MINI 3dveřové – pohled z boku – šedá a černá MINI 3dveřové – pohled z boku – šedá a černá
MINI 3dveřové – pohled zepředu – šedá a černá

ZDOKONALENÝ ORIGINÁL.

Je původní ikonou a rebelem – legendární 3dveřové MINI staví na více než šesti dekádách boření konvencí. Se svou dynamickou siluetou a typickými oválnými předními světlomety udělá výborný dojem a díky kompaktní karoserii si skvěle poradí s úzkými městskými uličkami. Přichází s celou paletou inovativních funkcí, ale i praktických prvků. Už ve standardní výbavě nabízí chytrý infotainment Connected s 8,8" dotykovým displejem a integrovanými aplikacemi. Díky úžasným novým provedením, barvám a možnostem individualizace může vaše MINI vypadat přesně podle vašich představ.
MINI 3dveřové – pohled zepředu – šedá a černá

MOTOKÁROVÝ POCIT NA MAXIMUM.

Skvělý rejd, krátké převisy a kompaktní karoserie: to jsou hlavní atributy, díky nimž se 3dveřové MINI snadno proplete úzkými ulicemi a hustou dopravou. Pokud bude třeba prudce vypálit z místa, 3- a 4válcové motory Twin Power Turbo dodají okamžitý příval točivého momentu. V režimu SPORT se ještě přiostří reakce plynového pedálu a řízení, takže vás čeká dechberoucí agilita. Zažijte na vlastní kůži nízké těžiště, vysoké otáčky a pocit z jízdy jako v motokáře – a užijte si s MINI maximální zábavu za volantem.
>

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

0

litrů

Kreativní využití prostoru v MINI je jako výtvarné umění. Je základem naší filozofie. Složte opěradla zadních sedadel v poměru 60/40 a získáte působivých 731 litrů prostoru pro vaše zavazadla.

VYTVOŘTE SI SVÉ VLASTNÍ.

turntable

*Prosím, vezměte na vědomí, že ne všechny kombinace a konfigurace musí být ve vašem regionu k dispozici. Pro kontrolu dostupnosti zkontrolujte konfigurátor.

360° POHLED NA INTERIÉR.

MINI 3dveřové – interiér – 360° pohled MINI 3dveřové – interiér – 360° pohled

HLAVNÍ VLASTNOSTI.

PODMANIVÉ. VZHLEDEM.

Dynamické linie a ostrý, čistý styl spojený s širokým rozchodem kol a krátkými převisy dodávají 3dveřovému MINI jeho napružený sportovní vzhled. Výrazné světlomety jsou působivě doplněny novými bočními ozdobami, které obsahují LED směrová světla. Ještě individuálnějšího vzhledu lze u 3dveřového MINI dosáhnout volitelnými klikami dveří, víčkem nádrže a dalšími novými designovými prvky v leskle černém provedení Piano Black. Vše uzavírá inovativní nabídka jedinečných kol z lehké slitiny.

NAJDĚTE PŘÍSLUŠEN-
STVÍ, KTERÉ HLEDÁTE.

MINI 3dveřové – střecha JCW
MINI 3-door Hatch – MINI Connected

MINI CONNECTED.

JE BLÍŽE NEŽ SI MYSLÍTE.

NASKOČTE
DO NĚJ.

Díky MINI Financial Services.
MINI 3dveřové – šedá a černá – pohled zepředu
MINI 3-door Hatch side view
MINI 3DVEŘOVÉ