MINI Cooper SE

Paket Favoured

Různé styly.

S atraktivními koly z lehké slitiny, sportovními sedadly ve stylu závodních vozů a propracovanými materiály přeneste na silnice atmosféru závodních tratí.

ZAHRNUTÉ VLASTNOSTI.

Zde je několik skvělých vlastností, na které se můžete při výběru těšit.

MINI Cooper SE Panoramatické skleněné střešní okno
MINI Cooper SE MINI Head-Up Display
MINI Cooper SE LED světlomety s rozšířenými funkcemi
MINI Cooper SE MINI Experience Modes
MINI Cooper SE Komfortní přístupový systém
MINI Cooper SE Vyhřívání volantu
MINI Cooper SE Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce
MINI Cooper SE Alarm
MINI Cooper SE Panoramatické skleněné střešní okno

Panoramatické skleněné střešní okno

Pocitově zvětší vnitřní prostor a dodá interiéru prosvětlenou a příjemnou atmosféru. Panoramatická skleněná střecha naplní interiér světlem a umožní Vašim spolucestujícím vychutnat si neomezené výhledy do okolí. Pro zlepšenou ochranu před slunečními paprsky je sklo šedě zatmavené a elektricky výsuvná vícevrstvá sluneční clona odstíní interiér, takže za slunných dní pomůže uvnitř udržet nižší teplotu. Osvětlení vycházející od okrajů vytváří na panoramatické střeše strukturu světelných prvků, které vhodně zapadají do celkového stylu interiéru.

MINI Cooper SE MINI Head-Up Display

MINI Head-Up Display

MINI Head-Up Displej se inspiruje technologií v kokpitech letadel a zobrazuje vše, co potřebujete vědět, přímo ve Vašem zorném poli. Průhledná zobrazovací plocha instalovaná na palubní desce předkládá hlavní údaje, jako je rychlost jízdy, mapy, činnost asistenčních systémů a podrobnosti infotainmentu. MINI Head-Up Displej je dokonale čitelný a poskytuje vynikající kvalitu obrazu i za přímého slunečního světla. Můžete si snadno nastavit výšku a jas a přizpůsobit zobrazované informace svým potřebám. Zobrazení se také mění podle zvoleného režimu Experience, takže si užijete konzistentní a ucelený zážitek z pobytu uvnitř vozu, a přitom zůstanete plně v obraze.

MINI Cooper SE LED světlomety s rozšířenými funkcemi

LED světlomety s rozšířenými funkcemi

Uvidíte věci, které jste mohli přehlédnout. Kromě výkonné a efektivní technologie Bi-LED pro potkávací a dálková světla nabízejí tyto LED světlomety adaptivní rozložení světla potkávacích světel se zvýšeným osvětlením po stranách. Tím jsou lépe osvětlené zatáčky, ale dochází k lepšímu osvětlení také ve městě, na venkovských silnicích, dálnicích nebo při špatném počasí. V menu světlometů si můžete vybrat jeden ze tří výrazných světelných podpisů. Každý z nich přináší specifickou kombinaci denního svícení předních i zadních světel. Vše doplňuje i odpovídající světelné představení na uvítanou a na rozloučenou. Podléhá předpisům platným v dané zemi.

MINI Cooper SE MINI Experience Modes

MINI Experience Modes

Ponořte se do podmanivého spojení světla a zvuků. Můžete si vybrat z osmi režimů MINI Experience – proměňte svůj interiér ve svět plný zážitků pro všechny smysly. Každý režim má svůj vlastní kreativní design, barvu, dynamické pozadí a zvukovou paletu. Přepněte přepínač na ovládací liště a přizpůsobte své okolí tomu, jak se právě cítíte. Standardně jsou k dispozici režimy Core, Go-kart a Green, volitelně jsou připraveny čtyři režimy Personal, Timeless, Vivid a Balance, které Vám poskytnou více možností, jak vidět, slyšet a cítit svou náladu uvnitř vozu. Volitelně dodávaný světelný projektor na zadní straně MINI Interaktivní jednotky zahalí celou palubní desku do barev a vzorů, které odpovídají zvolenému režimu Experience. Volitelný Head-Up Displej se také přizpůsobuje zvolenému režimu.

MINI Cooper SE Komfortní přístupový systém

Komfortní přístupový systém

Komfortní přístupový systém zajišťuje snadné a pohodlné odemykání a zamykání dveří a víka zavazadlového prostoru. Když se přiblížíte (přibližně na 3 metry), automaticky rozpozná a ověří klíč ve Vaší kapse nebo tašce a aktivuje uvítací světelné představení, když se přiblížíte na přibližně 1 metr, vůz se automaticky odemkne, při odcházení se ve vzdálenosti přibližně 2 metry zamkne. Jde o velmi praktickou funkci, když potřebujete rychle a snadno nastoupit nebo vystoupit.

S MINI Digitálním klíčem Plus můžete otevřít své MINI tak, že se k němu přiblížíte a máte u sebe pouze kompatibilní telefon. MINI Digitální klíč Plus pracuje s bezpečnou ultraširokopásmovou technologií (UWB) a funguje stejně jako tradiční klíč od vozu. Pokud se tedy nacházíte v blízkosti vozu a telefon máte v kapse nebo v tašce, Vaše MINI se automaticky odemkne, po Vašem odchodu se opět samo uzamkne. Klíč navíc můžete sdílet s rodinou nebo přáteli tak, že jej pošlete textovou zprávou.
Dostupnost této výbavy podléhá regulacím platným v dané zemi.

