MINI Cooper SE - Paket Essential

Různé styly.

S atraktivními koly z lehké slitiny, sportovními sedadly ve stylu závodních vozů a propracovanými materiály přeneste na silnice atmosféru závodních tratí.

ZAHRNUTÉ VLASTNOSTI.

Zde je několik skvělých vlastností, na které se můžete při výběru těšit.

VŠECHNY VLASTNOSTI A VÝBAVA ZAHRNUTÉ VE VAŠEM DOKONALÉM MINI.

Packages available

Chcete otestovat elektrické MINI Cooper?

Elektrické Mini – upoutávka na testovací jízdu Elektrické Mini – upoutávka na testovací jízdu

OTÁZKY A ODPOVĚDI.

Pokud jde o dojezd, elektrické MINI Cooper na jedno nabití zvládne ujet až 400 km (WLTP). To je více než dost pro většinu výletů, které si můžete představit. Jde jen o to, abyste si uvědomili, jak daleko a kde jezdíte.

Elektromobily používají systém známý jako rekuperace kinetické energie. Během tohoto procesu při zpomalování brzdový systém elektromobilu rekuperuje kinetickou energii a přeměňuje ji na elektřinu, kterou efektivně dobíjí vlastní baterii. Tento systém pomáhá zlepšovat hospodárnost elektromobilu tím, že mu přidává energii na další akceleraci. Když tedy sundáte nohu z akcelerátoru, začnete automaticky zpomalovat a brzdový pedál pak slouží jako další způsob brzdění. Vše je tedy mnohem jednodušší a efektivnější.

Pokud denně ujedete 100 km, můžete potřebnou energii nabít na rychlonabíjecí stanici stejnosměrným proudem za 35 minut. Nabíjecí stanice na střídavý proud nebo domácí Wallbox potřebuje přibližně 2 hodiny a 30 minut a obyčejná domácí zásuvka 6 hodin.

Ano, své elektrické MINI Cooper si můžete přizpůsobit svému vkusu širokou škálou barev laku karoserie. Připravena je také možnost vylepšit vzhled jednou z našich střech se speciálními vícebarevnými přechody. Dále si ho můžete svému životnímu stylu přizpůsobit širokou nabídkou volitelné výbavy. Připraveny jsou například styly různé úrovně, což jsou speciálně sestavené balíčky volitelné výbavy, které Vám umožní ještě více přizpůsobit Vaše elektrické MINI Cooper Vašemu osobnímu vkusu. Výchozím provedením je styl Essential. Pomocí stylů Classic, Favoured nebo JCW si můžete přizpůsobit komfort, sportovní charakter nebo design svého MINI.