIMY MINI EXPERIENCE.

Vidět, slyšet a cítit vlastní náladu. Režimy MINI Experience jsou Vaší vstupní branou do světa propojení a zážitků. Probudí Vaše smysly. Každý režim je doplněný vlastním kreativním pojetím designu a palety zvuků. Jediným pokynem můžete kompletně změnit vzhled a výraz celého interiéru.
Elektrické MINI – interiér – oled displej

OLED, OLED OLED OLED.

Tlukoucím srdcem a hlavním prvkem Vaší palubní desky je nový, působivě tenký centrální displej. Nejmodernější technologie OLED, průměr 240 mm a mimořádně kvalitní krycí sklo vytvářejí výrazný a minimalistický celek. Slouží jako přístrojový panel, infotainment a komunikační centrum. Světovým unikátem je kruhový tvar tohoto OLED displeje.

PALUBNÍ DESKA REDUKOVÁNA NA MAX.

Snažili jsme se vše co nejvíce zjednodušit, ale současně přidat něco navíc. První věcí, které si uvnitř všimnete, je celkově čisté a přehledné uspořádání; je to stejné, jako tomu bylo v ikonickém interiéru původního Mini. Vše bylo redukováno na samotnou podstatu. Nízká, ale rozměrná palubní deska je ideálním základem pro výjimečný centrální OLED displej a pět přepínačů pod ním, které společně tvoří hlavní MINI Interaktivní jednotku.

Můžete se také rozhodnout pro volitelný Head-Up Displej, který komfortně zobrazuje všechny důležité informace, jako je rychlost, dopravní značky a funkce asistenčních systémů, přímo do zorného pole.

Elektrické MINI – interiér – palubní deska Elektrické MINI – interiér – palubní deska

STYLOVÉ A UDRŽITELNÉ. A PŘEDEVŠÍM KOMFORTNÍ.

Připraveny jsou čtyři výbavy navržené MINI: Essential, Classic, Favoured a JCW, které Vám pomohou vyjádřit Vaši osobnost. Každá z nich je vybavena na míru navrženým provedením a designovými řešeními palubní desky, volantu, čalounění a stropu.

S naší novou textilní estetikou chceme, abyste ve svém MINI zažili skutečný pocit tepla a pohody. Látka je vyrobena z vysoce kvalitních recyklovaných materiálů a je pletena unikátní 2D technikou. Na dotek působí luxusně, nabízí mnoho designových úprav a slouží jako dokonalé plátno pro různé projekce jednotlivých režimů MINI Experience.

JEN TO PŘEPNI.

Vše, co potřebujete, od parkovací brzdy, voliče převodovky až po volbu režimů MINI Experience, je vzdálené na pouhý pohyb přepínače. Pět intuitivních ovladačů dostalo nový vzhled a podobu, takže jsou nyní snadněji k dosažení, jednodušeji se obsluhují a lépe se s nimi hraje.

Elektrické MINI – interiér – lišta přepínačů Elektrické MINI – interiér – lišta přepínačů
Elektrické MINI – interiér – volant Elektrické MINI – interiér – volant

PROTÁHNE VÁS ZATÁČKAMI.

Zábava začíná okamžitě, jakmile se dotknete volantu. Tím, že jsme ho přepracovali a mírně zmenšili, jsme ještě více zintenzivnili pro MINI typický pocit z jízdy jako v motokáře. Místo spodního ramene má nyní stylový ozdobný látkový pásek. Levý ovládací panel je navržen na obsluhu asistenčních systémů, pravý panel slouží k obsluze zábavních funkcí, inteligentního asistentu a komunikačních systémů.

UKAZUJE INOVATIVNÍ CESTU NOVÝMI MATERIÁLY.

MINI vytvořilo zcela novou podobu estetiky používáním textilií. Nový materiál, který používáme na palubní desce a obložení dveří, vytváří atmosféru mimořádného komfortu. Použitá látka vyrobená unikátní 2D technikou tkaní se vyznačuje vysokou kvalitou a snadným čištěním. Na dotek působí luxusně, umožňuje mnoho designových úprav a slouží jako dokonalé plátno pro Vaše vzrušující projekce jednotlivých režimů MINI Experience.
Elektrické MINI – interiér – dveřní výplně Elektrické MINI – interiér – dveřní výplně