MINI Cooper SE Vyhřívání volantu

Vyhřívání volantu

Chladnější, než si myslíte. Vyhřívání volantu ve velmi krátkém čase zajistí příjemnou teplotu věnce volantu. V zimních měsících tak budete mít při jízdě ruce v teple. Každodenní dojíždění do práce nebo cestování se tak stane mnohem příjemnějším zážitkem. Také z pohledu šetrnosti k životnímu prostředí jde o skvělou výbavu. Zejména na krátkých cestách je totiž mnohem efektivnější vyhřát volant než vytápět celý interiér.

MINI Cooper SE Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce

Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce

Teplo a útulno už nemůže být víc cool. Volitelné vyhřívání sedadel ve Vašem MINI rychle zahřeje přední sedadla na příjemnou teplotu, kterou můžete nastavit ve třech úrovních. Když je venku zima, poskytnou Vám příjemné zahřátí a uvolnění. Prvotřídní komfort zajistí vyhřívání celé styčné plochy sedáků i opěradel. Pomocí kontrolního displeje si navíc můžete nastavit rozdělení vyhřívání pro sedák a opěradlo.

MINI Cooper SE Alarm

Alarm

Užijte si dodatečnou ochranu proti krádeži a větší klid pro situace, kdy by se někdo pokusil do Vašeho MINI vloupat nebo ho odcizit. Tento zabezpečovací systém reaguje na změny polohy a vibrace spuštěním výstražného zvuku a aktivací blikajících varovných světel. Pohotovostní stav tohoto systému sděluje kontrolka ve vnitřním zpětném zrcátku.

VŠECHNY VLASTNOSTI A VÝBAVA ZAHRNUTÉ VE VAŠEM DOKONALÉM MINI.

Packages available
Parkovací asistent Plus
Paket XL
Parkovací asistent Plus
Paket XL
MINI Cooper SE Parkovací asistent Plus

Vychutnejte si křišťálově čistou 360° vizualizaci okolí vozu a ještě větší komfort a přehled. Parkovací asistent Plus má všechny praktické funkce Parkovacího asistenta, díky čtyřem kamerám integrovaným vpředu, vzadu a ve zpětných zrcátkách poskytuje realistické 3D zobrazení sousedních vozů, obrubníků a okolí. Díky tomu budete i v těsných prostorách parkovat a couvat s větší jistotou a komfortem, což v konečném důsledku znamená více bezpečí. Díky působivému panoramatickému zobrazení je také bezpečnější přijíždět ke křižovatkám a výjezdům na hlavní silnice, přičemž zobrazené pomocné linie v obrazu usnadňují nastavení vozu na čáru pro zastavení. Funkce Remote 3D View umožňuje odesílat obraz situace kolem vozu do telefonu, takže díky 360stupňovému pohledu máte nad svým MINI ještě lepší kontrolu. Drive Recorder, který je součástí této výbavy, zaznamenává 360stupňové video ve vysokém rozlišení, které kompletně pokrývá okolí vozidla. Záznam může aktivovat řidič nebo případná nehoda. Trvale se ukládá 30 sekund před nehodou a po ní. V kombinaci se systémem zabezpečení proti krádeži poskytuje záznamník při vloupání možnost zajištění důkazů v podobě videozáznamu, pokud byl Váš vůz odcizen, poškozen nebo odtažen, a to včetně informování pomocí notifikace. Dostupnost této výbavy podléhá regulacím platným v dané zemi.

Chcete otestovat elektrické MINI Cooper?

Elektrické Mini – upoutávka na testovací jízdu Elektrické Mini – upoutávka na testovací jízdu

OTÁZKY A ODPOVĚDI.

Pokud jde o dojezd, elektrické MINI Cooper na jedno nabití zvládne ujet až 400 km (WLTP). To je více než dost pro většinu výletů, které si můžete představit. Jde jen o to, abyste si uvědomili, jak daleko a kde jezdíte.

Elektromobily používají systém známý jako rekuperace kinetické energie. Během tohoto procesu při zpomalování brzdový systém elektromobilu rekuperuje kinetickou energii a přeměňuje ji na elektřinu, kterou efektivně dobíjí vlastní baterii. Tento systém pomáhá zlepšovat hospodárnost elektromobilu tím, že mu přidává energii na další akceleraci. Když tedy sundáte nohu z akcelerátoru, začnete automaticky zpomalovat a brzdový pedál pak slouží jako další způsob brzdění. Vše je tedy mnohem jednodušší a efektivnější.

Pokud denně ujedete 100 km, můžete potřebnou energii nabít na rychlonabíjecí stanici stejnosměrným proudem za 35 minut. Nabíjecí stanice na střídavý proud nebo domácí Wallbox potřebuje přibližně 2 hodiny a 30 minut a obyčejná domácí zásuvka 6 hodin.

Ano, své elektrické MINI Cooper si můžete přizpůsobit svému vkusu širokou škálou barev laku karoserie. Připravena je také možnost vylepšit vzhled jednou z našich střech se speciálními vícebarevnými přechody. Dále si ho můžete svému životnímu stylu přizpůsobit širokou nabídkou volitelné výbavy. Připraveny jsou například styly různé úrovně, což jsou speciálně sestavené balíčky volitelné výbavy, které Vám umožní ještě více přizpůsobit Vaše elektrické MINI Cooper Vašemu osobnímu vkusu. Výchozím provedením je styl Essential. Pomocí stylů Classic, Favoured nebo JCW si můžete přizpůsobit komfort, sportovní charakter nebo design svého MINI.